Італія

Тури з виїздом зі Львова на НОВИЙ РІК 2020! від 65 Eur
Тури з виїздом зі Львова на НОВИЙ РІК 2020!
від 4 днів 1 дорослий Австрія Виїзд зі Львова
КРУЇЗ ЄВРОПОЮ! 839 EUR/1 ос.
КРУЇЗ ЄВРОПОЮ!
12 днів 1 дорослий Барселона 02.11.2019 р. / м. Чоп!
Свято наближається, новорічна казка 2020 поруч! від 60 EUR
Свято наближається, новорічна казка 2020 поруч!
згідно програми 1 дорослий Австрія виїзд зі Львова від 29.12
Західна перлина – Португарія 433 Eur
Західна перлина – Португарія
11 днів 1 дорослий Барселона Виїзд зі Львова у жовтні 2019
Італійські канікули на Адріатичному узбережжі 252 €
Італійські канікули на Адріатичному узбережжі
7 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 14.08.2019
Екскурсійні тури від 36 Eur від 36 Eur
Екскурсійні тури від 36 Eur
від 2 днів 1 особа Австрія Виїзд зі Львова
Круїз по Середземному морі 529 Eur
Круїз по Середземному морі
8 днів 1 особа Барселона відправлення з Савона, Італія 04.05.2019
«Можеш забрати собі весь світ, але залиш мені Італію…» 165 Eur
«Можеш забрати собі весь світ, але залиш мені Італію…»
6 днів 1 дорослий Австрія Виїзд зі Львова 16.11, 23.11, 30.11
Португалія – країна контрастів! 613 Eur
Португалія – країна контрастів!
14 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 15.09
Гарячий тур в Hotel Residence Sciaron 3*+ 477 Eur
Гарячий тур в Hotel Residence Sciaron 3*+
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 10.08.18
Сiao Італія!!! 133 Eur
Сiao Італія!!!
5 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 31.07.2018

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Незабутня відпустка: відпочинок в Італії

Італія – один із світових центрів міжнародного туризму. Щороку її міста та курорти відвідують мільйони людей. На території – понад 150 пам’яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – більше, ніж в будь-якій іншій країні світу.

Італія – ​​дивовижна країна, в якій переплелися історія і сучасність, різні епохи і багата культурна спадщина, традиції і самобутність. Пам’ятники старовини часів Римської Імперії, чаруюча романтика Венеції, горбиста панорама Тоскани, південні схили Альп, чудова природа, сонце, море, повітря – все це Італія.

Століттями країна була недосяжною мрією численних завойовників, найбільш ласим трофеєм, вона надихала творців та митців, народжувала геніїв та титанів мистецтва, а водночас – розважала світ численними карнавалами та розвагами.

Рим – одне з найстаріших міст світу. Ще в античні часи його прозвали Вічним. Знамениті пам’ятки – Римський Форум, руїни античних Імператорських форумів, давньоримський амфітеатр Колізей, храм всіх богів Пантеон, Замок Святого Ангела, найбільший у Європі Собор Святого Петра, центр католицизму Ватикан, Площа Навона з Фонтаном чотирьох річок роботи Джованні Лоренцо Берніні, Площа Іспанії і Іспанські сходи, фонтан Треві, Вілла Боргезе, тощо.

Що ще необхідно знати мандрівникам?

Плануючи відпочинок в Італії, варто додати до своїх планів і такі фантастичні місця:

  • Долина Храмів Сицилії. Величезне місце розкопок, де збереглися залишки доісторичних храмів, датовані 5-м сторіччям до н.е.
  • Чінкве Терре. Національний парк, пам’ятка ЮНЕСКО, одна із найчистіших областей Італії та дорогоцінний камінь в короні Лігурії – знамениті п’ять земель Чінкве Терре. П’ять чудових кольорових міст гніздяться на крутих скелях італійської Рів’єри.
  • Галерея Уффіці. Один із кращих музеїв світу зберігає роботи десятків видатних митців, художників та скульпторів.
  • Печерне місто Сассо ді Матера. Вирізаний прямо в скелях і спечений середземноморським сонцем комплекс доісторичного житла утворює справжній лабіринт.

Також варто побачити на власні очі античні Помпеї та вулкан Везувій, мальовниче узбережжя Амальфі, гірський ланцюг Латтарі, історичний центр Сієни, Блакитний Грот на острові Капрі, базиліку Святого Марка, Гранд Канал у Венеції, Пізанську вежу, інші численні історичні, архітектурні, культурні та природні пам’ятки.

Тури та путівки в Італію зі Львова

Італія має унікальне географічне розташування в центральній частині Середземномор’я. Для мандрівників в тут є все, чого тільки душа забажає: велика кількість цікавих місць, відмінні пляжі, чудові траси, різноманітна і незрівнянно смачна кухня.

Італію населяє чудовий народ, відомий своїм гарячим південним темпераментом, відкритістю, гостинністю, дивовижною товариськістю, невимушеністю і експресивністю.

Італія розташовується в зоні субтропічного середземноморського клімату, причому вплив моря посилюється Альпами, які слугують природним бар’єром для північних і західних вітрів.

Традиційна кухня Італії поширена і популярна у всьому світі. Вона не обмежується піцею та пастою. Основа практично всіх національних продуктів – тісто, велика кількість сиру, зелені і овочів, оливкова олія. Збереглися численні традиції народної кухні: в багатьох ресторанах страви готують за рецептами, відомим ще з епохи пунічних воєн. Славиться і місцева кава на будь-який смак, яку тут п’ють багато та часто. Відомі і чудові італійські вина, лікери, аперитиви.

Замовляйте тури та путівки в Італію зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!»!

open