Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Раннє бронювання турів в Індонезію
Індонезія – яскравий і привабливий туристичний напрям, який поєдную в собі і особливу культуру, і численні розваги, і сучасні курорти. Основний напрямок – острів Балі. Проте це не єдиний варіант для раннього бронювання турів в Індонезію.
Розповідаємо, які ще курорти можуть вам сподобатися!

Галаслива та барвиста Кута – це столиця серфінгу та найвідоміший молодіжний курорт. Тут багато барів, нічних клубів, ресторанів та інших розваг, що працюють без перерви.
Нуса Дуа чекає на прихильників тихого та спокійного сімейного відпочинку. Тут майже не буває негоди, вітру та потужних хвиль. Готелі славляться бездоганною інфраструктурою.
Семіньяк – це престижний респектабельний курорт із найкращими СПА-центрами та басейнами. Тут багато стильних вілл та дизайнерських магазинів.
Джимбаран – це усамітнені пляжі для романтичного відпочинку. Тут надзвичайно чистий пісок та пологий спуск до води, за рахунок чого курорт полюбляють і батьки з малими дітьми.
Убуд – таємниче місто, приховане від сторонніх очей в горах. Це найбільш містичний, творчий та духовний куточок Індонезії, де ви зможете впізнати дійсно аутентичні місцеві традиції та атмосферу.

Переваги раннього бронювання турів в Індонезію
Раннє бронювання – лише одна із взаємовигідних пропозицій нашої туристичної агенції. Таким чином ви отримуєте можливість зекономити на мандрівці в Індонезію, а ми можемо краще розпланувати наш гарячий сезон.
Умова лише одна – вам знадобиться заздалегідь сплатити вартість туру. За це ви отримаєте декілька важливих переваг:

Навіть у сучасних нестабільних умовах ви можете не турбуватися через коливання курсу. Вартість туру в Індонезію при ранньому бронюванні одразу фіксується в договорі. Тож у вас не буде неприємних сюрпризів.
Економія може сягати 40%, в залежності від обраного пакету та сезону. Це поясняються тим, що численні перевізники та готелі надають суттєві знижки, якщо бронювати їх заздалегідь. Для них це також можливість забезпечити стабільний трафік у такій мінливій туристичній сфері.
Хоча Індонезія – екзотичний напрям, її популярність постійно зростає. Раннє бронювання автоматично надає вам більший вибір. Можете обрати найкращий курорт чи заселитися дешевше в готель вищого класу.
Менеджери «Поїхали з нами!» візьмуть на себе всі організаційні клопоти. Ми допоможемо вам обрати ідеальний тур до Індонезії, спланувати маршрут, визначитися з датами, тощо.

Зрештою, ви один раз та до самої відпустки зможете зняти з себе всі фінансові питання. Присвятіть вільний час плануванню екскурсій, культурної програми, розваг та інших більш приємних речей.

Що ще варто знати перед раннім бронюванням турів до Індонезії?
Індонезія приваблює не лише прихильників пляжного відпочинку. Тут казкові джунглі, потужний океан, дивовижні вулкани. Острови наповнені найрізноманітнішими фарбами, а високі хвилі приваблюють серферів з усього світу. На особливу увагу заслуговує традиційна культура Індонезії, яка чудово зберіглася до наших днів!
В Індонезії на вас чекає комфортний та стабільний субекваторіальний клімат. Сезонність тут виражена в першу чергу вологістю та зливами. Ідеальний сухий та сонячний період триває із червня по жовтень. А от температура тримається на одному рівні і в інші місяці.

open