Греція

Греція Халкідіки – 8 днів на морі 369 Євро
Греція Халкідіки – 8 днів на морі
10 днів 1 дорослий Гарячі тури виїзд зі Львова
Їдемо на море в чарівну Грецію від 249 Євро
Їдемо на море в чарівну Грецію
9 днів 1 дорослий Гарячі тури виїзд зі Львова
ARISTOTELES HOLIDAY RESORT 4* 17 035 грн
ARISTOTELES HOLIDAY RESORT 4*
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 31.07.2021
Хочеш в Європу??? Поїхали з нами ♥ 129 Євро
Хочеш в Європу??? Поїхали з нами ♥
від 5 днів 1 дорослий Албанія Виїзд зі Львова
Моя Грецька мрія ♥ 19 690 грн
Моя Грецька мрія ♥
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 03.07.2021
Улюблена Греція на ALL 20 940 грн
Улюблена Греція на ALL
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 04.07.2021
МОЯ ГРЕЦЬКА МРІЯ – від 5662 гривень/особа 5662 грн
МОЯ ГРЕЦЬКА МРІЯ – від 5662 гривень/особа
9 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд автобусом зі Львова
Виліт на Афіни зі Львова!!! 385 Eur
Виліт на Афіни зі Львова!!!
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 21.06.2020

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Вражаючі гарячі тури в Грецію зі Львова

Гарячі тури в Грецію – беззаперечний привід нарешті побачити батьківщину світової культури та історії. Також це величезний центр світового пляжного туризму, який щороку відвідують тисячі гостей з усього світу.

Відпустка в Греції завжди порадує вам яскраві емоції та незабутні враження, адже до її колориту та темпераменту неможливо залишитися байдужими. Окрім того, нарешті варто побачити ті самі місця, про які кожен знає ще з дитинства, з численних міфів та легенд.

Греція – це завжди комфортний клімат Середземного моря, незалежно від пори року. Тут тепло, переважно сухо та сонячно навіть взимку. А влітку додаються ще й чудові пляжі на узбережжі.

Серед країн із найкращою екологією в світі Греція точно знаходиться не на останньому місті. А все завдяки унікальним природним та кліматичним чинникам. На вас чекає здорова та корисна їжа, цілюще повітря та насичена програма. На курортах є СПА, лікувальні джерела, масаж та гідротерапія.

Тури в Грецію за гарячими цінами. Не витрачайте час!

Країна вражає розмаїттям культурних та історичних пам’яток. Гарячі тури в Грецію – чудова можливість побачити їх якомога раніше. До одного лише Акрополю в Афінах з’їжджаються десятки тисяч туристів.

  • Самі Афіни – це, в першу чергу, історичний район Плака у підніжжя Акрополю. Любителі піших прогулянок будуть у захваті, прогулюючись схилами та вузькими вуличками.
  • Виїздна екскурсія на мис Суніон вражає не лише храмом Посейдона, який чудово зберігся до наших часів, а й казковими краєвидами із найвіддаленішої материкової точки.
  • На всіх бажаючих випробувати власні сили чекає легендарний Олімп.
  • Поблизу міста Каламбака височіє скельний комплекс із шести православних храмів – всесвітньо відомі Метеори.
  • Із порту Пірей постійно курсують екскурсії до численних островів поблизу. Зокрема, до Санторіні.

І все це – лише мізерна частина того, що чекає на вас під час відпустки у Греції. Незважаючи на численні проблеми в країні, для туристів тут створене дійсно все, чого лише можна побажати.

Особливості бронювання гарячих турів в Грецію

Гарячі тури в Грецію зі Львова взагалі не відрізняються від звичайних взагалі нічим: обирайте ті ж міста та готелі, летіть тими ж рейсами та отримайте ті ж послуги. Проте за нижчою ціною. Іноді ця економія може сягати навіть 40%.

Все дуже просто. Ми надаємо вам знижку за ваші ж незручності – поспіх та обмежений вибір. Гарячі путівки менш різноманітні та завжди термінові. Проте якщо у вас не має проблем із плануванням часу та якщо ви не прагнете потрапити до конкретного готелю мрії, ці недоліки цілком нівелюються.

Вперше практику гарячих турів запровадили оператори та перевізники, щоб відшкодувати власні витрати. Зі знижкою виставлялися квитки та мандрівки, які не викупили до останнього чи які раптово повернули в останній момент. Це дозволяло компенсувати збитки та здобути лояльність аудиторії. Звісно ж, такий взаємовигідний інструмент швидко здобув популярність у світовій практиці.

Гарячі тури в Грецію – чудова можливість познайомитися із античною культурою з суттєвими знижками. А всі організаційні турботи ми у туристичній агенції «Поїхали з нами!» беремо на себе!

open