Золоті Піски

Болгарія, все включено – Green Park Hotel 3*+ 322 Eur
Болгарія, все включено – Green Park Hotel 3*+
7 ночей у готелі 1 дорослий Болгарія Виїзд зі Львова 26.07.2018
Відпочинок у Болгарії — літо 2018! 374 Eur
Відпочинок у Болгарії — літо 2018!
7 ночей 1 дорослий Болгарія Виїзд зі Львова 06.06.2018

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Відпочинок в Золотих Пісках, Болгарія

Серед затишних та водночас яскравих і активних курортів Болгарії – Золоті Піски поблизу Варни. Як і все узбережжя, вони славляться мальовничими чистими пляжами, теплим морем, цілющим повітрям, ідеальними умовами для оздоровлення та релаксу.

На Золоті Піски їдуть і за лікуванням та оздоровленням. Окрім сприятливого морського клімату, тут поширені лікувальні грязі. Повітря насичене мікроелементами та солями. У СПА-центрах та лікувальних комплексах широко використовують аромо- та фітотерапію.

В місцеві бальнеологічні центри приїжджають із захворюваннями дихальної та розладами нервової систем, фарингітами, бронхітами, артрозами, артритами та іншими порушеннями. Тут ідеальні умови для позбавлення від стресу, налагодження сну, лікування неврозів. Цікава особливість – поширене використання з лікувальною та косметичною метою продуктів бджільництва.

Тури та путівки в Золоті Піски зі Львова

Відпочинок у Золотих Пісках – завжди цікавий та насичений. Весь курорт – це величезна природна пам’ятка, адже він розкинувся на території національного парку. Тут – надзвичайно різноманітна та цікава флора за рахунок унікального географічного розташування та пов’язаних із ним кліматичних особливостей.

Історичних пам’яток у Золотих Пісках не надто багато. Зате зручно їздити до інших міст. Наприклад, варто побачити музей та церкви Варни, відпочити в Балчику, побачити легендарний Кам’яний ліс та мис Каліакара, відвідати Велико Тирново та Пловдив. На увагу заслуговує скельний монастир Аладжа. Скористайтеся й можливістю побувати на справжній фермі мідій.

Питання та відповіді про курорт Золоті Піски

Як дістатися Золотих Пісків?

Найближчий до Золотих пісків аеропорт розташований в Варні. Від нього курсує прямий автобус. Також можна скористатися послугами таксі чи трансфером.

Коли краще їхати у Золоті Піски?

У Золотих Пісках комфортний континентально-середземноморський клімат. У значній мірі на місцеві умови впливає близькість моря. На узбережжі і у континентальній частині країни різна погода. Повітря відрізняється високою вологістю та вмістом йоду. Зима тут помірна та майже без снігу. Теплішає у травні. Тоді й починається сезон відпусток. Літо тепле, сухе, сонячне, а від задухи та спеки рятують численні ліси та морський бриз. Опади тут зустрічаються майже найрідше у регіоні. Переважно – у червні та листопаді.

Як розважитися?

Найбільше розваг у Золотих Пісках – для любителів бурхливого нічного життя. Тут безліч клубів, казино та барів на будь-який смак. Туристів також приваблює великий аквапарк, який довгий час залишався єдиним на всю країну, та й досі йому немає рівних. Приємно вразять Золоті Піски любителів дайвінгу та водного спорту.

Що спробувати та привезти?

Ресторани та кафе у Золотих Пісках переважно інтернаціональні та демократичні. Тут поєднують європейську кухню зі східними традиціями. На увагу заслуговують рибні ресторани та різноманітні фастфуди. А от для шопінгу тут не найкращі умови. Великих торгівельних центрів майже немає. Мало і старовинних аутентичних майстерень-крамниць, адже Золоті Піски 0 новий курорт. Подарунки та сувеніри цікавіше купувати у Варні.

Замовляйте тури та путівки в Золоті Піски зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!».

open