Любов і тонкий винний аромат… це Грузія..і не тільки

Дата публікації: 19.09.2017

Любов і тонкий винний аромат… це Грузія..і не тільки
Любов і тонкий винний аромат… це Грузія..і не тільки
Любов і тонкий винний аромат… це Грузія..і не тільки
Любов і тонкий винний аромат… це Грузія..і не тільки
Любов і тонкий винний аромат… це Грузія..і не тільки
Любов і тонкий винний аромат… це Грузія..і не тільки
Любов і тонкий винний аромат… це Грузія..і не тільки
  • ЦІНА 178 Eur
  • Тривалість 11 днів
  • Осіб 1 дорослий
  • Виліт/Виїзд Виїзд зі Львова 18.10.2017
  • Харчування Сніданки

Грузія – це просто казка для відпочинку : Ви зможете відчути себе гурманом, скуштувавши національні страви, насолодитись смачним грузинським вином, подивитися на запальні народні танці, побачити відомі місця. Грузія –  країна, яка залишає тепло і затишок у вашій душі.

У вартості туру вже включені екскурсії по Бухаресту, Стамбулу, Кутаісі, Тбілісі, Каппадокії та Несебру…

Можливість відвідати: палаци Парламенту та Котрочень в Бухаресті, Айя-Софію, Цистерну Базиліка, мечеть Сулеймана і усипальницю Роксолани в Стамбулі, монастирі Гелати та Моцамета в Грузії, музей під відкритим небом Гереме і підземне місто Деринкую в Каппадокії, дегустацію чорноморських вин і морську прогулянку в Болгарії!!!
День 1. Одеса – Ізмаїл – Бухарест

Виїзд з Одеси. Посадка в Ізмаїлі.
Перетин кордону. Переїзд в Бухарест, поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.
День 2. Бухарест – Стамбул

Сніданок. Виселення з готелю. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливий, неповторний колорит. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівлі уряду. Навпроти цього місця знаходиться палац першого румунського короля Карла Першого, в якому розташований Музей мистецтв. Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати:
Палац Парламенту (13€/10€+вх. квиток). Велетенське творіння колишнього румунського диктатора Ніколая Чаушеску внесене в Книгу рекордів Гіннеса як найбільшу адміністративну будівлю у світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Об’єми будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалось просто на місці. Чого варті, наприклад гардини, які важать більше 3 тон, або 5-ти тонна люстра.
Палац Котрочень (10€/8€+вх. квиток). Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Окрім цього, в палаці розташований музей, який ми зможемо відвідати.
Переїзд в Стамбул. Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине на Землі місто, що знаходиться відразу на двох континентах. Він зберігає священні реліквії великих світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Стамбул являє собою унікальну сполучну ланку між Заходом та Сходом, минулим та майбутнім. Стамбул зібрав у собі краще двох континентів. Скарби мистецтва та архітектури пробудять почуття ностальгії, а сучасні хмарочоси здивують своєю витонченістю і красою… Тільки побачивши його своїми очима, можна із захватом усвідомити велич Стамбулу, блиск і повний протиріч сьогоднішній день цього міста… Пізнє поселення в готелі. Ночівля в готелі.
День 2 – Бухарест – Стамбул День 2 – Бухарест – Стамбул День 2 – Бухарест – Стамбул День 2 – Бухарест – Стамбул
День 3. Стамбул

Сніданок. Виселення з готелю. Нас чекає пішохідна екскурсія «Турецький діамант – Стамбул». Немов багатовікову скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас великий Стамбул, який повен чудових місць, зачаровуючих погляд пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за декілька годин ми побачимо: Блакитну мечеть, Римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда.
Також в цей день буде можливість відвідати екскурсії:
Айя-Софія і Цистерна Базиліка (18€/10€+вх. квиток). Айя-Софію визнано одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі і стіни, покриті красивою мозаїкою, барвистим камінням та неймовірною керамікою, просто зачаровують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії, нас зустрічає, одне з найбільших і добре збережених візантійських сховищ питної води в Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають. Більшість колон доричного і коринфського ордену взяті із зруйнованих античних храмів Калкедона.
Палац Топкапи (16€/8€+вх. квиток). Це одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Впродовж 400 років цей палац був центром управління Османської держави, однієї з трьох найбільших імперій світу.
«Слід великого кохання» – мечеть Сулеймана та усипальниця Роксолани (18€/10€). Один із семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшлива будівля, справжній шедевр османської архітектури – мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим архітектором Синаном. Пролетіли століття, та мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, побудована на честь жінки. Це – наша легендарна Роксолана, яка п’ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тодішнього світу – турецького султана, та ще й ввела на чужині, в потужній Османській імперії, декілька десятиліть особисте мудре правління державою!

