Танзанія

Занзібар відпочинок не за всі гроші :) від 25 800 грн
Занзібар відпочинок не за всі гроші :)
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва у лютому
Занзібар з Києва на 10 ночей 37 750 грн
Занзібар з Києва на 10 ночей
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 18.02.2022
Ловіть мегакруту акцію на Занзібар! 33 250 грн.
Ловіть мегакруту акцію на Занзібар!
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 08.12.2021
Sun Sea Bar (Kendwa Zanzibar) 26 500 грн
Sun Sea Bar (Kendwa Zanzibar)
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 20.03.2021
🎁 Занзібар + Сафарі 😍 1802 $
🎁 Занзібар + Сафарі 😍
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 16.12.2020
Kendwa Rocks 4* (Занзібар) 1152 $
Kendwa Rocks 4* (Занзібар)
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 02.12.2020
5-ти зірковий відпочинок на Занзібарі 975 $
5-ти зірковий відпочинок на Занзібарі
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 18.11.2020
Нас запрошує острів Занзібар! від 874 $
Нас запрошує острів Занзібар!
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 07.11.2020
Справжня екзотика… Танзанія. 780 $
Справжня екзотика… Танзанія.
Від 9 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 25.10.2020
♥ о. Занзібар – прямий переліт! 749 $
♥ о. Занзібар – прямий переліт!
11 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 07.11.2020
Екзотична Африка та казковий Занзібар 935$
Екзотична Африка та казковий Занзібар
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 05.11.18

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Відпочинок в Танзанії, країні заповідників

Головне багатство Танзанії – її природа. На території африканської країни розташовані унікальні заповідники, де кожен день знімаються десятки фільмів про диких тварин. Найбільші в Африці озера, гігантські конуси древніх вулканів, включаючи знаменитий Кіліманджаро, розсипи коралових островів, стародавні поселення, білосніжні пляжі – все це звучить як уривок з пригодницької книги.

На території Танзанії знаходили останки стародавніх людей, ще з кам’яного віку. Орієнтовно в 500-600-х роках, завдяки впливу арабських торговців, тут склалася особлива етнічна спільність – суахілі. Вони активно торгували з сусідами – вивозили з континенту рабів, золото, слонову кістку, а ввозили різні ремісничі вироби. Першими європейцями, які з’явилися на території Танзанії, виявилися португальці. Вже до 1505-го року вони захопили всі прибережні міста.

У 1885-му році в Танзанії з’явився німець Карл Петерс, який швидко уклав домовленості про протекторат з вождями дванадцяти племен, тобто фактично вони перейшли під владу Німеччини. У 1891-му році було оголошено про створення колонії Німецька Східна Африка. З 1902-го року на території активно будуються залізні дорогі, створюються плантації. До початку Першої світової війни в Танзанії проживало вже майже 5,5 тисяч німців.

Тури в Танзанію. Що необхідно побачити мандрівникам?

У Танзанії з її неповторним колоритом завжди можна знайти, чим зайнятися.

  • Дар-ес-Салам – стара столиця країни і одне з великих міст регіону. Туристи зазвичай затримуються тут на кілька днів: погуляти старими вуличками, помилуватися колоніальної архітектурою, набратися сил перед сходженням на Кіліманджаро або дайвінгом в Занзібарі.
  • Занзібар – цілий архіпелаг з однойменним головним островом. Найчистіші прибережні води, великі коралові рифи і природна спадщина, що ретельно охороняється, ваблять сюди еко-туристів з усього світу. На північній частині острова збирається активна молодь, тому вечорами тут можна почути гітарну музику або побачити фаєр-шоу. Тим, хто прагне до усамітнення та бажає поринути в атмосферу африканської села, слід їхати на схід.
  • Столиця архіпелагу, містечко Стоун Тайн, входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це лабіринт переплетених вузьких вуличок, стародавніх кам’яних будинків, арабських арок, масивних різьблених дверей, картинних галерей та рядів зі спеціями.

Основні національні парки Танзанії: Серенгеті, Маньяра, Кіліманджаро, Руаха, Тарангире, Селус, Нгоронгоро, Аруша. У Серенгеті можна побачити 35 видів великих ссавців, в тому числі «велику п’ятірку» – слона, носорога, лева, леопарда і буйвола. Маньяра знаменита левами, що лазять по деревах. У Нгоронгоро розташована величезна вулканічна кальдера.

Авіа тури в Танзанію зі Львова

Готельна база Танзанії своєрідна. Крім звичайних готелів тут поширені кемпінги та «лоджі» – будиночки в африканському стилі, які знаходяться на території заповідників.

Офіційними є дві мови – англійська і суахілі. Третина населення вважає себе християнами, третина мусульманами, а інші сповідують місцеві язичницькі вірування.

Чудова погода в Танзанії

На узбережжі Танзанії панує вологий та спекотний тропічний клімат, а на материковій частині він значно сухіший. Період з жовтня по листопад вважається сезоном короткочасних дощів, а з квітня по травень – довготривалих злив. Для тих, кого Танзанія приваблює тваринним світом, варто орієнтуватися не на погоду, а на періоди масових міграцій птахів і звірів. У кожного виду свій маршрут і графік, а інформацію про них можна дізнатися на сайтах національних парків.

В основі більшості страв лежить м’ясо диких тварин, так як традиційні свинина і яловичина тут коштують дорожче, ніж філе антилопи, слона або крокодила. На гарнір зазвичай йдуть кукурудза, бобові культури, несолодкі банани, рис і смажена картопля. Популярні індійські соуси, в тому числі всюдисущий каррі. Танзанія – один з найбільших експортерів чаю і кави, тому за якість напоїв можна не турбуватися. Крім того, в країні налагоджено виробництво власного алкоголю – від легкого пива до міцного джину і солодких лікерів.

Замовляйте тури та путівки в Танзанію зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!».

open