Раннє бронювання

860 Eur
Вперше прямий чартер в Гранд Канарію
10ночей 1 дорослий Іспанія Виліт з Києва 18.05.2020
від 1023 Eur
Раннє бронювання 2020. Крит
10-11 ночей 2 дорослих Греція Виліт зі Львова у 22-31.05.2020
від 323 Eur
Раннє бронювання. Болгарія літаком зі Львова
10 ночей 1 дорослий Болгарія Виліт зі Львова 13-16.06.2020
136 Eur
Неймовірні вихідні: Краків – Прага – Дрезден.
4 дні 1 дорослий Країни Виїзд зі Львова - 24.01
BABY free
Акція “BABY free” ♥ НЕМОВЛЯТА подорожують БЕЗ ДОПЛАТ!
від 5 ночей 2 і більше Анталія виліт зі Львова
479 Eur
Utopia World Hotel 5* – Раннє бронювання 2020.
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 13.05.2020
від 400 Eur
♥ Piazza Inn 3* (Батумі), з вильотом зі Львова 23.06
7 ночей 1 дорослий Грузія Виліт зі Львова - 23.06.2020
від 508 Eur
Раннє бронювання 2020/ кращий сімейний відпочинок
10 днів 1 дорослий Греція Виліт зі Львова 04.06.2020
38 Eur
Ну що? Поїхали у Краків?
3 дні 1 дорослий Країни Виїзд зі Львова 20.11.2020
від 265 Eur
Моя мрія – Париж! А Ваша? Не пропустіть літаком зі Львова!!!
4 ночі 1 дорослий Країни Виліт зі Львова 23.11.2019
119 Eur/1 дорослий
Кіпр літаком, за ціною автобусного туру!!!
3 - 4 ночі 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 14.12.2019
від 808 Eur
о. Тасос зі Львова – Раннє бронювання 2020
10 ночей 1 дорослий Греція Виліт зі Львова 7-14.06.2020

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Раннє бронювання турів. Знижка до 50%

Одна із особливих послуг, яку надає туристична агенція «Поїхали з нами!» – раннє бронювання турів зі Львова. Її особливість в тому, що організувати відпочинок заздалегідь можна значно простіше та дешевше. Це справжня знахідка для тих, хто полюбляє чітко планувати власний час.

Раннє бронювання було розроблене туроператорами у співпраці із перевізниками і готелями як пропозиція, максимально вигідна для усіх сторін. Принцип роботи простий: щоб мінімізувати власні ризики, організатори продають певну частину власних пропозицій за мінімальною ціною. Це дозволяє виключити ризик провального сезону, краще представляти актуальний попит, мінімізувати збитки та зайнятися поступовою підготовкою до гарячих туристичних місяців.

Для туристів раннє бронювання особливо актуальне при бажанні провести відпустку на популярних курортах чи придбати популярний тур. Наприклад, досить складно зручно, комфортно та з урахуванням усіх побажань спланувати відпочинок у пляжних країнах влітку чи на гірськолижних курортах взимку. Раннє бронювання дозволяє вирішити питання заздалегідь.

Переваги раннього бронювання турів у м. Львів

Раннє бронювання путівок у Львові від «Поїхали з нами!» має кілька основних переваг:

  • Надійність. Не доведеться перейматися, що мандрівка зірветься. Також виключена можливість зміни ціни, навіть у випадку різкого коливання курсу. Це додаткова страховка у часи нестабільної економіки. Вже сплачена сума чітко прописана та стабільна, без неочікуваних доплат.
  • Час. На подальше планування буде вдосталь часу. Не доведеться квапитися із документами, речами, складанням програми. Все можна робити у зручному темпі, у вільний час.
  • Економія. Знижки при такому плануванні можуть сягати навіть 40%. Економія досягається за рахунок меншої вартості проживання та квитків, а також через особливі акції та пропозиції, що обговорюються індивідуально. А зекономлені кошти можна вкласти в екскурсії, шопінг, додаткові послуги та приємне дозвілля.
  • Розмаїття. Чим довше до поїздки – тим більший вибір всього: квитків, готелів, номерів, тощо. Таким чином можна урахувати навіть найдрібніші побажанні. А іноді це й зовсім єдина можливість потрапити до найпопулярніших готелів, баз чи комплексів.

Раннє бронювання путівок зі Львова

Раннє бронювання зі Львова – це швидко та зручно. Вартість туру сплачується заздалегідь. Це не лише позбавляє ризику, що тур значно подорожчає, а й дозволяє одразу відкинути основну статтю витрат, щоб перед відпусткою не довелося турбуватися через матеріальні та організаційні труднощі. Можна буде просто насолоджуватися плануванням програми, вибором екскурсій та цікавих місць, часом, проведеним із близькими, повним релаксом, тощо.

Основний нюанс в тому, що тури, замовленні таким чином, складно відмінити. Зазвичай це передбачає повернення лише частини суми чи інші санкції. Деталі обговорюються ще на етапі укладання договору. Але якщо у планах немає сумнівів, проблема автоматично зникає.

Терміни та умови раннього бронювання залежать від конкретного туру, готелю, напрямку чи маршруту. Консультанти агенції «Поїхали з нами!» допоможуть визначитися з вибором та підберуть найкращі варіанти на будь-який смак!

open