Хорватія

Екскурсійні тури з відпочинком на морі ♥  від 98 EUR
Екскурсійні тури з відпочинком на морі ♥ 
від 6 днів 1 дорослий Болгарія Виїзд зі Львова
Я КОХАЮ ТЕБЕ, ХОРВАТІЯ! – Акція. 215 EUR
Я КОХАЮ ТЕБЕ, ХОРВАТІЯ! – Акція.
6 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 20.07.2020
Хорватія – відпочинок  на морі! 14 неймовірних днів. 549 EUR
Хорватія – відпочинок на морі! 14 неймовірних днів.
14 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд з Мукачево щосуботи
В Хорватію автобусом! Всього за 375 EUR 375 EUR
В Хорватію автобусом! Всього за 375 EUR
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 9 та 23.08
Хорватія під власний доїзд. Раннє бронювання 543 €
Хорватія під власний доїзд. Раннє бронювання
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Поселення 10.06.2019
Автобусний тур у Хорватію з відпочинком на морі(6 днів) – 299 Eur 299 Eur
Автобусний тур у Хорватію з відпочинком на морі(6 днів) – 299 Eur
8 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 16.06, 19.07, 11.08.2019
Відпочинок на Хорватському узбережжі Адріатики. 320 Eur
Відпочинок на Хорватському узбережжі Адріатики.
8 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 24.08.2018
Відпочинок в Хорватії для великої сім’ї: 2 дор.+3 дітей 2320 Eur
Відпочинок в Хорватії для великої сім’ї: 2 дор.+3 дітей
10 ночей 2 дорослих + 3 діт. (вік: 7-13 р.) Гарячі тури Проживання
Незабутні вихідні в Хорватії! 149 Eur
Незабутні вихідні в Хорватії!
5 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд 29.04.18 зі Львова
Сімейний відпочинок в Amadria Park Jakov 4*  для 2+2 = 1371 Eur 1371 Eur
Сімейний відпочинок в Amadria Park Jakov 4* для 2+2 = 1371 Eur
9 ночей 2 дор.+2 діт. Гарячі тури Поселення з 22.06.18
Сімейний відпочинок у HORIZONT 4*(Башка Вода) 1653 Eur
Сімейний відпочинок у HORIZONT 4*(Башка Вода)
10 ночей 2дор.+2 діт.(2-8) Гарячі тури Заселення 06.06.2018

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Відпочинок на морі в Хорватії

Хорватія – унікальне за географічним розташуванням та культурною спадщиною місце. Саме тут зустрічаються Альпи та Середземномор’я. А Адріатичне узбережжя, що розташувалося між морем і гірським масивом Біоково, вражає своєю красою.

Морські їжаки, які живуть в морі біля берегів Хорватії, є безпомилковим показником чистоти яскраво-блакитної води. Промислових підприємств у туристичній Хорватії практично немає, тож природне розмаїття нічим не захмарене.

Відпочинок у Хорватії заманливий у будь-яку пору року, адже тут м’який середземноморський клімат. Тож можна орієнтуватися лише на власні плани та побажання: пляжний релакс чи насичена екскурсійна програма.

Авіа та автобусні тури в Хорватію. Що  необхідно знати мандрівникам?

Сумувати у Хорватії не доведеться нікому:

  • Природні парки. Серед них – Плитвицькі озера з 16 озерами та 92 водоспадами, Парк Крка на однойменному острові, Парк Бріоні, що об’єднав цілу групу островів, Корнати – 89 островів, Рисняк та Пакленіца з каньйонами – для любителів гір. Плитвицькі озера хорвати прозвали восьмим чудом світу. Арборетум Трстено – єдиний хорватський дендрарій, розташований неподалік від Дубровника.
  • Печери. На території країни десятки печер, що вражають різноманітністю розмірів і видів. Далеко не всі з них підійдуть звичайним туристам, деякі закриті зовсім або вимагають спеціальної підготовки і спорядження для спуску. З туристичних печер найпопулярніші: Баредіне, Враньяча, Барак. Серед морських печер найвідомішим можна назвати Блакитний грот біля острова Віс.
  • Фортеці. Одна із найцікавіших – чудово збережена фортеця Трсат над Рієкою. З оглядового майданчика на головній вежі відкривається приголомшливий вид на місто і узбережжя. Популярна фортеця Нехай, побудована для оборони міста Синь і сусідніх селищ. Тут проводяться лицарські турніри і різноманітні фестивалі. Кліс – найбільша фортеця Хорватії, що височіє над відомим піратським містом Оміш. Курорти. Основні курортні регіони – Істрія, Північна, Середня та Південна Даламації. Істрія – зелений півострів, наближений до Італії, з характерним колоритом. Істрія багата на пам’ятки та цікаві місця: Пула, Ровінь, Пореч і Умаг, тощо. Північна Далмація практично повністю – національний природний парк з центром у місті Задар. Середня Далмація вважається найгарнішою та ідеально пасує для сімейного відпочинку з дітьми. Столиця середньої Далмації – місто Спліт. Південна частина Далмації простягається від міста Градац до кордону з Чорногорією. Популярна вона за рахунок Дубровника – перлини Адріатики.
  • Курорти. Основні курортні регіони – Істрія, Північна, Середня та Південна Даламації. Істрія – зелений півострів, наближений до Італії, з характерним колоритом. Істрія багата на пам’ятки та цікаві місця: Пула, Ровінь, Пореч і Умаг, тощо. Північна Далмація практично повністю – національний природний парк з центром у місті Задар. Середня Далмація вважається найгарнішою та ідеально пасує для сімейного відпочинку з дітьми. Центр – місто Спліт. Південна частина Далмації простягається від міста Градац до кордону з Чорногорією. Популярна вона за рахунок Дубровника – перлини Адріатики.

Тури в Хорватію зі Львова

Кожен регіон Хорватії по-своєму унікальний. Повсюди ховаються неповторні пам’ятки. На багатьох островах заборонено автомобільний рух задля збереження екології. Природні здобутки охороняються державою.

Відпочинок у Хорватії може бути надзвичайно смачним. Чого тільки варті штрукли – неповторні рулети з сиром і сметаною. Варто спробувати маковий чи горіховий пиріг, страви устриць, вугрів і лангустів, терпке місцеве вино. Переважна більшість страв – легкі та поживні.

Замовляйте тури та путівки в Хорватію зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!»!

open