Раннє бронювання

610 USD
Відпочинь яскраво у Китаї! Всього за 610 USD!
7 ночей 1 дорослий Китай Виліт з Києва 19.04.2019
588 EUR
Відпочинок для дорослих на острові Крит!
10 ночей 1 дорослий Греція Виліт зі Львова 12.08.2019
433 Eur
Західна перлина – Португарія
11 днів 1 дорослий Іспанія Виїзд зі Львова у жовтні 2019
716 EUR
Іспанія, яка захоплює серця! 716 EUR
9 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 05.06.2019
297 Eur
Відпочинок в стилі Asterdam
7 ночей 1 дорослий Кемер Виліт з Києва 12.04.2019
490 Eur
Поринь в атмосферу Vip відпочинку
9 ночей 1 дорослий Раннє бронювання Виліт з Києва 17.04.2019
299 Eur
Неймовірна ціна ARCANUS SIDE RESORT 5* всього 299 Eur
6 ночей 1 дорослий Раннє бронювання Виліт з Києва 17.04.2019
498 Eur
Відпочинок у Греції за доступною ціною 498 Eur
9 ночей 1 дорослий Греція Виїзд зі Львова 10.06.2019
252 €
Італійські канікули на Адріатичному узбережжі
7 днів 1 дорослий Італія Виїзд зі Львова 14.08.2019
413 EUR
Mayfest 2019! Концертний сезон в Туреччині!
7 ночей 1 дорослий Кемер Виліт зі Львова 03.05.2019
699 Eur
Відпочинок на о. Корфу на 14 ночей за 699 Eur
14 ночей 1 дорослий Греція Виліт з Києва 07.06.2019
435 Eur
Відпочинок на смарагдовому побережжі Бодрума
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 01.06.2019

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Раннє бронювання турів. Знижка до 50%

Одна із особливих послуг, яку надає туристична агенція «Поїхали з нами!» – раннє бронювання турів зі Львова. Її особливість в тому, що організувати відпочинок заздалегідь можна значно простіше та дешевше. Це справжня знахідка для тих, хто полюбляє чітко планувати власний час.

Раннє бронювання було розроблене туроператорами у співпраці із перевізниками і готелями як пропозиція, максимально вигідна для усіх сторін. Принцип роботи простий: щоб мінімізувати власні ризики, організатори продають певну частину власних пропозицій за мінімальною ціною. Це дозволяє виключити ризик провального сезону, краще представляти актуальний попит, мінімізувати збитки та зайнятися поступовою підготовкою до гарячих туристичних місяців.

Для туристів раннє бронювання особливо актуальне при бажанні провести відпустку на популярних курортах чи придбати популярний тур. Наприклад, досить складно зручно, комфортно та з урахуванням усіх побажань спланувати відпочинок у пляжних країнах влітку чи на гірськолижних курортах взимку. Раннє бронювання дозволяє вирішити питання заздалегідь.

Переваги раннього бронювання турів у м. Львів

Раннє бронювання путівок у Львові від «Поїхали з нами!» має кілька основних переваг:

  • Надійність. Не доведеться перейматися, що мандрівка зірветься. Також виключена можливість зміни ціни, навіть у випадку різкого коливання курсу. Це додаткова страховка у часи нестабільної економіки. Вже сплачена сума чітко прописана та стабільна, без неочікуваних доплат.
  • Час. На подальше планування буде вдосталь часу. Не доведеться квапитися із документами, речами, складанням програми. Все можна робити у зручному темпі, у вільний час.
  • Економія. Знижки при такому плануванні можуть сягати навіть 40%. Економія досягається за рахунок меншої вартості проживання та квитків, а також через особливі акції та пропозиції, що обговорюються індивідуально. А зекономлені кошти можна вкласти в екскурсії, шопінг, додаткові послуги та приємне дозвілля.
  • Розмаїття. Чим довше до поїздки – тим більший вибір всього: квитків, готелів, номерів, тощо. Таким чином можна урахувати навіть найдрібніші побажанні. А іноді це й зовсім єдина можливість потрапити до найпопулярніших готелів, баз чи комплексів.

Раннє бронювання путівок зі Львова

Раннє бронювання зі Львова – це швидко та зручно. Вартість туру сплачується заздалегідь. Це не лише позбавляє ризику, що тур значно подорожчає, а й дозволяє одразу відкинути основну статтю витрат, щоб перед відпусткою не довелося турбуватися через матеріальні та організаційні труднощі. Можна буде просто насолоджуватися плануванням програми, вибором екскурсій та цікавих місць, часом, проведеним із близькими, повним релаксом, тощо.

Основний нюанс в тому, що тури, замовленні таким чином, складно відмінити. Зазвичай це передбачає повернення лише частини суми чи інші санкції. Деталі обговорюються ще на етапі укладання договору. Але якщо у планах немає сумнівів, проблема автоматично зникає.

Терміни та умови раннього бронювання залежать від конкретного туру, готелю, напрямку чи маршруту. Консультанти агенції «Поїхали з нами!» допоможуть визначитися з вибором та підберуть найкращі варіанти на будь-який смак!

open