Сейшельські Острови

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Незабутній відпочинок на Сейшелах

Сейшели – райські острови, немов загублені в Індійському океані та розташовані на південь від екватора і на північ від Мадагаскару. Яскравий підводний світ, екзотична природа, знамениті пальми коко-де-мер, розкішні готелі, деякі з яких займають цілий острів, бездоганний сервіс – це справжній рай для всіх бажаючих забути про звичний ритм міського життя.

Офіційно острови були відкриті в 1502-му році під час однієї з експедицій Васко да Гама, знаменитого португальського мореплавця. Але не виключено, що до нього там встигли побувати арабські моряки. До 18-го століття Сейшели були безлюдними та слугували лише перевалочним пунктом для піратів. Тільки в 1750-х роках на островах оселилися французи. Згодом острови перейшли до Великобританії, яка зробила їх частиною колонії острова Маврикій. Лише у 1976-му році Сейшели отримали незалежність.

Сейшельські острови. Що необхідно знати перед бронюванням туру?

На Сейшелах точно не доведеться сумувати. Плануючи відпочинок, обов’язково варто звернути увагу на:

  • Мае – найбільший острів в архіпелазі. Тут знаходиться столиця Сейшел – місто Вікторія, де приземляються всі літаки. Острів гранітний, з гірським рельєфом, надзвичайно зелений. На Мае близько 70 пляжів, найпопулярніший з яких – Бо Валон на північному узбережжі. У тутешніх водах мешкає понад 150 видів риб та ростуть унікальні корали.
  • Острів Серф – невеликий та мальовничий кораловий атол, розташований в самому серці національного заповідника, неподалік на схід від острова Мае. Води навколо – це ідеальне місце для спортивного рибальства. Тут мешкають понад 150 видів рифових риб, морські їжаки, краби, восьминоги, морські зірки та багато інших представників підводного світу.
  • Праслін – другий за розмірами острів. Саме тут знаходиться унікальний національний парк Веллі-де-Мей, включений до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. У парку ростуть зростають 7 000 знаменитих пальм коко-де-мер та мешкає рідкісний чорний папуга. Неподалік від Прасліну розташований острів-заповідник Арід, де мешкає більше морських птахів, ніж на всіх інших островах разом узятих.
  • Силует – третій за величиною острів Сейшельського архіпелагу. Тут немає автомобільних трас. Лише дві стежки для піших прогулянок ведуть крізь тропічний ліс в гори. Найвища вершина – гора Даубан (740 м) наче загублена серед хмар та туманів, а по ночах відбивається в залитому місячним світлом океані. Сам острів оточений кільцем казкових коралових рифів.
  • Острів Ла-Діг – це білосніжні пляжі, абсолютно чисте морське дно, прозора вода та буйна рослинність. Життя в цьому місці не змінилася за останні два століття. Єдиний вид транспорту – волові упряжки. Візитні картки острова – красива бухта Сурс-д’Аржан та мис Тюрсе.

Авіа тури на Сейшели у Львові

Клімат на Сейшелах м’який, вологий тропічний, без значних температурних коливань. Умовно рік ділять на два сезони: більш жаркий і вологий з грудня по травень та більш прохолодний і сухий з червня по листопад.

Місцеві жителі говорять англійською і французькою мовами, а також на місцевому креольському діалекті.

Смачна кухня Сейшел

Острівна кухня – химерна суміш французьких традицій, адаптована під місцеві продукти. Основа більшості страв – це риба, якої тут понад тисячу різновидів. Широко використовується рис, кокоси, плоди хлібного дерева, фрукти і спеції. Кожен готель намагається здивувати гостей своїми особливими рецептами, а особливо – способами приготування морепродуктів. Це супи з молюсків, смажені креветки, тушковані краби, акула і восьминоги на грилі, тощо.

Замовляйте тури та путівки на Сейшели зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!».

open