Китай

АКЦІЯ ″Чорна п’ятниця″! від 387$
АКЦІЯ ″Чорна п’ятниця″!
у грудні 1 дорослий Аджман Виліт зі Львова
Huayu Resort & Spa 5*, Ялонг Бей 827 $ 827 $
Huayu Resort & Spa 5*, Ялонг Бей 827 $
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 11.10.2019
Відпочинь яскраво у Китаї! Всього за 610 USD! 610 USD
Відпочинь яскраво у Китаї! Всього за 610 USD!
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 19.04.2019
Китай! Хайкоу (Екскурсії + Пляж) 807 $
Китай! Хайкоу (Екскурсії + Пляж)
11 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 12.03.2019
Новий Рік у Китаї – Grand Soluxe Hotel & Resort Sanya 5*- 692 $ 692 $
Новий Рік у Китаї – Grand Soluxe Hotel & Resort Sanya 5*- 692 $
8 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 29.12.2017
Sunshine Resort Intime Sanya 5*(о.Хайнань) – 1106$ на 11 ночей 1106 $
Sunshine Resort Intime Sanya 5*(о.Хайнань) – 1106$ на 11 ночей
12 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 26.01.2018

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Незабутня відпустка: відпочинок в Китаї

У Китаї обов’язково треба побувати, адже саме ця країна максимально відрізняється від усіх інших. Практично неможливо збагнути її за один лише раз. Навіть після кількох мандрівок, Китай неодмінно знайде, чи ще здивувати.

Подорожуючи до Китаю, варто відвідати:

 • Пекін. Адміністративна і культурна столиця. Мільйони туристів приїжджають сюди для знайомства з численними пам’ятниками історії і тисячолітньою китайською культурою.
 • Харбін. Місто надзвичайно різноманітне в культурно-історичному відношенні. Це місто мільйонів російських емігрантів, які його й заснували.
 • Шанхай. Дивовижний місто, що увібрало в себе Захід і Схід. Зберігши історичну спадщину, Шанхай спрямований у майбутнє. Він вражає своєю архітектурою і надсучасними технічними рішеннями.
 • Гонконг. Особливий адміністративний район Китаю, з власною валютою. Височенні хмарочоси, оточені недоторканою природою, численні музеї та храми, цілодобові клуби і дискотеки – все це приваблює туристів. Є навіть пляжі. І, звичайно, всім відомий легендарний гонконгський шопінг.
 • Макао. Ще один район, подібний Гонконгу. Одна зі світових азартних столиць. Безліч казино і нічних клубів тримають свої двері відкритими.

Авіа тури в Китай. Що варто побачити?

Найкомфортніший відпочинок у Китаї для європейських туристів – на курортах, інфраструктура котрих максимально адаптована під потреби мандрівників з усього світу. Деякі з них:

 • Далянь. Популярний курорт на Жовтому морі. Найсприятливіше для проживання місто Китаю в екологічному плані. Купальний сезон – червень-вересень. Вхід на пляжі платний.
 • Зелений острів Циндао. Курорт з шістьма пронумерованими прекрасно обладнаними піщаними пляжами. Кращий час відвідування – липень-вересень. Місто зберегло відтінок німецької культури.
 • Вейхай. Курортне місто, що з трьох сторін виходить до Жовтого моря. Одне з небагатьох екологічно чистих міст Китаю. Пропонує як тихий заспокійливий відпочинок для людей похилого віку, так і цікаве проведення часу сім’ям з дітьми.
 • Бейдайхе. Ще один популярний курорт на узбережжі Жовтого моря. Пік купального сезону – липень-серпень. Прекрасне місце для відпочинку з дітьми. Підходить і молоді. Безліч розваг на будь-який смак.
 • Хайнань. Тропічний острів в Південно-Китайському морі. Найпопулярніший курорт Китаю. Прекрасні пляжі, чудова погода, тепле море, безліч готелів, багатий вибір пам’яток. Тут добре цілий рік.
 • Удалянчи. Територія вулканів і озер. Один з кращих лікувальних курортів Китаю, завдяки рідкісним холодним мінеральним джерелам.

Тури в Китай зі Львова

Китай пропонує розслаблення на пляжах і зміцнення здоров’я в мінеральних джерелах, стародавні історичні пам’ятники і суперсучасну архітектуру, буйну незайману природу і новинки кращих світових брендів, китайську традиційну медицину і лікування в передових клініках, фольклор і авангардистське мистецтво, істинно китайську кухню і мішленівські ресторани, будь-що.

Найбільша складність – мовний бар’єр. Саме тому варто заздалегідь роздрукувати необхідні фрази та основні питання китайською мовою. Така втрата часу сповна окупається комфортом та спокоєм, адже таким чином можна знайти спільну мову з місцевими навіть у спальних районах.

Більшість курортів мають схожі риси: всюди можна смачно та недорого попоїсти, а також підлікуватися. Відпочивати з дітьми також можна, але в такому випадку краще зупинятися лише у відомих готелях, щоб не виникало питання із дитячим харчуванням. Місцева кухня надзвичайно цікава та різноманітна, але специфічна.

Замовляйте тури та путівки в Китай зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!».

open