Мальдіви

You & Me By Cocoon Maldives 16+ 5 * (Мальдіви) 77 210 грн
You & Me By Cocoon Maldives 16+ 5 * (Мальдіви)
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 29.04.2021
Sun Island Resort & Spa 5 * (Мальдіви) 44 050 грн
Sun Island Resort & Spa 5 * (Мальдіви)
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 29.04.2021
Riu Atoll 4 * (Мальдіви) 58 750 грн
Riu Atoll 4 * (Мальдіви)
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 08.04.2021
ROBINSON CLUB NOONU 5* (Мальдіви) 65 250 грн
ROBINSON CLUB NOONU 5* (Мальдіви)
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 29.04.2021
Казкові Мальдіви Furaveri Island 5* 79 000 грн
Казкові Мальдіви Furaveri Island 5*
10 ночей в готелі 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 07.01.2021
VALENTINE’S DAY НА МАЛЬДІВАХ ♥ 50 450 грн
VALENTINE’S DAY НА МАЛЬДІВАХ ♥
10 ночей в готелі 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 07.02.2021
Сонячні Мальдіви 1605 $
Сонячні Мальдіви
12 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 04.12.2020
Hideway Beach Resort and Spa 5*, райське місце на Мальдівах! 3480 $
Hideway Beach Resort and Spa 5*, райське місце на Мальдівах!
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 20.11.2019
МАЛЬДІВИ за суперціною!!! 1500$
МАЛЬДІВИ за суперціною!!!
11 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 30.06.18
Мальдіви за акційною ціною! Paradise Island Resort 5* 1400$
Мальдіви за акційною ціною! Paradise Island Resort 5*
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 23.09.2017
Відпочинок на островах Мальдів 2300$
Відпочинок на островах Мальдів
7 ночей 2 дорослих Мальдіви зі Львова

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Відпочинок на Мальдівах. Вперед на острови

Відпустка на Мальдівах завжди особлива. До складу архіпелагу входить понад тисячу коралових островів, кожен з яких є маленьким шматочком раю на землі.

Мальдіви – дивовижний зразок того, як можна жити в гармонії з природою, не руйнуючи, а лише доповнюючи навколишні краєвиди. Всі готелі тут зазвичай – не збудовані комплекси, а розсип розкішних бунгало на березі Індійського океану. З усього світу сюди приїжджають закохані, молодята та сім’ї. Їх вабить атмосфера романтики та єднання з навколишнім світом. Тут можна навіть організувати символічну весільну церемонію, під час якої клятви любові та вірності приносяться трьом стихіям: воді, повітрю і землі.

Що потрібно знати перед бронюванням туру на Мальдіви?

Відпочинок на Мальдівах – це не лише релакс, а й численні можливості для приємного дозвілля.

  • Мале – найменша столиця в світі, яка, тим не менш, вражає сучасними автомагістралями і висотними спорудами. У місцевому аеропорту приземляються всі міжнародні рейси, після чого гості країни роз’їжджаються по сотням островів-готелів.
  • Атол Північний Мале складається з 50 островів, але населені лише 8. На одному з них розташована столиця архіпелагу, на інших – готельні комплекси. Завдяки близькості до аеропорту, трансфер на традиційних човнах і катерах майже не займає час. Навколо атолу глибина до 50 метрів, причому вода настільки прозора, що видно дно океану. Збоку від коралових рифів є канали, якими можна пересуватися, оглядаючи риф та його жителів.
  • Атол Південний Мале складається з 30 островів, 3 з яких населені людьми, 10 – безлюдні, а ще 17 відведені під розкішні люксові готелі. Центр – острів Маафуші. В околицях багато скатів.
  • Атол Арі знаходиться на сході від Мале. У його складі 70 островів, 28 з яких вважаються туристичними. Між деякими острівцями прокладені містки, якими можна кататися на велосипеді. Кожен готель намагається відзначитися і завоювати більше шанувальників: в одних в оплату номера входить безкоштовний човен, в інших – у кожного бунгало є власний пляж, в третіх – нічний клуб з більярдом, тощо.
  • Атол Дала був відкритий туристами нещодавно, а дістатися до нього можна на гідроплані. На головному острові Велавару, практично незайманому цивілізацією, можна зустріти не тільки морських черепах, а й споруди, стилізовані під їх панцирі. А на одному з незаселених островів атола є руїни стародавньої мечеті.

Також можна відвідати атол Фаафу з лише одним заселеним островом, біосферний заповідник ЮНЕСКО атол Баа, атол Раа, що славиться виготовленням традиційних човнів, крихітний атол Лавіані навколо бар’єрного рифу, тощо.

Авіа тури на Мальдіви. Замовляйте у Львові

Мальдіви розташовані в екваторіальних водах Індійського океану, на північний захід від Шрі-Ланки та на південь від Індії. Довжина архіпелагу близько 750 км, а ширина 120 км. Майже 1200 коралових острівців, з яких заселені не більше двох сотень, згруповані в ланцюг з 26 атолів і знаходяться на вершині підводного хребта. Більшість островів майже не піднімаються над рівнем океану, а найвища точка розташована на атолі Адду – всього лише 2,4 метра.

Національна кухня Мальдів

Національна кухня Мальдів ввібрала в себе індійські і шрі-ланкійські традиції. Це ті ж риба, рис, кокоси і спеції в десятках варіацій. У якості напоїв пропонують солодкий пальмовий сік, кокосове молоко і чай. Хоча у багатьох готелях діють ресторани зі звичною європейською кухнею.

Між островами переміщаються на катерах, вертольотах та гідролітаках. На суші – на велосипедах або скутерах, адже автомобілі тут – велика рідкість. Про оренду того чи іншого виду транспорту зазвичай можна домовитися в готелі.

Замовляйте тури та путівки на Мальдіви зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!»!

open