Литва

Екскурсійні тури від 36 Eur від 36 Eur
Екскурсійні тури від 36 Eur
від 2 днів 1 особа Австрія Виїзд зі Львова
Балтійська новорічна ніч! 233 Eur
Балтійська новорічна ніч!
7 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 29.12.18
Подорожуй до Санта Клауса на Новий  Рік! 446 Eur
Подорожуй до Санта Клауса на Новий Рік!
8 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд 28.12 зі Львова

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Відпочинок в Литві: незабутня поїздка

Литва – одна з мальовничих та затишних держав Прибалтики. Розташована вона на узбережжі Балтійського моря з приголомшливими пляжами, свіжим морським бризом, казковими просторами та розсипом історичних і архітектурних пам’яток старовини.

На мандрівників привітно чекають Приморська Паланга, славетні оздоровниці Друскінінкай, заповідна Куршська коса, Бірштонас, інші приголомшливі куточки країни. Найбільші міста – Каунас, Клайпеда, Шауляй, Паневежис.

Головна річка – Німан, що також щороку вабить туристів. Значну частину території займає низинна рівнина, горбиста на заході і сході. Клімат в Литві типовий для помірних широт, підпорядкований сирому повітрю Атлантики. Із заходу на схід переходить від морського до континентального.

Литовські землі багаті на повноводні річки та глибокі озера. Один із найважливіших ресурсів – бурштин. Повсюди поширені сосново-листяні змішані ліси, зелені поля, свіжі луки. Є й болотиста місцевість, трясовини.

Що необхідно знати перед бронювання туру в Литву?

Мандруючи Литвою, обов’язково варто відвідати її основні видатні пам’ятки:

  • Куршська коса. Її довжина становить 98 км, і фактично вона розташована на території двох держав – Росії та Литви. При цьому, литовська частика чистіша та більш доглянута.
  • Тракайський замок. Найбільший замок, який зберігся до наших днів. Розташований він в однойменному місті. Раніше тут знаходилася резиденція литовських князів. Зараз – музей історії Тракая.
  • Гора Хрестів. Литовська святиня і місце паломництва. Тут розташовано близько 50 тисяч хрестів. Існує повір’я, що, якщо тут поставити хрест, можна впіймати удачу. Всупереч помилковим стереотипам, це не кладовище.
  • Музей бурштину. У ньому представлено понад 28 тисяч зразків мінералу. Розташований музей в палаці Тишкевичів, який сам по собі є пам’яткою.
  • Парк Грутас. Приватний парк-музей, який імітує стиль радянських таборів системи ГУЛАГ. На території парку знаходиться безліч пам’ятників Сталіну, Дзержинському, Леніну, Марксу, литовським комуністам. Також представлені зразки пропагандистського мистецтва.
  • Музей пам’яті жертв геноциду. Відкритий у 1992-му році у колишній будівлі штаб-квартири КДБ та слідчого ізолятору. Часто його називають саме музеєм КДБ.

Вільнюс – основний центр туризму в Литві, багатий на історичні та культурні пам’ятки. Кожен може знайти тут дозвілля до душі: романтичне старе місто, невеликі затишні кафе і ресторани з оригінальною національною кухнею, різні стилі архітектури від бароко до модерну. Тут постійно проводяться розважальні заходи та панує життєрадісна атмосфера. Вільнюс – це незабутнє місто старовинних храмів і соборів, барвистих парків і сквериків, затишної та чарівної атмосфери.

Автобусні, екскурсійні тури в Литву зі Львова

На території Литви виявлено два основних типи лікувальних грязей: торф’яні і сапропелеві. Родовища сапропелевих – в трьох озерах два, з яких, Латас та Друсконіс, знаходяться на курорті Друскінінкай. Також існує кілька груп мінеральних вод, різних за складом та властивостями.

Популярні напрямки – курорт Анікшчяй, бальнеологічний курорт Бірштонас, відомий своїми готелями з мінеральними ваннами, морська Паланга, пляжна Неринга, тощо. На прихильників гірськолижного відпочинку чекають місцеві спуски.

Литва – один із найстаріших культурних центрів Східної Європи та батьківщина видатних поетів, композиторів та письменників. У 1994-му році Вільнюс увійшов до переліку світової культурної спадщини ЮНЕСКО.

У країні створена маса різноманітних туристичних маршрутів для відпочинку, включаючи Балтійське узбережжя, швидкі річки, глибокі озера, оздоровчі санаторії та бази відпочинку.

Замовляйте тури та путівки в Литву зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!».

open