Раннє бронювання

15 148 грн
Bosphorus Sorgun Hotels 5 * (Туреччина)
6 ночей 1 дорослий Країни Виліт зі Львова 13.05.2021
550 грн
8 Березня не за горами❗
від 1 дорослий Країни Виїзд автобусом зі Львова 06.03.2021
13 945 грн
Авіа тур: Стамбул + Каппадокія
6 днів 1 дорослий Країни Виліт зі Львова 09.04.2021
54 815 грн
Grand Riviera & Grand Sunset Princess 5* (Мексика)
11 ночей 1 дорослий Країни Виліт зі Львова 29.03.2021
53 895 грн
Bahia Principe Grand Tulum 5* (Мексика)
11 ночей 1 дорослий Країни Виліт з Києва 29.03.2021
55 978 грн
Iberostar Paraiso Beach 5* (Мексика)
12 ночей 1 дорослий Країни Виліт з Києва 23.04.2021
від 1 011 грн
ТУРИ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ – 2021!
від 5 днів 1 дорослий Албанія Виїзд автобусом зі Львова
13 304 грн
ІНСТАГРАМНИЙ та МОЛОДІЖНИЙ готель Єгипту.
7 ночей 1 дорослий Єгипет Виліт з Києва 01.03.2021
від 99 грн
Декілька вільних місць на тури в найближчі вихідні
1 день 1 дорослий Країни Виїзд автобусом зі Львова на вихідні
44 050 грн
Sun Island Resort & Spa 5 * (Мальдіви)
10 ночей 1 дорослий Країни Виліт з Києва 29.04.2021
58 750 грн
Riu Atoll 4 * (Мальдіви)
10 ночей 1 дорослий Країни Виліт з Києва 08.04.2021
65 250 грн
ROBINSON CLUB NOONU 5* (Мальдіви)
10 ночей 1 дорослий Країни Виліт з Києва 29.04.2021

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Раннє бронювання турів. Знижка до 50%

Одна із особливих послуг, яку надає туристична агенція «Поїхали з нами!» – раннє бронювання турів зі Львова. Її особливість в тому, що організувати відпочинок заздалегідь можна значно простіше та дешевше. Це справжня знахідка для тих, хто полюбляє чітко планувати власний час.

Раннє бронювання було розроблене туроператорами у співпраці із перевізниками і готелями як пропозиція, максимально вигідна для усіх сторін. Принцип роботи простий: щоб мінімізувати власні ризики, організатори продають певну частину власних пропозицій за мінімальною ціною. Це дозволяє виключити ризик провального сезону, краще представляти актуальний попит, мінімізувати збитки та зайнятися поступовою підготовкою до гарячих туристичних місяців.

Для туристів раннє бронювання особливо актуальне при бажанні провести відпустку на популярних курортах чи придбати популярний тур. Наприклад, досить складно зручно, комфортно та з урахуванням усіх побажань спланувати відпочинок у пляжних країнах влітку чи на гірськолижних курортах взимку. Раннє бронювання дозволяє вирішити питання заздалегідь.

Переваги раннього бронювання турів у м. Львів

Раннє бронювання путівок у Львові від «Поїхали з нами!» має кілька основних переваг:

  • Надійність. Не доведеться перейматися, що мандрівка зірветься. Також виключена можливість зміни ціни, навіть у випадку різкого коливання курсу. Це додаткова страховка у часи нестабільної економіки. Вже сплачена сума чітко прописана та стабільна, без неочікуваних доплат.
  • Час. На подальше планування буде вдосталь часу. Не доведеться квапитися із документами, речами, складанням програми. Все можна робити у зручному темпі, у вільний час.
  • Економія. Знижки при такому плануванні можуть сягати навіть 40%. Економія досягається за рахунок меншої вартості проживання та квитків, а також через особливі акції та пропозиції, що обговорюються індивідуально. А зекономлені кошти можна вкласти в екскурсії, шопінг, додаткові послуги та приємне дозвілля.
  • Розмаїття. Чим довше до поїздки – тим більший вибір всього: квитків, готелів, номерів, тощо. Таким чином можна урахувати навіть найдрібніші побажанні. А іноді це й зовсім єдина можливість потрапити до найпопулярніших готелів, баз чи комплексів.

Раннє бронювання путівок зі Львова

Раннє бронювання зі Львова – це швидко та зручно. Вартість туру сплачується заздалегідь. Це не лише позбавляє ризику, що тур значно подорожчає, а й дозволяє одразу відкинути основну статтю витрат, щоб перед відпусткою не довелося турбуватися через матеріальні та організаційні труднощі. Можна буде просто насолоджуватися плануванням програми, вибором екскурсій та цікавих місць, часом, проведеним із близькими, повним релаксом, тощо.

Основний нюанс в тому, що тури, замовленні таким чином, складно відмінити. Зазвичай це передбачає повернення лише частини суми чи інші санкції. Деталі обговорюються ще на етапі укладання договору. Але якщо у планах немає сумнівів, проблема автоматично зникає.

Терміни та умови раннього бронювання залежать від конкретного туру, готелю, напрямку чи маршруту. Консультанти агенції «Поїхали з нами!» допоможуть визначитися з вибором та підберуть найкращі варіанти на будь-який смак!

open