Румунія

2 тижні відпустки в Албанії! 291 Eur
2 тижні відпустки в Албанії!
13 днів 1 дорослий Албанія Виїзд зі Львова 27.05.2018
Любов і тонкий винний аромат… це Грузія..і не тільки 178 Eur
Любов і тонкий винний аромат… це Грузія..і не тільки
11 днів 1 дорослий Болгарія Виїзд зі Львова 18.10.2017
Румунія – любов з першого погляду 38 Eur
Румунія – любов з першого погляду
4 дні 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 05.10.2017

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Відпочинок в Румунії, загадковій країні-сусідці

Румунія – країна південно-східної частини Європи зі столицею Бухарест. Цікаво, що назва країни, яке походить від латинського слова romanus, тобто римський. На північному сході країна межує зі своїм давнім дружнім сусідом – Молдовою, на півдні по річці Дунай – із Болгарією. Зі сходу Румунія межує з Україною, а західні кордони «поріднили» Румунію з Угорщиною і Сербією. З південного боку вона омивається Чорним морем, завдяки чому тут є всі умови для розвитку та процвітання курортного відпочинку.

Сучасна Румунія – держава, яка швидко розвивається та з кожним роком набирає обертів. Її особливий шлях викликає інтерес та привертає увагу в усьому світі. Сучасні тренди гармонійно поєднуються із традиційним колоритом.

У якості туристичної держави Румунія має надзвичайний потенціал, адже вона багата як на природні, так і на визначні історичні пам’ятки, і нічим не поступається західноєвропейським сусідам. Окрім того, тут низькі ціни, а рівень сервісу постійно вдосконалюється.

Тури в Румунію. Що варто подивитись?

Під час відпочинку у Румунії, обов’язково варто спробувати та зробити кілька речей:

  • Побачити будівлю Палацу Парламенту. Колишня резиденція Чаушеску в Бухаресті є найбільшою спорудою в Європі (і другою у світі – після Пентагону). Вона нараховує 12 поверхів (не рахуючи 4 підземних), 3100 кімнат та 330000 квадратних метрів.
  • Відвідати музей революції в Тімішоарі. Тімішоара – перше в Румунії місто, яке після повстання 1989-го року звільнилося від комунізму. На увагу туристів заслуговує музей, присвячений цій важливій події в історії країни.
  • Ознайомитися з Сібіу. Місто Сібіу – колишня столиця Трансільванії, в 2007-му році була визнана культурною столицею Європи, а зараз вважається одним з найкрасивіших міст Східної Європи. В Сібіу була відкрита перша румунська школа і лікарня, надрукована перша книжка румунською мовою.
  • Дізнатися таємниці замку Бран в Трансільванії. До сих пір замок Бран є найбільш значущим символом країни. Його слава пов’язана з відомим графом Дракулою. Саме тут, за легендою, він проживав.
  • Побачити незвичайне природне явище – грязьові вулкани. Вони знаходяться в одному з найбільш популярних геологічних заповідників Румунії, неподалік від міста Бузеу на сході. Унікальні карликові вулкани вивергають грязь, яка розтікається по поверхні. Іноді викиди бруду супроводжуються викидами води чи нафти.
  • Придбати в якості сувеніра румунські леї. Цікаві місцеві гроші надруковані на спеціальному папері. На кожній купюрі є прозоре віконце у вигляді орла з хрестом в зубах. Їх майже неможливо зім’яти і порвати. Нічого не станеться навіть якщо випрати купюри.
  • Побачити карпатського сфінкса. Високе чудо природи на горі Карайман в Південних Карпатах нагадує справжнього єгипетського сфінкса та височіє на висоті 2294 м над рівнем моря.
  • Відпочити у найбільшому підземному санаторії Європи. У стародавній соляній шахті в містечку Тиргу-Окна знаходиться підземний санаторій, який користується величезною популярністю у людей, страждаючих на шлункові розлади, а також просто серед допитливих туристів.

Автобусні тури в Румунію зі Львова

Населення Румунії привітно ставиться до туристів. Тут завжди знайдеться, чим себе зайняти та куди піти. Місцеві охоче допомагають мандрівникам, розкриваючи секрети своєї батьківщини.

Клімат – континентальний. У Карпатах може бути прохолодно навіть в середині літа. Зими бувають холодними та туманними, з великою кількістю снігу з середини грудня до середини березня. Це відкриває вражаючі перспективи для зимового активного спорту та розваг.

Чудова літня погода в Румунії

Влітку на чорноморському узбережжі зазвичай спекотно та сонячно. Тут можна відпочити на пляжах, розслабитися з друзями чи сім’єю, оздоровитися, вдало провести час з дітьми.

Смачно та ситно

Місцева кухня ситна, колоритна та різноманітна. До того ж – доволі щедра та дешева. Славляться румунські вина та міна сливова настоянка, а серед сувенірів – вишиті блузки, традиційна кераміка, роботи майстрів по склу, дереву, тощо.

Замовляйте тури та путівки в Румунію зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!»!

open