Раннє бронювання

39 400 грн
Карибський коктейль вражень!
від 7 ночей 1 дорослий Домініканська республіка Виліт з Києва у березні
10 700 грн
Тури в Албанію дешевше, ніж в Туреччину!
7 ночей 1 дорослий Албанія Виліт зі Львова 12.06.2022
14 340 грн
Ідеальна ціна на відпочинок в Греції!!!
7 ночей 1 дорослий Греція Виліт зі Львова 03.06.2022
7 900 грн
Вікенд у Барселоні (Іспанія)
3 ночі 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 13.02.2022
від 15 800 грн
Дайджест пропозицій по Туреччині
7 ночей 1 дорослий Країни Виліт зі Львова 14.05.2022
16 158 грн
Єгипет – готель мережі Jaz
7 ночей 1 дорослий Єгипет Виліт зі Львова 16.12.2021
51 446 грн
Летимо в Єгипет на Миколая
12 ночей 2 дорослих + 1 дитина Єгипет Виліт зі Львова 15.12.2021
4000 грн
♥ Романтична дорога – в Німеччину! Без тестів та обсервації
5 днів 1 дорослий Країни Виїзд автобусом зі Львова
7 100 грн
Там, де починається Море – ЧОРНОГОРІЯ
6 днів 1 дорослий Країни Виїзд зі Львова 18.08.2021
28 350 грн
Кіпр зі Львова!
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 17.07.2021
129 Євро
Хочеш в Європу??? Поїхали з нами ♥
від 5 днів 1 дорослий Болгарія Виїзд зі Львова

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Раннє бронювання турів. Знижка до 50%

Одна із особливих послуг, яку надає туристична агенція «Поїхали з нами!» – раннє бронювання турів зі Львова. Її особливість в тому, що організувати відпочинок заздалегідь можна значно простіше та дешевше. Це справжня знахідка для тих, хто полюбляє чітко планувати власний час.

Раннє бронювання було розроблене туроператорами у співпраці із перевізниками і готелями як пропозиція, максимально вигідна для усіх сторін. Принцип роботи простий: щоб мінімізувати власні ризики, організатори продають певну частину власних пропозицій за мінімальною ціною. Це дозволяє виключити ризик провального сезону, краще представляти актуальний попит, мінімізувати збитки та зайнятися поступовою підготовкою до гарячих туристичних місяців.

Для туристів раннє бронювання особливо актуальне при бажанні провести відпустку на популярних курортах чи придбати популярний тур. Наприклад, досить складно зручно, комфортно та з урахуванням усіх побажань спланувати відпочинок у пляжних країнах влітку чи на гірськолижних курортах взимку. Раннє бронювання дозволяє вирішити питання заздалегідь.

Переваги раннього бронювання турів у м. Львів

Раннє бронювання путівок у Львові від «Поїхали з нами!» має кілька основних переваг:

  • Надійність. Не доведеться перейматися, що мандрівка зірветься. Також виключена можливість зміни ціни, навіть у випадку різкого коливання курсу. Це додаткова страховка у часи нестабільної економіки. Вже сплачена сума чітко прописана та стабільна, без неочікуваних доплат.
  • Час. На подальше планування буде вдосталь часу. Не доведеться квапитися із документами, речами, складанням програми. Все можна робити у зручному темпі, у вільний час.
  • Економія. Знижки при такому плануванні можуть сягати навіть 40%. Економія досягається за рахунок меншої вартості проживання та квитків, а також через особливі акції та пропозиції, що обговорюються індивідуально. А зекономлені кошти можна вкласти в екскурсії, шопінг, додаткові послуги та приємне дозвілля.
  • Розмаїття. Чим довше до поїздки – тим більший вибір всього: квитків, готелів, номерів, тощо. Таким чином можна урахувати навіть найдрібніші побажанні. А іноді це й зовсім єдина можливість потрапити до найпопулярніших готелів, баз чи комплексів.

Раннє бронювання путівок зі Львова

Раннє бронювання зі Львова – це швидко та зручно. Вартість туру сплачується заздалегідь. Це не лише позбавляє ризику, що тур значно подорожчає, а й дозволяє одразу відкинути основну статтю витрат, щоб перед відпусткою не довелося турбуватися через матеріальні та організаційні труднощі. Можна буде просто насолоджуватися плануванням програми, вибором екскурсій та цікавих місць, часом, проведеним із близькими, повним релаксом, тощо.

Основний нюанс в тому, що тури, замовленні таким чином, складно відмінити. Зазвичай це передбачає повернення лише частини суми чи інші санкції. Деталі обговорюються ще на етапі укладання договору. Але якщо у планах немає сумнівів, проблема автоматично зникає.

Терміни та умови раннього бронювання залежать від конкретного туру, готелю, напрямку чи маршруту. Консультанти агенції «Поїхали з нами!» допоможуть визначитися з вибором та підберуть найкращі варіанти на будь-який смак!

open