Швеція

Скандинавське тріо: Стокгольм, Осло, Копенгаген! 296 Eur
Скандинавське тріо: Стокгольм, Осло, Копенгаген!
7 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 04.08.2019
Екскурсійні тури від 36 Eur від 36 Eur
Екскурсійні тури від 36 Eur
від 2 днів 1 особа Австрія Виїзд зі Львова
Рига, Стокгольм та Юрмала – 48 Eur 48 Eur
Рига, Стокгольм та Юрмала – 48 Eur
5 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 18.12.2018
Вікенд в Стокгольм 46 Eur
Вікенд в Стокгольм
5 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 05.12.2017
Фіорди Півночі!!! Швеція – Норвегія – Данія 373 EUR
Фіорди Півночі!!! Швеція – Норвегія – Данія
4 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд 24.09 зі Львова
Фарби півночі – Стокгольм та Рига 68 Eur
Фарби півночі – Стокгольм та Рига
5 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 30.09.2017

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Відпочинок у Швеції

Як і належить в Скандинавії, туристична Швеція не виставляє свої переваги напоказ. Проте, їх чимало: наприклад, гори там вище, ніж в сусідній Фінляндії, і пропонують більш різноманітне катання. Сніговий покрив на схилах тримається з листопада по квітень, траси прекрасно оснащені, система підйомників – ретельно продумана. Також тут безліч послуг і розваг для дітей, тож Швеція – ідеальний варіант для сімейного відпочинку.

Головне місто Швеції – Стокгольм, що називається. І подивитися в столиці на 14 островах дійсно є на що. Це архітектура та музеї, численні пам’ятки класичного та сучасного мистецтва.

Крім того, Швеція – це «Вольво» і «Абба», «Карлсон, що живе на даху», і церемонії присудження Нобелівських премій. Славиться країна і своєю кухнею – простою та ситною. Основний принцип місцевих жителів – якість та добротність у всьому, максимальна зручність у роботі та відпочинку. Таке кредо сповна відображається і в туристичній інфраструктурі.

Головні пам’ятки Швецію мають природне походження. Це сувора тундра Лапландії, острова Ботнічної затоки, зелені пагорби заходу, скелі Норботтена, мальовничі озера, тощо.

Автобусні тури до Швеції. Що подивитись мандрівникам?

Кожен курорт та регіон Швеції має свої особливості та атмосферу.

  • Стокгольм – затишний та акуратний. Середньовічні пам’ятки зосереджені в Старому місті. Тут і Королівський палац, і Кафедральний собор, і Музей Нобеля, і найстаріша стокгольмська церква Св. Миколая. За гучними вечірками краще їхати в район Стуреплан, за дорогим одягом – в Естермальм, за фотогенічними видами – в Седермальм.
  • Портовий Гетеборг колись служив притулком для англійських торговців і досі іменується «маленьким Лондоном» за еклектичність і різноманітність культурних традицій. Це місто зелених парків, доглянутих пляжів і цікавих музеїв. Найвідоміші пам’ятки – футуристична гетеборзька опера, монументальна Ельвсборгска фортеця, елегантний замок Гуннебу і найбільший в Північній Європі парк розваг «Лісеберг».
  • Знамените своїми парками і пляжами Мальме – місто невелике і гостинне. Його визнані символи – оригінальний закручений хмарочос, уннський міст, що з’єднує Швецію з Данією, і шопінг-центр «Емпорія» з ефектним фасадом.
  • Популярні гірськолижні курорти – Ідре, Селен і Оре, до складу якого входять зони катання Тегефьєлль, Оре-Бю, Оре-Бйорна і Дувед.

Екскурсійні тури у Швецію зі Львова

Клімат Швеції помірний, перехідний від морського до континентального. У Стокгольмі стовпчик термометра практично не опускається нижче нульової позначки навіть в січні-лютому. Осінь вважається низьким сезоном: тут вогко, дощить та вітряно. Навесні погода теж примхлива, але сніг починає сходити вже в березні, а у квітні на півдні вже цвітуть луги.

Вологі морські повітряні маси з північної Атлантики і Балтійського моря нерідко приносять мінливу погоду з опадами і вітрами. Пляжний сезон на шведських курортах короткий: встигнути погрітися під лагідним скандинавським сонцем можна з середини червня до кінця серпня.

Шанувальникам гірських лиж пощастило більше: засніжені схили північних і західних регіонів готові до підкорення з листопада по квітень.

Замовляйте тури та путівки у Швецію зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!».

open