Куба

Запальна Куба ♥ 42 250 грн
Запальна Куба ♥
11 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 26.01.2022
Кубинські Кариби чекать на Вас! BE LIVE EXPERIENCE TURQUESA 4 * 1340$
Кубинські Кариби чекать на Вас! BE LIVE EXPERIENCE TURQUESA 4 *
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 04.10.2017

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Незабутня відпустка: відпочинок на Кубі

Острів Свободи роками незмінно асоціюється з команданте Че Геварою, ромом та сигарами. Ця колоритна країна займає найбільший острів Карибського моря і щорічно приваблює більше півмільйона туристів на свої білосніжні піщані пляжі. Навіть соціалістичні погляди тут не заважають будувати готелі класу deluxe, кубинські танці можна спостерігати з борту розкішної яхти, а гостей люблять майже як родичів, адже саме туризм – один із основних напрямків економіки.

Куба – це острівна держава, розташована в Карибському морі між Північною і Південною Америкою. Країна межує з островами Гаїті і Ямайка, півостровом Флорида та Мексикою. Вся берегова лінія – зручні та привабливі бухти в оточенні коралових рифів. На узбережжі Куби понад 290 природних пляжів, безпечних для купання.

Що необхідно знати перед бронювання туру на Кубу?

Під час відпочинку на Кубі не доведеться сумувати.

  • Столиця Куби Гавана – мальовниче місто, що розташувалося на узбережжі Мексиканської затоки. Головна визначна пам’ятка – його історична частина «Стара Гавана» з безліччю культурних та архітектурних пам’яток. Місто абсолютно безпечние, вночі вулиці наповнені світлом та живою музикою, а туристи з усього світу приїжджають сюди, щоб насолодитися нічним життям. Сім’ям з дітьми цікавіше буде відвідати Гавану вдень під час екскурсії. У межах міста можна купатися. Порт оточений кораловими рифами.
  • Варадеро – найвідоміший курорт Куби, що знаходиться на північному узбережжі півострова Ікакос. Головна визначна пам’ятка Варадеро – це його легендарні пляжі: широкі, з білосніжним піском і королівськими пальмами. Завдяки протяжності берега, що становить понад 20 км, вони ніколи не бувають переповненими. Готелі працюють за системою «все включено», а поруч з ними – численні бари, клуби, ресторани. Любителів морських глибин і рифів чекають у дайвінг-центрах.
  • Ольгін – це четверте за величиною місто Куби та другий за популярністю курорт. Він значно спокійніший за Варадеро та ідеально пасує для респектабельного відпочинку і романтичних подорожей. На особливу увагу заслуговую пляж Плайя Есмеральда, «Смарагдовий берег» зі смарагдовим морем.
  • Кайо Коко – найбільш ізольований від цивілізації острів Куби та водночас природний заповідник під охороною. Тут розташований фантастичний пляж фламінго, а всередині – дикі зарості с численними птахами.
  • Кайо Енсеначос – невеликий острів, що є найкращим місцем для усамітнення і спокою. Для туристів – прогулянки на катамарані, купання з дельфінами, скуба-дайвінг, джип-сафарі, круїзи, рибалка, екскурсії.
  • Кайо Ларго – улюблене місце дайверів з усього світу. Тут розташований фантастичний кораловий риф та близько 30 точок для занурення з тунелями та обривистими стінами.

Авіа тури та путівки на Кубу. Замовляйте у Львові

Кубинський клімат неначе спеціально створений для активного пляжного відпочинку в зимовий час. У період з листопада по квітень тут панує сонячна погода. Сезон дощів – із травня по жовтень.

Головний мова – іспанська. Також вживаються англійська, французька і російська. Більшість віруючих – католики. Рідше зустрічаються протестанти та прихильники сантерії – синкретичного культу на основі африканських язичницьких вірувань, що змішалися з культом деяких християнських святих.

Кубинські кулінарні традиції – це химерна суміш іспанської, африканської та креольської кухонь. Вони базуються на широкому використанні свинини, м’яса птиці, різноманітних морепродуктів, чорної квасолі. Широко вживаються спеції. Окрема гордість країни – знаменитий кубинський ром, а також коктейлі на його основі – мохіто і дайкірі.

Замовляйте тури та путівки на Кубу зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!».

open