Естонія

«Фінляндія: Зустріч з Сантою  НА НОВИЙ РІК 2020» 555 Eur
«Фінляндія: Зустріч з Сантою НА НОВИЙ РІК 2020»
6 днів 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 29.12.2019
Екскурсійні тури від 36 Eur від 36 Eur
Екскурсійні тури від 36 Eur
від 2 днів 1 особа Австрія Виїзд зі Львова
Балтійська новорічна ніч! 233 Eur
Балтійська новорічна ніч!
7 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 29.12.18
Подорожуй до Санта Клауса на Новий  Рік! 446 Eur
Подорожуй до Санта Клауса на Новий Рік!
8 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд 28.12 зі Львова

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Незабутня відпустка – відпочинок в Естонії

Естонія – це маленька держава на північному сході Європи з величезними можливостями для повноцінного відпочинку. Тут – численні історичні та культурні центри межують із пляжами на узбережжі Балтійського моря.

В Естонії можна в рівній мірі відмінно розслабитися у вихідні або провести повноцінну відпустку. Неодмінно варто прогулятися по романтичним вуличками Старого Таллінна, забутися в комфортабельних готелях і на престижних курортах, поласувати в висококласних ресторанах і кафе, повеселитися в нічних клубах.

Найбільші міста – столиця Таллінн, Тарту, Нарва, Кохтла-Ярве, Пярну. Дві домінуючі релігійні конфесії – лютеранство і православ’я.

По всій Естонії, з півночі і до самих південних околиць, розкидані старовинні садиби, руїни орденських замків, укріплені середньовічні церкви і монастирі. Це химерним чином обрамляє неквапливий уклад життя, на який не вплинули навіть неспокійні часи 20-го століття.

Екскурсійні тури в Естонію. Що подивитись мандрівнику?

Плануючи відпочинок в Естонії, можна не перейматися через культурну програму. Тут точно не доведеться сумувати.

  • Таллінн. Цікавий для туристів у будь-яку пору року. В середні віки він існував як два самостійних міста: Верхнє місто, Тоомпеа, було оплотом лицарства і правлячої влади, а Нижнє місто було вільним і незалежним членом Ганзейського союзу. На Ратушній площі, в серці Старого міста, в святкові дні і влітку у вихідні влаштовуються ярмарки. Для туристів відкрита сама будівля ратуші, середньовічні церкви, вежі древніх оборонних споруд, монастирі, палаци, музеї, театри.
  • Нарва. Прикордонне місто з відомим середньовічним Нарвським замком. Фортифікаційні споруди датуються 14-16-м століттям. Також тут барокова ратуша, православний Воскресенський собор і комплекс будівель знаменитої Кренгольмскої мануфактури.
  • Оттепя. Ідеальний зимовий район для лижного спорту та слалому. Влітку тут приємно відпочивати на озерах.
  • Тарту. Головний культурний центр країни з одним з найстаріших університетів Європи, руїнами кафедрального собору Петра і Павла, пороховими льохами біля підніжжя пагорба Тоомемяги, оригінальними мостами Ангелів і Чортів, численними музеями та обсерваторією.

Тури в Естонію зі Львова автобусом

Рельєф Естонії переважно рівнинний. Близько половини території вкрито майже незайманими лісами, які межують із сотнями озер. Десята частина країни – це численні острови в Балтійському морі.

Клімат Естонії помірний, перехідний від морського до континентального. Зима м’яка, літо – в міру тепле. Основна кількість опадів випадає восени і взимку, але нерідкі дощі і влітку. Через вплив морського повітря погода протягом дня може змінюватися кілька разів. Пляжний сезон триває з початку червня до кінця серпня.

Естонська кухня бере свої витоки в простій селянській. Проте на неї значно вплинули кулінарні традиції Німеччини, Швеції та Росії, що надали їй характерної витонченості. Основа для більшості страв – свинина, риба, молоко, овочі, злаки і крупи, хліб. Часто використовуються і м’ясні субпродукти: лівер, кров, тощо.

Замовляйте тури та путівки в Естонію зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!»!

open