Туреччина

297 Eur
Відпочинок в стилі Asterdam
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 12.04.2019
490 Eur
Поринь в атмосферу Vip відпочинку
9 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 17.04.2019
299 Eur
Неймовірна ціна ARCANUS SIDE RESORT 5* всього 299 Eur
6 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 17.04.2019
413 EUR
Mayfest 2019! Концертний сезон в Туреччині!
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 03.05.2019
435 Eur
Відпочинок на смарагдовому побережжі Бодрума
7 ночей 1 дорослий Бодрум Виліт зі Львова 01.06.2019
1399 €
Концерти в Rixos на травневі свята!
7 ночей 2 дорослих Гарячі тури Виліт зі Львова 28.04.2019
420 Eur
Високий сезон – найнижчі ціни!
7 ночей 1 дорослий Аланія Виліт зі Львова у липні 2019
1499€
Раннє бронювання! Туреччина 5*
11 ночей 2 дорослих + 2 дітей Аланія Виліт зі Львова 12.05.2019
454 €
Раннє бронювання: Бодрум (Туреччина)
7 ночей 1 дорослий Бодрум Виліт з Києва 31.05.2019
547 Eur
Туреччина на 21 день! Раннє бронювання!
21 день 1 дорослий Гарячі тури виліт зі Львова 28.04.2019
532 Eur
Сучасний BOSPHORUS SORGUN HOTELS 5 *(Сіде) – 532 Eur
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 13.06.2019
від 449 Eur
Бодрум зі Львова на 10 ночей від 449 EUR
10 ночей 1 дорослий Бодрум Виліт зі Львова 28.05.2019

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Раннє бронювання турів в Туреччину

Туреччина – це численні курорти, чисте та тепле море, бездоганний сервіс та славнозвісна система «все включено». Через унікальне географічне розташування, країна омивається одразу кількома морями, клімат варіюється у різних регіонах, а місцевий колорит поєднується із європейськими принципами обслуговування.

Туреччина – ідеальний варіант і для екстремалів, які полюбляють активне дозвілля, для прихильників водного спорту, дайвінгу чи навіть гірських курортів. Не сумуватимуть і шанувальники культурно-історичної спадщини. Місцева кухня вражає гастрономічних туристів, а дешевий та різноманітний шопінг – шопоголіків.

Через численні переваги відпочинку на сонячному, мальовничому узбережжі раннє бронювання турів в Туреччину користується особливим попитом.

Переваги раннього бронювання авіа турів до Туреччини

Раннє бронювання – особлива та вигідна пропозиція туристичної агенції «Поїхали з нами!» у Львові. Для туристів її основна перевага саме у том, що ціни при завбачливому плануванні та замовленні турів в Туреччину значно нижчі.

Терміни, умови, ціни залежать від конкретного туру та програми, проте механізм завжди спільний та прозорий. Готелі, авіаперевізники, а з ними й туроператори, віддають перевагу завчасній реалізації своїх пропозицій, щоб надалі було простіше оцінювати затребуваність та актуальність, планувати витрати, підготуватися до сезону. До того ж, раннє бронювання позбавляє від неочікуваних збитків, адже зазвичай такі тури не передбачають повернення коштів.

А для туристів раннє бронювання має наступні переваги:

  • Значна економія, адже знижки іноді сягають навіть 40-50% від кінцевої вартості туру.
  • Вибір готелів, перевізників та інших деталей заздалегідь – максимальний, отже можна легко обрати не тільки вигідний, а й бажаний варіант.
  • Раннє бронювання дозволяє забронювати навіть найпопулярніші готелі та напрямки, попит на які у гарячий сезон рідко це дозволяє.
  • Сплативши все одразу, не доведеться перейматися через різноманітні зовнішні обставини на кшталт курсу валют.
  • Точно не доведеться нічого доплачувати в останній момент.
  • Відпочинок у Туреччині підходить сім’ям, компаніям та поодиноким мандрівникам. Для кожного варіанту знайдуться вигідні пропозиції.
  • Запланувавши відпустку, можна поступово та неквапливо займатися іншими організаційними нюансами, адже час дозволяє не поспішати.

Бронювання турів в Туреччину зі Львова

Гарячий сезон у Туреччини триває протягом всього літа, а його пік припадає на кінець серпня. Трохи менш затребувані осінні тури, хоча вони не менш заманливі: погода ще відмінна, море тепле, а ціни значно нижчі. Раннє бронювання дозволяє запланувати літню відпустку завчасно, щоб не ризикувати в останній момент.

При замовленні такого туру, доведеться одразу сплатити його вартість. Зазвичай механізм раннього бронювання не передбачає повернення коштів, але окремі нюанси можна обговорити з нашими консультантами індивідуально. Повна оплата має й свої переваги – протягом часу, що залишився, не доведеться перейматися через фінансові проблеми, адже це вже пройдений етап.

Раннє бронювання турів в Туреччину зі Львова особливо актуальне за рахунок популярності напряму. У пік сезону кількість мандрівників сягає фантастичних значень, тож краще заздалегідь потурбуватися про свою відпустку. Особливо – влітку, коли пляжний відпочинок виходить на перший план. Саме таку можливість і пропонує агенція «Поїхали з нами!».

open