Індія

Новий Рік на Гоа(Індія) від 729 $ від 729$
Новий Рік на Гоа(Індія) від 729 $
12 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 26.12.2018 р.

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Незабутня відпустка – відпочинок в Індії

Індія – друга в світі за чисельністю населення. Вона налічує тисячі років багатої історії, вражає фантастичними панорамами, пишною тропічною природою, комфортним кліматом та протяжними морськими узбережжями.

Країна різких контрастів і колиска людства, навколо якої ходить безліч небилиць і фантастичних легенд – все це Індія. Її можна любити всім серцем чи ненавидіти, але залишитися байдужим неможливо.

Розповісти про історію Індії в двох словах неможливо, адже вона переплітається із історією зародження людської цивілізації. Індія подарувала світові відразу чотири релігії – буддизм, індуїзм, сикхізм та джайанізм. Сьогодні Індія відноситься до числа країн, які найбільш динамічно розвиваються. Це стосується як економіки та інших внутрішніх сфер, так і туристичної інфраструктури.

В країні прийняті дві офіційні мови – хінді і англійська. Що стосується релігій, то зараз їх кілька. Значна частина населення сповідує індуїзм, але зустрічаються мусульмани, християни, буддисти, джайни, сикхи.

Відпочинок в Індії, що подивитись мандрівнику?

Плануючи відпочинок в Індії, необхідно звернути увагу на її найпримітніші перлини:

  • Гоа. Колись португальська колонія, а сьогодні найпопулярніший курорт країни. Яскрава, легка, вільна, авантюрна Північ межує із респектабельним та елегантним Півднем з елітними комплексами, готелями та аюрведичними центрами.
  • Керала. Найчистіший та мирний штат, де поширені центри йоги та аюрведичні традиції. Тут шукають фізичне та духовне здоров’я, спокій, гармонію.
  • Агра. Тут знаходиться перлина індоісламскої архітектури – мавзолей-мечеть Тадж-Махал.
  • Мумбаї. Економічний центр країни, місцевий Манхеттен з насиченим діловим життям. Саме тут знаходиться і індійський осередок кіно – Боллівуд.
  • Джайпур. Рожеве місто відоме чудовим Фортом Амбер, старовинною обсерваторією Джантар Мантар та повітряним Палацом Вітрів.

Тури в Індію літаком бронюйте у м.Львів

В Індії знайдуться розваги та дозвілля на будь-який смак. Тим, хто шукає веселощів або безтурботного відпочинку на широких піщаних пляжах, можна рекомендувати штат Гоа. Цінителям йоги і нетрадиційної медицини підійде штат Керала. А любителі старожитностей будуть вражені подорожжю по «Золотому трикутнику» і іншими екскурсійними турами. На окрему увагу заслуговують весільні церемонії в Індії: яскраві, самобутні, галасливі, як і сама країна.

На формування клімату впливають два чинники: високі Гімалаї та пустеля Тар. Гори захищають територію від середньо азійських вітрів та холодного повітря Арктики, а пустеля – привертає мусони, а з ними й сильні сезонні зливи. У Гоа і Кералі м’який субтропічний клімат. Період злив – із червня по серпень, а комфортно відпочивати можна майже увесь рік.

Індійська кухня виключно гостра і пряна. Вегетаріанцям – особливе роздолля, адже основу більшості страв складають боби і овочі, приправлені спеціями. Перше місце серед спецій займає каррі. Яловичина і свинина в щоденному раціоні практично відсутні. Якщо тут і вживається м’ясо, то зазвичай це курка або баранина.

Замовляйте тури та путівки в Індію у Львові у туристичній агенції «Поїхали з нами!»!

open