Морська прогулянка на кораблику Босфором (30€/18€). Протока розділяє Європу та Азію. Тільки під час цієї прогулянки, стоячи на палубі корабля, що пливе найкрасивішою протокою Євразії, ми побачимо будинки міліонерів, будинки-острови, палаци та замки султанів. Вільний час.
Стамбул, як ніяке інше місто в світі, славиться безліччю магазинів, торгових центрів та ринків… Вільний час. Виїзд зі Стамбулу, заїзд на шкіряну фабрику, де у нас буде чудова можливість придбати вироби зі шкіри та хутра. Нічний переїзд в Грузію.

День 4. Батумі

Переїзд в Батумі. Нас зустрічає столиця Аджарії, найбільш морське і найбільш курортне місто Грузії – Батумі. Місто тепле, смачне, цікаве, з великою кількістю готелів та ресторанів, місце, де витрачати гроші найлегше – чим тут і займаються турки, азербайджанці, мешканці Грузії. Якісний сервіс і дуже смачна національна кухня – вже через це варто їхати в казкове місто, доглянуте, потопаюче в зелені, де панує свобода та веселощі. Окремих слів захоплення заслуговує набережна Батумі, з якої відкривається неймовірний вид на всю гавань, аж до Зеленого мису, а також Стара частина міста, де чудово поєднуються європейський та східний архітектурні стилі, надаючи місту певний шарм і характер. Поселення в готелі (після 14:00).
Відпочинок на морі. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (на вибір):
Батумська канатна дорога “Арго” (10€/6€). Нас чекає чудова нагода побачити все місто і безкрайню морську далечінь з висоти пташиного польоту, а також послухати цікаві розповіді місцевого екскурсовода.
Ботанічний сад (11€/8€) – один з найбільших і найрізноманітніших ботанічних садів світу, розташований в одному з наймальовничіших куточків Аджарії – Зеленому Мисі. Відомий сад і тим, що в радянські роки на його території були зняті сцени з цілого ряду кінофільмів, серед яких такі гучні свого часу блокбастери, як «Людина-амфібія», «В пошуках капітана Гранта».
Гоніо-Апсароська фортеця (13€/10€) – колись була форпостом Римської Імперії. Сьогодні це найдавніша фортеця на території сучасної Грузії.
Вечірній Батумі (13€/11€) – не просто чудовий, він божественно красивий! Мільйони великих та маленьких вогнів найрізноманітніших відтінків, пальми та кипариси, стилізовані під нічні ліхтарі, скульптури, що світяться – все це настільки фантастично, що викликає захват і трепет душі. Під час екскурсії ми пройдемо по Старому Батумі, ця частина міста несе історичну цінність та відображає колорит Аджарського краю, Приморському Бульвару з великою кількістю розваг від музичних фонтанів, колеса огляду, дельфінарію, океанаріуму до «Парку чудес» з символом Батумі – статуєю, що символізує вічне кохання. Ну і, звичайно, відвідаємо найкрасивішу площу міста та всієї Грузії – «Пьяцца Батумі».

«Грузія і вино не роздільні» (38€/30€). Нас чекає відвідування винних погребів з дегустацією вина, ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб чудовий смак вина дав нам потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення… Відпиваємо ковток за ковтком, ніби вбираючи таємниці, що зберігаються вином тисячоліттями… Доповнить екскурсію багата вечеря в ресторані. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 5. Кутаїсі – Тбілісі

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Кутаїсі. Серед живописних пейзажів західної Грузії, дихає історією і натхненням місто Кутаїсі. Місту більше 3 тисяч років, в минулому це стародавня столиця Колхидського та Імеретинського царств. Сьогодні це друге за величиною і значенням місто в Грузії. Кутаїсі умовно розділене на дві абсолютно різні частини – старе і сучасне місто. Натхненний і закоханий у свою країну екскурсовод із задоволенням відкриє нам найсокровенніші таємниці міста. Місто – прекрасне! Йому поки вдається зберігати свій істинний історичний вигляд, в цьому – величезна його цінність. Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати:
Монастирі Гелати та Моцамета (10€/8€). Нас чекає знайомство з одними з найбільш знаменитих монастирів Грузії, чудово відреставрованими, видатними пам’ятками грузинського зодчества, центрами духовного і наукового життя Середньовіччя.
Печера Прометея і Сатапліа (30€/18€). Немов казковий підземний палац нас зустрічає одна з найкрасивіших карстових печер у світі – «печера Прометея». Після невеликого переїзду нас чекає відвідування грузинського парку Юрського періоду – заповідника Сатапліа! Тут збереглися сліди динозаврів, які залишили їх більше 70 мільйонів років тому. Повернення в Кутаїсі. Переїзд в Тбілісі. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.
День 5 – Кутаїсі – Тбілісі День 5 – Кутаїсі – Тбілісі День 5 – Кутаїсі – Тбілісі День 5 – Кутаїсі – Тбілісі
День 6. Боржомі – Тбілісі – Ахалціхе

Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає знайомство з гостинною столицею Грузії – Тбілісі. Кожна маленька вуличка, кожен куточок тут просякнуті традиційним грузинським колоритом. Щоб краще зрозуміти і відчути його, ми не поспішаючи прогуляємося проспектом Шота Руставелі, який названий на честь знаменитого грузинського поета, це центральна вулиця і головна артерія міста, по якій тече життя, адже тут зосереджені різноманітні театри і музеї, старовинні храми і пам’ятники. Серед усіх пам’яток особливої уваги заслуговують Парламент Грузії, церква Кашветі, Академія наук Грузії, Національний музей, Театр опери і балету, театр імені Шота Руставелі, безліч музеїв та інших не менш відомих об’єктів. Далі наш шлях веде нас до місця, де знаходиться головний символ не тільки міста, а й всієї Грузії в цілому – храм Цмінда Самеба. Його надзвичайно красива територія, сад з прекрасними деревами і яскравими квітами, чудовий ставок з лебедями і площа з фазанами залишать приємні спогади про це гостинне і привабливе місто. Завершальною точкою нашого знайомства з Тбілісі стане старе місто, де знаходиться найдавніша кам’яна церква Анчісхаті, названа на честь ікони з монастиря Анчі. Красива прямокутна будівля церкви побудована під впливом давнього палестинського зодчества. Двері Анчісхатської церкви прикрашені традиційним грузинським хрестом. На західному фасаді храму з каменю висічений медальйон з хрестом, який зберігся від самої ранньої частини будівлі. Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати:
Духовна столиця Грузії – Мцхета (18€/13€). Ви не зможете до кінця зрозуміти Грузію, якщо не побуваєте в Мцхеті. Місто по праву вважається туристичною Меккою – Грузії. Під час екскурсії по місту нас чекає знайомство з Монастирем Джварі, з висоти якого відкривається чудовий вид на злиття річок Арагві і Кури, кафедрального Собору Светіцховелі (1010-1029 рр.), в основі якого похована одна з головних християнських святинь хітон Ісуса Христа, собор Самтавро – резиденцією грузинських князів…

Повернення в Тбілісі.
Переїзд в Боржомі. Історія Боржомської ущелини безпосередньо пов’язана з мінеральними водами. Можливо, і без джерел Боржомі був би відмінним курортним місцем, завдяки дивній по красі природі та унікальному цілющому клімату. Але саме завдяки мінеральній воді Боржомі, він став знаменитий на весь світ. Дегустація лікувальної боржомської води (вх. квиток оплачується додатково). Переїзд в Ахалцихе. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.
День 6 – Боржомі – Тбілісі – Ахалціхе
День 7. Ахалціхе – Сівас

Сніданок. Всіх бажаючих запрошуємо на екскурсію фортецею, яка безсумніву очолює рейтинг кращих середньовічних грузинських цитаделей і є головною пам’яткою містечка Ахалціхе – старовинна кам’яна фортеця Рабат (10€/8€). В стінах фортеці розташовані церква, мечеть, синагога, невеликий парк, історичний музей, різноманітні магазини, готель. Крім цього, фортеця Рабат може похвалитись чудовими оглядовими майданчиками: над її стінами височать чотири вежі, на які можна піднятися по гвинтових сходах. З кожної з них відкривається чудовий вид на Ахалціхе та його околиці, і стоячи тут можна легко уявити себе вартовим, що вивідує ворога, який наближається. Вільний час. Повернення в готель. Переїзд в Сівас. Пізнє поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 8. Каппадокія

