Туреччина

287 $
Краща ціна на Iko Melisa Garden 4*, Кемер – 287 $
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 18.05.2018
1247 $
Незабутній відпочинок! Літо 2018 чекає на Вас!
10 ночей 1 дорослий Даламан Виліт зі Львова 21.05.2018
518 $
Затишний відпочинок у Бодрумі: готель “Bodrum Park Resort 5*”
7 ночей 1 дорослий Бодрум Виліт з Києва 01.06.2018
2050 $
Сімейний відпочинок в ADALYA ELITE LARA 5 *
7 ночей 2дор.+2 діт.(2-12,99) Анталія Виліт зі Львова 10.05.2018
692 $
Мальовнича частина Туреччини – це Егейське узбережжя
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 01.06.2018
389 $
Краща ціна по ранньому бронюванні в SELCUKHAN HOTEL – 389 $
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 09.05.2018
368 $
MICHELL HOTEL & SPA 5 *(Аланія) – 368$
7 ночей 1 дорослий Аланія Виліт зі Львова 24.05.2018
259 $
Side La Grande 5* за 295 $
7 ночей 1 дорослий Раннє бронювання Виліт зі Львова 08.05.2018

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Раннє бронювання турів в Туреччину

Туреччина – це численні курорти, чисте та тепле море, бездоганний сервіс та славнозвісна система «все включено». Через унікальне географічне розташування, країна омивається одразу кількома морями, клімат варіюється у різних регіонах, а місцевий колорит поєднується із європейськими принципами обслуговування.

Туреччина – ідеальний варіант і для екстремалів, які полюбляють активне дозвілля, для прихильників водного спорту, дайвінгу чи навіть гірських курортів. Не сумуватимуть і шанувальники культурно-історичної спадщини. Місцева кухня вражає гастрономічних туристів, а дешевий та різноманітний шопінг – шопоголіків.

Через численні переваги відпочинку на сонячному, мальовничому узбережжі раннє бронювання турів в Туреччину користується особливим попитом.

Переваги раннього бронювання авіа турів до Туреччини

Раннє бронювання – особлива та вигідна пропозиція туристичної агенції «Поїхали з нами!» у Львові. Для туристів її основна перевага саме у том, що ціни при завбачливому плануванні та замовленні турів в Туреччину значно нижчі.

Терміни, умови, ціни залежать від конкретного туру та програми, проте механізм завжди спільний та прозорий. Готелі, авіаперевізники, а з ними й туроператори, віддають перевагу завчасній реалізації своїх пропозицій, щоб надалі було простіше оцінювати затребуваність та актуальність, планувати витрати, підготуватися до сезону. До того ж, раннє бронювання позбавляє від неочікуваних збитків, адже зазвичай такі тури не передбачають повернення коштів.

А для туристів раннє бронювання має наступні переваги:

  • Значна економія, адже знижки іноді сягають навіть 40-50% від кінцевої вартості туру.
  • Вибір готелів, перевізників та інших деталей заздалегідь – максимальний, отже можна легко обрати не тільки вигідний, а й бажаний варіант.
  • Раннє бронювання дозволяє забронювати навіть найпопулярніші готелі та напрямки, попит на які у гарячий сезон рідко це дозволяє.
  • Сплативши все одразу, не доведеться перейматися через різноманітні зовнішні обставини на кшталт курсу валют.
  • Точно не доведеться нічого доплачувати в останній момент.
  • Відпочинок у Туреччині підходить сім’ям, компаніям та поодиноким мандрівникам. Для кожного варіанту знайдуться вигідні пропозиції.
  • Запланувавши відпустку, можна поступово та неквапливо займатися іншими організаційними нюансами, адже час дозволяє не поспішати.

Бронювання турів в Туреччину зі Львова

Гарячий сезон у Туреччини триває протягом всього літа, а його пік припадає на кінець серпня. Трохи менш затребувані осінні тури, хоча вони не менш заманливі: погода ще відмінна, море тепле, а ціни значно нижчі. Раннє бронювання дозволяє запланувати літню відпустку завчасно, щоб не ризикувати в останній момент.

При замовленні такого туру, доведеться одразу сплатити його вартість. Зазвичай механізм раннього бронювання не передбачає повернення коштів, але окремі нюанси можна обговорити з нашими консультантами індивідуально. Повна оплата має й свої переваги – протягом часу, що залишився, не доведеться перейматися через фінансові проблеми, адже це вже пройдений етап.

Раннє бронювання турів в Туреччину зі Львова особливо актуальне за рахунок популярності напряму. У пік сезону кількість мандрівників сягає фантастичних значень, тож краще заздалегідь потурбуватися про свою відпустку. Особливо – влітку, коли пляжний відпочинок виходить на перший план. Саме таку можливість і пропонує агенція «Поїхали з нами!».

open