Раннє бронювання

482 EUR
Раннє бронювання 2020 Іспанія з вильотом зі Львова!!!
7 ночей в готелі 1 дорослий Гарячі тури виїзд зі Львова 16.06
597 USD
Горить тур у Туніс! 597 USD
7 ночей 1 дорослий Країни Виліт з Києва 04.09.2019
498 USD
Таких цін в ОАЕ ще не було! 498 USD
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 09.09.2019
796 USD
Екзотична Шрі-Ланка від 796 USD
9 ночей 1 дорослий Країни Виліт з Києва 18.10.19
Від 1327 USD
Екзотика, Домінікана! Від 1327 USD
10 ночей 1 дорослий Домініканська республіка Виліт з Києва 08.10.2019
375 EUR
В Хорватію автобусом! Всього за 375 EUR
10 ночей 1 дорослий Країни Виїзд зі Львова 9 та 23.08
260 EUR
Хочете в Болгарію? Маємо круті пропозиції!
9 ночей в готелі + 2 ночі в дорозі  1 дорослий Болгарія Виїзд зі Львова 27.07.2019
540 USD
Туніс, від якого ви не зможете відмовитись! 540 USD
11 ночей 1 дорослий Країни Виліт зі Львова 12.07.2019
665 EUR
Бархатний сезон у елітному Бодрумі! 
9 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 13.09.2019
562 USD
Супер пропозиція в Єгипет зі Львова!
7 ночей 1 дорослий Єгипет Виліт зі Львова 21.08.2019
403 EUR
Найкращі пляжі Албанії за супер ціною!
10 ночей 1 дорослий Албанія Виліт з Києва 06.07.2019
599 EUR
Бархатний сезон у Туреччині!
7 ночей 1 дорослий Кемер Виліт зі Львова 11.10.2019

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Раннє бронювання турів. Знижка до 50%

Одна із особливих послуг, яку надає туристична агенція «Поїхали з нами!» – раннє бронювання турів зі Львова. Її особливість в тому, що організувати відпочинок заздалегідь можна значно простіше та дешевше. Це справжня знахідка для тих, хто полюбляє чітко планувати власний час.

Раннє бронювання було розроблене туроператорами у співпраці із перевізниками і готелями як пропозиція, максимально вигідна для усіх сторін. Принцип роботи простий: щоб мінімізувати власні ризики, організатори продають певну частину власних пропозицій за мінімальною ціною. Це дозволяє виключити ризик провального сезону, краще представляти актуальний попит, мінімізувати збитки та зайнятися поступовою підготовкою до гарячих туристичних місяців.

Для туристів раннє бронювання особливо актуальне при бажанні провести відпустку на популярних курортах чи придбати популярний тур. Наприклад, досить складно зручно, комфортно та з урахуванням усіх побажань спланувати відпочинок у пляжних країнах влітку чи на гірськолижних курортах взимку. Раннє бронювання дозволяє вирішити питання заздалегідь.

Переваги раннього бронювання турів у м. Львів

Раннє бронювання путівок у Львові від «Поїхали з нами!» має кілька основних переваг:

  • Надійність. Не доведеться перейматися, що мандрівка зірветься. Також виключена можливість зміни ціни, навіть у випадку різкого коливання курсу. Це додаткова страховка у часи нестабільної економіки. Вже сплачена сума чітко прописана та стабільна, без неочікуваних доплат.
  • Час. На подальше планування буде вдосталь часу. Не доведеться квапитися із документами, речами, складанням програми. Все можна робити у зручному темпі, у вільний час.
  • Економія. Знижки при такому плануванні можуть сягати навіть 40%. Економія досягається за рахунок меншої вартості проживання та квитків, а також через особливі акції та пропозиції, що обговорюються індивідуально. А зекономлені кошти можна вкласти в екскурсії, шопінг, додаткові послуги та приємне дозвілля.
  • Розмаїття. Чим довше до поїздки – тим більший вибір всього: квитків, готелів, номерів, тощо. Таким чином можна урахувати навіть найдрібніші побажанні. А іноді це й зовсім єдина можливість потрапити до найпопулярніших готелів, баз чи комплексів.

Раннє бронювання путівок зі Львова

Раннє бронювання зі Львова – це швидко та зручно. Вартість туру сплачується заздалегідь. Це не лише позбавляє ризику, що тур значно подорожчає, а й дозволяє одразу відкинути основну статтю витрат, щоб перед відпусткою не довелося турбуватися через матеріальні та організаційні труднощі. Можна буде просто насолоджуватися плануванням програми, вибором екскурсій та цікавих місць, часом, проведеним із близькими, повним релаксом, тощо.

Основний нюанс в тому, що тури, замовленні таким чином, складно відмінити. Зазвичай це передбачає повернення лише частини суми чи інші санкції. Деталі обговорюються ще на етапі укладання договору. Але якщо у планах немає сумнівів, проблема автоматично зникає.

Терміни та умови раннього бронювання залежать від конкретного туру, готелю, напрямку чи маршруту. Консультанти агенції «Поїхали з нами!» допоможуть визначитися з вибором та підберуть найкращі варіанти на будь-який смак!

open