Португалія

Приготуйтеся до найрізноманітніших вражень!!! від 26 107 грн
Приготуйтеся до найрізноманітніших вражень!!!
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва
Відпочинок на узбережжі Португалії 567 Eur
Відпочинок на узбережжі Португалії
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 26.06.2019
Західна перлина – Португарія 433 Eur
Західна перлина – Португарія
11 днів 1 дорослий Барселона Виїзд зі Львова у жовтні 2019

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Незабутня відпустка: відпочинок в Португалії

Португалія – різноманітна, затишна, колоритна. В ній дивовижним чином змішалися традиції та елементи Іспанії та Південної Франції. Але є величезна суттєва різниця: туристів значно менше. Тож і відпочинок в Португалії спокійніший. В країні вміють цінувати традиції та власну спадщину і охоче знайомлять з місцевими особливостями зацікавлених гостей.

Столиця Португалії – Лісабон. Зараз важко сказати, що колись місто вщент зруйнував землетрус. Вцілів розкішний еклектичний Кафедральний собор із рисами бароко, рококо, готики та неокласицизму водночас. Найвідоміша пам’ятка – замок Св.Георгія. Проте все старе місто з його вузькими звивистими вуличками неодмінно заслуговує на увагу.

Другий важливий город – Порту. Один із найдавніших в країні, він розпочав свою історію ще в 4 сторіччі. Тож тут неодмінно знайдеться, на що подивитися. Також зверніть увагу на католицький центр Брагу, університетську Коімбру, маленький та затишний Обідуш, гастрономічний рай Евору, славнозвісні морепродукти Фари та мальовничі пейзажі Сетубалу.

Тури та путівки до Португалії у Львові

Тури в Португалію – це не лише екскурсії та гастрономічні мандрівки, а й затишні муніципальні пляжі. Офіційна тривалість сезону – із середини червня до середини вересня.

Лісабонське узбережжя славиться дрібним білосніжним піском. На Мадейрі переважають доглянуті штучні пляжі із галькою. Для зручності слідкуйте за маркуванням. Червоні, жовті та зелені прапорці позначають, чи можна сьогодні безпечно плавати в океані.

Серферів з усієї Європи приваблює спортивний пляж Гіншу у місті Кашкайш. Протягом всього року тут панує вітер та високі хвилі. Тут же поширений віндсерфінг та кайтинг. Проте звання світового заповідника серфінгу здобув навіть не він, а мальовничий Рібейра-да-Ільяш.

Багато вкрите пляжами все південне узбережжя. Є тут і скелясті тунелі, і усамітнені куточки, і нудистські пляжі, і класичні облаштовані європейські зони відпочинку.

Питання та відповіді про Португалію

  • Як дістатися Португалії?

На території Португалії діє чотири аеропорти: у Порту, Фару, Мадейрі та Лісабоні. Найбільший із них – столичний, в районі Портела. А щоб не перейматися через дорогу та організаційні дрібниці, замовляйте тури в Португалію зі Львова у нас! Туристична агенція «Поїхали з нами!» допоможе визначитися з ідеальним варіантом!

  • Коли краще їхати до Португалії?

Субтропічний середземноморський клімат м’який та комфортний протягом року. Тут не буває різких температурних коливань. Літо – сонячне та посушливе, проте не занадто спекотне. А от зима, хоча й не морозна – багата на дощі. Ідеальний туристичний сезон – із квітня до жовтня.

  • Як розважитися?

Одна із головних неекскурсійних розваг під час відпочинку у Португалії – дайвінг. Навіть прохолодна вода не відлякує прихильників підводного світу. Особливо популярна Мадейра із її рифами, скелями, печерами та затонулими кораблями. Також зверніть увагу на природний заповідний Гаражау, архіпелаг Берленгаш та школи Алгарве. Для новачків ідеальна Сезимбра, а для професіоналів – Азорські острови.

  • Що спробувати та привезти?

Португалія – не головний шопінг-центр Європи. Проте тут можна вигідно придбати якісний одяг та взуття. Обов’язково спробуйте оригінальний білий та червоний портвейн та колоритну португальську кухню, багату на морепродукти, рибу та овочі. Одну лишень тріску місцеві кулінари готують понад 300 способами.

open