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Каппадокію. Сьогодні нас чекає подорож в минуле, в загублений світ зі своїм укладом життя і своїми традиціями, що склалися ще багато століть тому. Знайомтеся – Каппадокія, чарівна музика, що застигла в камені. Пейзажі Каппадокії вражають своєю магічною красою. Вони сформувалися на місці виверження вулканів, що відбувалися на цій території 70 мільйон років тому. Скелі, як за помахом чарівної палички, кілька разів на день міняють свій колір: від рожевого до вогненно-рудого. Природа Каппадокії по праву вважається унікальною, сюди приїжджають з усього світу, щоб помилуватися неймовірними за формою і красою скелями, відвідати підземні міста, печерні ранньохристиянські монастирі і церкви, подихати чистим повітрям, насолодитися абсолютною тишею, відчути дивовижну енергетику цих місць. Вільний час. Поселення в готелі. У вільний час пропонуємо відвідати:
Всім бажаючим пропонуємо відвідати вечірню програму «Тисяча і одна ніч» (38€/36€). Дивовижна шоу програма включає танці мандрівних ченців (дервішів), традиційні турецькі танці у виконання професійних танцюристів. Ну і яка ж «Турецька ніч» без танцю живота і вечері, яка включає в себе національні страви та напої ?! Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 9. Каппадокія

До сніданку по бажанню – екскурсія над вершинами Каппадокії на повітряній кулі (138€/130€).
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати:
Музей під відкритим небом Гереме (18€/10€+вх. квиток) – найбільший і найвідоміший монастирський комплекс Каппадокії. На території музею представлено 10 церков і каплиць вирізаних з каменю, що датуються IX-XI століттями. Всі споруди побудовані в візантійському стилі – з арками, колонами і капіталами, прикрашені в унікальному каппадокійському стилі, є обов’язковими для відвідування.
Фортеця Учхісар (10€/8€+вх. квиток) – це єдине в своєму роді скельне поселення, з вежами і шпилями з білого туфу, розташованими навколо центрального піку, на якому вона і підноситься. Ця величезна скеля схожа на швейцарський сир з дірками. Фортеця вся поцяткована кімнатами, тунелями та лабіринтами. З вершини скелі відкривається розкішний вид на всю долину. Піднявшись на неї можна охопити поглядом практично всю Каппадокію. Звідси видно також і таємнича Долина кохання, з якою пов’язано безліч легенд та історій
Підземне місто Деринкую (30€/18€+вх. квиток) – найбільше і найцікавіше підземне місто в Каппадокії. Присутні тут підземні школи, церкви і навіть винні підвали явно вказують, що в цих підземеллях проживали християнські громади. Розміри даного поселення досі не з’ясовані остаточно, відомо, що місто розташоване на восьми рівнях і займає площу 1500 кв. м, для вільного доступу відкрито всього 10% території. Повернення в Невшехир. Вільний час. Нічний переїзд в Болгарію.

День 10. Несебр – Варна

Переїзд в Несебр. Сьогодні нас чекає знайомство з «Казковим Несебром». Час та стихії помилували маленький шматочок землі і залишили дивовижне творіння, одне з найдавніших міст Болгарії – Несебр. Вузенькі, вимощені бруківкою вулички, старовинні будиночки, середньовічні церкви і дерев’яні будівлі надають містечку особливу чарівність. Слов’янські та грецькі архітектурні традиції дивовижно переплітаються, створюючи в Несебрі атмосферу тепла і затишку. Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати:
«Морська прогулянка» (10€/8€) Нас чекає незабутня морська прогулянка на кораблику, з борту якого Несебр виглядає ще загадковіше. Закоханий у свою країну екскурсовод із задоволенням відкриє нам найпотаємніші таємниці болгарського узбережжя…
Дегустація чорноморських вин (16€/13€). Ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб дивовижний смак вина спрямував нас на потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення… Відпиваємо ковток за ковтком, ніби вбираючи таємниці, що оберігаються вином тисячоліттями.
Переїзд в Варну. Поселення в готелі. Вільний час. У вільний час всі бажаючі можуть відвідати один з найбільших торгових центрів Болгарії Grand Mall або присвятити час для побачення з морем, хтось вирішить піти на пляж, хтось захоче зробити декілька фотографій на чудовій набережній… Також у вільний час пропонуємо відвідати екскурсію:
«Болгарське село» (38€/33€). Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле і червоне вино в необмеженій кількості! Цікава фольклорна програма познайомить нас зі звичаями і традиціями болгар. Болгарські обряди несуть в собі спогади про магічний світ казок і легенд, про почуття прекрасного і прагнення творити добро… Запальні танці та вечірнє шоу на вугіллі змусять затамувати подих усіх присутніх… Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 11. Ізмаїл – Одеса

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Одесу.
Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл – 22:00, в Одесу – 01:50.
До нових зустрічей!

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас