Польща

Їдемо в Париж на день ЗАКОХАНИХ ❤️ 213 Євро
Їдемо в Париж на день ЗАКОХАНИХ ❤️
6 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 11.02.2022
Подорож Європою завжди актуальна ♥ від 46 Eur
Подорож Європою завжди актуальна ♥
від 3 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова
Неймовірні вихідні: Краків – Прага – Дрезден. 136 Eur
Неймовірні вихідні: Краків – Прага – Дрезден.
4 дні 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова - 24.01
Ну що? Поїхали у Краків? 38 Eur
Ну що? Поїхали у Краків?
3 дні 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 20.11.2020
Тури з виїздом зі Львова на НОВИЙ РІК 2020! від 65 Eur
Тури з виїздом зі Львова на НОВИЙ РІК 2020!
від 4 днів 1 дорослий Австрія Виїзд зі Львова
Свято наближається, новорічна казка 2020 поруч! від 60 EUR
Свято наближається, новорічна казка 2020 поруч!
згідно програми 1 дорослий Австрія виїзд зі Львова від 29.12
Скандинавське тріо: Стокгольм, Осло, Копенгаген! 296 Eur
Скандинавське тріо: Стокгольм, Осло, Копенгаген!
7 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 04.08.2019
Амстердам та Брюссель за 99 Eur! 99 Eur
Амстердам та Брюссель за 99 Eur!
6 днів 1 особа Без категорії Виїзд зі Львова 19.12.2018 р.
Екскурсійні тури від 36 Eur від 36 Eur
Екскурсійні тури від 36 Eur
від 2 днів 1 особа Австрія Виїзд зі Львова

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Тури в Польщу на вихідні

Польща – держава із багатою та різноманітною історією. Утворена вона ще в 966-му році. У 1795-му році Польща була розділена Пруссією, Росією і Австрією та повністю стерта з карти світу. Незалежність вона віднайшла лише в 1918-му році після Першої Світової війни.

На території країни знаходиться два гірські масиви: Судети і Карпати. Серед великих річок, що перетинають Польщу – Вістула, Одер і Варта. На території – тисячі озер, значна частина яких зосереджена в Мазурському озерному краї на півночі країни. Вся північна межа проходить по Балтійському морю. Близько третини території покривають ліси.

Екскурсійні тури в Польщу зі Льова

Новачки та досвідчені мандрівники завжди знайдуть, чим зайняти себе у Польщі. До списку справ, які неодмінно варто зробити чи спробувати, входить:

  • Подивитися на столицю згори. У Варшаві є кілька оглядових майданчиків, звідки можна поглянути на місто зверху. Один з них – сад на даху бібліотеки Варшавського університету, який є одним з найбільших і найкрасивіших садів на даху в Європі. Площа – понад гектар. Потрапити туди можна через головний вхід бібліотеки, а потім – піднятися на дах будівлі.
  • Побувати в Старому місті Кракова. Це одне з найпопулярніших туристичних місць, де збереглися численні архітектурні пам’ятки. Саме тому Старе місто давно входить в список ЮНЕСКО.
  • Покататися на лижах в Закопане. Невелике містечко на кордоні зі Словаччиною щороку приваблює численних шанувальників екстремального дозвілля. Тут – безліч гірськолижних та сноубордистських трас різної складності та рівня. Закопане – зимова столиця Польщі.
  • Проїхати каналом. Острудсько-ельблонгський канал – одне з семи польських чудес, що немає аналогів не лише у Європі, а й у світі. Спеціальна техніка з водяними колесами піднімає понад 60-тонні кораблі на стометрову гору по суші та по рейках. Вік споруди – понад 150 років, але вона все ще успішно функціонує та розважає туристів. Довжина каналу – близько 80 км. Можна навіть відправитися у довгий круїз тривалістю близько 11 годин.
  • Відпочити на Балтійському морі. На узбережжі знаходиться Сопота, де розташований найдовший в Європі дерев’яний морський мол. Тут приємно не лише купатися, а й просто насолоджуватися шумом морських хвиль.
  • Побачити найвищу статую Христа. Всупереч поширеним стереотипам, це не бразильська статуя. Найвищою є саме статуя у Польщі, у містечку Свебодзін на заході. Її висота – 36 метрів.

Автобусні тури в Польщу зі Львова

Клімат в Польщі переважно помірний: зими – від прохолодних до холодних, літо – тепле. Основні міста – столиця Варшава, другий за розмірами Лодзь, історичний Краків, колишнє німецьке місто Вроцлав, а також – Познань, Гданськ та Торунь, занесений у список спадщини ЮНЕСКО.

Польська культура – це понад тисячу років великої та багатої історії. Вона розвивалася під впливом Римської Католицької та Східної Ортодоксальної релігій. Серед відомих польський художників – Ян Матейко і Станіслав Віткевич. Серед письменників та поетів – Адам Міцкевич, Юліус Словацький, а також лауреати Нобелівської премії Генріх Сінкевич, Чеслі Мілош і Віслава Шимборська.

Саме у Польщі народився відомий композитор Фредерік Шопен. Знамениту Школу Кінематографії закінчили відомі режисери, серед яких лауреат премії Оскар Роман Поланскі. Саме тут народився Микола Коперник та колишній Папа Римський Іоанн Павло II.

Польща – одна з найбільш релігійних країн Європи. Близько 75% населення – католики. Місцева кухня багата та різноманітна. Особливо відомі славетні польські пироги.

Замовляйте тури та путівки в Польщу зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!».

open