Великобританія

Королівська відпустка: Англія+Шотландія 373 Eur
Королівська відпустка: Англія+Шотландія
11 днів 1 дорослий Великобританія Виїзд зі Львова 24.12.2017

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Незабутня відпустка – відпочинок в Великобританії

У Сполученому Королівстві на туристів чекають середньовічні замки і готичні собори, спокійна краса і умиротворення сільських пейзажів, відчайдушність вечірнього Лондона. Тури у Великобританію – справжня знахідка для любителів екскурсій та культурного дозвілля. Тут – численні стародавні пам’ятки, цікаві музеї, мальовничі озера, старовинні села.

Лондон – столиця Великобританії, місто-пам’ятка і втілення англійських традицій. Основні визначні пам’ятки Лондона – це всесвітньо відомий Тауер та Букінгемський палац, Біг-Бен і собор Св. Павла, Трафальгарська площа та Вестмінстерське абатство. У Гайд-парку можна покататися на човні чи порибалити, продемонструвати свій ораторський талант в куточку Шекспіра, влаштувати сніданок на траві або покататися верхи.

Столицю Британії заодно називають світовою столицею музеїв. Більшість із них мають незліченні багаті колекції, зате не мають плати за вхід. Серед збережених старожитностей – фрагменти і скульптури афінського Парфенона і інших храмів, мумії і саркофаги, вивезені з Єгипту, тощо.

Відпочинок в Англії. Що подивитись?

Плануючи відпочинок в Великобританії, важно одразу оглянути всі її визначні пам’ятки. На особливу увагу заслуговують:

  • Біг Бен. Біг Бен – найбільший з шести дзвонів у годинниковій вежі Вестмінстерського палацу, ще однієї всесвітньо відомої пам’ятки. Вежа святого Стефана має цікаві архітектурні та символічні деталі.
  • Тауер. Міцна, могутня споруда – одна із найстаріших в Англії. Комплекс фортеці Тауер внесений до списку ЮНЕСКО. Також це одна із найбільш відвідуваних визначних пам’яток світу. Заснована фортеця ще римлянами у 2-му столітті. Вона також служила в’язницею, зоопарком, монетним двором і королівським арсеналом.
  • Стоунхендж. Дивовижний архітектурний і археологічний пам’ятник невідомого походження. Це композиція з кам’яних блоків, мегалітів і трилітів, вага яких варіюється від 25 до 82 тонн. Арки конструкції орієнтовані по сторонах світу, всередині – вівтар. Вважається, що Стоунхенджу вже понад 5000 років.
  • Віндзорський палац. Це головна заміська резиденція британських монархів з 11-го століття, один із найдавніших замків, що безперервно використовується і понині. Також варто відвідати замки Уорвік, Стерлінг, Ейлен Донан Касл та інші палаци і фортеці, якими славиться край.
  • Озеро Лох-Несс. Найглибша водойма Великобританії. Легендарна батьківщина лохнесського чудовиська, таємничої істоти на ім’я Нессі.
  • Гластонбері. Одне із найдавніших міст Англії. В околицях були знайдені залишки поселень, що існували ще до приходу римлян. Зараз Гластонбері славиться в першу чергу грандіозним музичним фестивалем.

Автобусні тури у Британію зі Львова

Клімат Великобританії переважно помірно-континентальний, морського типу. Для нього характерне не спекотне літо та м’яка, тепла зима. Більш прохолодні – частина Шотландії та горбиста місцевість Уельсу і Англії за рахунок особливостей рельєфу.

Великобританія, а особливо – Лондон, дуже доброзичлива та приязна до дітей різного віку. Місцеві парки, сквери, музеї, навіть головні визначні пам’ятки розраховані на те, що тут будуть грати і бігати галасливі малюки.

Для англійської кухні характерне «сухе» приготування їжі, тобто без соусів. І овочі, і м’ясо готують майже без теплової обробки, що зберігає вітаміни і природний смак. Так з’явилися типово англійські блюда – знаменитий біфштекс з кров’ю, ромштекс і ростбіф. Не меншу славу здобули сир чеддер, традиційна вівсяна каша, пудинги, та знаменитий чай з молоком. Шотландська кухня відрізняється великим споживанням різних круп та каш. Національні страви – баранячі або телячі тельбухи з вівсяним борошном, цибулею і перцем, а також печеня з гарніром з картоплі та свіжого горошку.

Замовляйте тури та путівки в Великобританію зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!»!

open