Нідерланди

Тури з виїздом зі Львова на НОВИЙ РІК 2020! від 65 Eur
Тури з виїздом зі Львова на НОВИЙ РІК 2020!
від 4 днів 1 дорослий Австрія Виїзд зі Львова
Свято наближається, новорічна казка 2020 поруч! від 60 EUR
Свято наближається, новорічна казка 2020 поруч!
згідно програми 1 дорослий Австрія виїзд зі Львова від 29.12
Амстердам та Брюссель за 99 Eur! 99 Eur
Амстердам та Брюссель за 99 Eur!
6 днів 1 особа Без категорії Виїзд зі Львова 19.12.2018 р.
Екскурсійні тури від 36 Eur від 36 Eur
Екскурсійні тури від 36 Eur
від 2 днів 1 особа Австрія Виїзд зі Львова
Друг Амстердам 133 Eur
Друг Амстердам
6 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 08.12
Чудова пропозиція: тур в Амстердамі зі знижкою -10 % 162 Eur
Чудова пропозиція: тур в Амстердамі зі знижкою -10 %
6 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд 29.04.18 зі Львова
Відпустка в Амстердамі від 113 Eur
Відпустка в Амстердамі
6 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова
Мої ГОЛЛАНДСЬКІ тюльпанчики! Від 118 Eur
Мої ГОЛЛАНДСЬКІ тюльпанчики!
5 днів 1 дорослий Гарячі тури 6.03 , 18.04 , 2.05 зі Львова
Знайомі ліхтарики: країни Бенілюксу + Мюнхен… Від 155 EUR
Знайомі ліхтарики: країни Бенілюксу + Мюнхен…
7 днів 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 25.02, 10.03, 18.06, 28.07, 22.09.2018
Новий Рік у Парижі та Амстердамі 126 EUR
Новий Рік у Парижі та Амстердамі
7 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 28,29.12.2017
Королівська відпустка: Англія+Шотландія 373 Eur
Королівська відпустка: Англія+Шотландія
11 днів 1 дорослий Великобританія Виїзд зі Львова 24.12.2017

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Відпочинок в Нідерландах, країн велосипедистів та вітряків

Нідерланди можна назвати однією з найбільш незвичайних країн Європи, що підтверджує історія цієї держави, її розташування та внутрішній устої. Це батьківщина загадкових середньовічних будівель, оригінальної архітектури, старовинних палаців, численних ратуш і соборів, величних мостів, чудових музеїв і найбагатших ринків.

Незважаючи на те, що в цій країні діють сучасні європейські закони, тут збереглися стародавні традиції та звичаї, що створюють заманливу атмосферу свободи та вседозволеності, яка так приваблює гостей з усього світу.

Плануючи відпустку, обов’язково варто побувати у найприкметніших містах цієї країни – Амстердамі, Роттердамі, Гаазі, Утрехті, помилуватися етнографічними містечками Заансе-Сханс і Волендам, а також відвідати відомі сирні ярмарки в Гауді, неперевершений парк квітів Кейкенхоф, знаменитий зоопарк Бюргерцоо, тощо.

Екскурсійні тури в Нідерланди. Що подивитись?

У Нідерландах неможливо сумувати. Тут завжди є чим зайнятися та куди мандрувати.

  • Амстердам. Більшість екскурсій Амстердамом починається від Центрального вокзалу, який відокремлює місто від старої гавані. Від нього віялом розходяться вулиці та канали, включаючи головну вулицю міста – Дамрак, якою можна потрапити в історичний центр – Квартал Великих каналів. Сотні каналів поділяють місто на 90 островів. Більшість пам’яток Амстердаму можна оглянути з води. До того ж, місто – один з найбільших художніх та музейних центрів світу. Тут – найбільший художній музей Рейксмюзеум, музей Ван Гога з найбільшою в світі колекцією його творів, музей Мадам Тюссо, музей Рембрандта, знаменитий Музей тропіків, численні музеї алмазних фабрик, гашишу, марихуани і конопель, Музей татуювань, тощо. Неподалік від вокзалу і відомий квартал червоних ліхтарів.
  • Гаага. Гаага – резиденція уряду, парламенту і королівського двору, третє за величиною і одне з найстаріших міст країни. Це місто чиновників і дипломатів. Тут розташований Палац світу, в якому працює Міжнародний суд ООН. Серед визначних пам’яток – старовинний замок Бинненхоф, парк Мадуродам з діючими макетами мініатюр, ультрасучасний квартал Резиденція, над створенням якого працювали кращі архітектори світу. Також це Валлонський церква, унікальний музей цукерок і карамелі Гаагше Хофье, міжнародний музей преси, а також Акваріум і Морський центр, в якому по дну океану прокладено підводний тунель.
  • Зандам. Варто відвідати будинок Петра I та архітектурний музей під відкритим небом з охайними зеленими будиночками, старовинним млином, лісопилкою, тощо. Хоча Зандам прекрасно зберігає дух старовини, він йде в ногу з часом: тут зародилася рейв-культура, відкрився перший McDonalds. Цікавий і «старовинний» хмарочос Inntel hotel: 12-поверхова будівля складається з характерних зелених дерев’яних будиночків.
  • Алкмаар. Єдине місто в світі, де збереглися середньовічні сирні ярмарки і навіть гільдія “носіїв сирів”. Тут – цікаві вузькі середньовічні вулички, численні міські канали, собор св. Лаврентія і готична Ратуша. Також працюють: музей сиру, музейний комплекс Цаанс Шанс, Національний музей пива.

Обов’язково варто побачити і друге за величиною місто країни та найбільший порт Європи Роттердам, старовинний Делфт – батьківщину відомої біло-блакитної порцеляни, сади Кейкенхоф в маленькому містечку Лісcе, Національний парк Хоге-Велюве – один з найстаріших і найбільших у Нідерландах, тощо.

Автобусні тури в Нідерланди зі Львова

Відпочинок в Нідерландах доступний в будь-яку пору року. Найкращим часом вважаються березень-квітень та липень-жовтень. Зими тут порівняно теплі та м’які, літо – не занадто спекотне.

Велосипеди – популярний засіб пересування в Нідерландах. Тут створено мережу спеціальних велодоріг, працюють велосипедні світлофори, а звичайний середньостатистичний житель має вдома мінімум кілька велосипедів.

Замовляйте тури та путівки в Нідерланди зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!».

open