Раннє бронювання

251 Eur
РАННЄ БРОНЮВАННЯ: БОЛГАРІЯ 2019!
7 ночей 1 особа Раннє бронювання Виїзд зі Львова 01.06.2019 р.
1656$
Відпочинок рівня Deluxe – Azura Resort & Spa 5*
7 ночей 2 дор.+2 дит. Гарячі тури Виліт зі Львова 30.09.18
390$
Літній відпочинок у грудні – Otium Hotel Amphoras 5*
7 ночей 1 дорослий Єгипет Виліт зі Львова 02.12.18
410$
The Lumos Deluxe Resort Hotel & Spa 5*
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 07.10.18
188 Eur
Новорічна казка в Парижі!!!
6 днів 1 дорослий Країни Виїзд зі Львова 29.12.2018
2151$
Сімейний відпочинок в Euphoria Tekirova 5*
9 ночей 2 дор.+2 дит. Кемер Виліт зі Львова 24.09.2018
565$
Hotel Sultan Of Side 5* – турецька класика!
10 ночей 1 дорослий Країни Виліт зі Львова 07.10.18
649 $
Сучасний комфорт на лоні природи: LITORE RESORT HOTEL&SPA 5 *
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 29.08.2018
від 199 Eur
Гарячий Кіпр ЗІ ЛЬВОВА від 199 Eur
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 25.05.,01.06.2018
248 $
Обвал цін: CLUB TARHAN BEACH HV-1 – 248 $
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 25.05.2018

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Раннє бронювання турів. Знижка до 50%

Одна із особливих послуг, яку надає туристична агенція «Поїхали з нами!» – раннє бронювання турів зі Львова. Її особливість в тому, що організувати відпочинок заздалегідь можна значно простіше та дешевше. Це справжня знахідка для тих, хто полюбляє чітко планувати власний час.

Раннє бронювання було розроблене туроператорами у співпраці із перевізниками і готелями як пропозиція, максимально вигідна для усіх сторін. Принцип роботи простий: щоб мінімізувати власні ризики, організатори продають певну частину власних пропозицій за мінімальною ціною. Це дозволяє виключити ризик провального сезону, краще представляти актуальний попит, мінімізувати збитки та зайнятися поступовою підготовкою до гарячих туристичних місяців.

Для туристів раннє бронювання особливо актуальне при бажанні провести відпустку на популярних курортах чи придбати популярний тур. Наприклад, досить складно зручно, комфортно та з урахуванням усіх побажань спланувати відпочинок у пляжних країнах влітку чи на гірськолижних курортах взимку. Раннє бронювання дозволяє вирішити питання заздалегідь.

Переваги раннього бронювання турів у м. Львів

Раннє бронювання путівок у Львові від «Поїхали з нами!» має кілька основних переваг:

  • Надійність. Не доведеться перейматися, що мандрівка зірветься. Також виключена можливість зміни ціни, навіть у випадку різкого коливання курсу. Це додаткова страховка у часи нестабільної економіки. Вже сплачена сума чітко прописана та стабільна, без неочікуваних доплат.
  • Час. На подальше планування буде вдосталь часу. Не доведеться квапитися із документами, речами, складанням програми. Все можна робити у зручному темпі, у вільний час.
  • Економія. Знижки при такому плануванні можуть сягати навіть 40%. Економія досягається за рахунок меншої вартості проживання та квитків, а також через особливі акції та пропозиції, що обговорюються індивідуально. А зекономлені кошти можна вкласти в екскурсії, шопінг, додаткові послуги та приємне дозвілля.
  • Розмаїття. Чим довше до поїздки – тим більший вибір всього: квитків, готелів, номерів, тощо. Таким чином можна урахувати навіть найдрібніші побажанні. А іноді це й зовсім єдина можливість потрапити до найпопулярніших готелів, баз чи комплексів.

Раннє бронювання путівок зі Львова

Раннє бронювання зі Львова – це швидко та зручно. Вартість туру сплачується заздалегідь. Це не лише позбавляє ризику, що тур значно подорожчає, а й дозволяє одразу відкинути основну статтю витрат, щоб перед відпусткою не довелося турбуватися через матеріальні та організаційні труднощі. Можна буде просто насолоджуватися плануванням програми, вибором екскурсій та цікавих місць, часом, проведеним із близькими, повним релаксом, тощо.

Основний нюанс в тому, що тури, замовленні таким чином, складно відмінити. Зазвичай це передбачає повернення лише частини суми чи інші санкції. Деталі обговорюються ще на етапі укладання договору. Але якщо у планах немає сумнівів, проблема автоматично зникає.

Терміни та умови раннього бронювання залежать від конкретного туру, готелю, напрямку чи маршруту. Консультанти агенції «Поїхали з нами!» допоможуть визначитися з вибором та підберуть найкращі варіанти на будь-який смак!

open