Грузія

♥ Piazza Inn 3* (Батумі), з вильотом зі Львова 23.06 від 400 Eur
♥ Piazza Inn 3* (Батумі), з вильотом зі Львова 23.06
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова - 23.06.2020
Грузія на літо 2020! Батумі зі Львова! від 322$
Грузія на літо 2020! Батумі зі Львова!
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 12.06.2020
Гастрономічний тур у Грузію!!! 437 USD 437 USD
Гастрономічний тур у Грузію!!! 437 USD
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 21.08.2019
Сонячний Батумі! 225 USD! 225 USD
Сонячний Батумі! 225 USD!
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 29.05.2019
Раннє бронювання: Батумі 2019 403 $
Раннє бронювання: Батумі 2019
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури виліт з Києва 01.07.2019 
Гостинна Грузія від 243 $ 243 $
Гостинна Грузія від 243 $
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 14.02.2019
Спробуй Грузію на дотик і на смак! 547 Eur
Спробуй Грузію на дотик і на смак!
6 днів 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 27.11.18
Авіатур “Побачення з Грузією” 345 $
Авіатур “Побачення з Грузією”
5 днів 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва (щодня)
Любов і тонкий винний аромат… це Грузія..і не тільки 178 Eur
Любов і тонкий винний аромат… це Грузія..і не тільки
11 днів 1 дорослий Болгарія Виїзд зі Львова 18.10.2017

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Незабутня відпустка – відпочинок в Грузії

Грузія – країна з багатою історією, яка населена народом, що славиться своєю гостинністю і доброзичливістю. На цій благодатній землі виявлені останки найдавніших людей, що проживали тут понад 2 мільйони років тому. У Грузії збереглися перекази та легенди про найдавніші народи, які жили під покровом Кавказьких гір. Тут також – грецький міф про подорожі Ясона і аргонавтів в пошуках Золотого Руна, та історія царя Міріана і цариці Нани, які в 4-му столітті прийняли християнство і звернули в християнську віру свій народ.

На півдні Грузія межує з Вірменією, на сході – з Азербайджаном, а через Кавказький хребет на півночі – з Росією. Столиця і найбільше місто країни – Тбілісі. Клімат дуже різноманітний, незважаючи на невеликі розміри країни. Найвищою горою є Шхара, понад 5 тисяч метрів.

Що ще необхідно знати мандрівникам під час подорожі Грузією?

Плануючи відпочинок у Грузії, обов’язково потрібно звернути увагу на:

  • Батумі. Все місто – суцільна колоритна пам’ятка. Сучасна архітектура межує із традиційними затишними куточками та курортною атмосферою. Повсюди – широкі галькові пляжі та мальовнича набережна. Помилуватися природою Аджарії можна поблизу водоспаду Махунцеті, а вивчити історичні пам’ятки – у регіоні Рача, який прозвали грузинською Швейцарією.
  • Кутаїсі. Ще недавно занедбане пост-промислове місто, сьогодні воно справжня перлина свого краю. Варто побачити футуристичну будівлю Парламенту і старовинний храм Баграта, монастирі Гелати і Моцамета, Мартвільскій каньйон, каньйон Окаці і водоспад Кінчха, національний парк Сатаплі.
  • Цкалтубо. Курортне містечко, лікувальний водний курорт з радоновими джерелами, численними санаторіями та готелями. Поруч – унікальна печера Прометея.
  • Сванетія. Високогірний грузинський регіон для прихильників гірської природи. Туристичний центр Сванетії – селище Местія. Там є житло, кафе і радіальні треки по околицях – до вершин, льодовиків, озер.
  • Горі. Для любителів історії та музеїв – музей Сталіна. Для любителів видів з висоти – Горійського фортеця, звідки відкривається вид на місто і долину річки Кура.
  • Боржомі. Всесвітньо відомий курорт не потребує презентації. Сюди їдуть подихати гірським повітрям і прохолодою, помилуватися скелями, попити цілющої води і погуляти серед водоспадів уздовж річки Боржомки.

Обов’язково варто відвідати столицю Тбілісі, печерні музеї та монастирі, Вардзію, комплекс монастирів Давида Гареджі, Мцхету, винний регіон Кахетію.

Тури в Грузію бронюйте у Львові

Особливість Грузії у тому, що у будь-якому куточку країни завжди є, чим зайнятися. Темпераментні грузини завжди дружні та уважні. На окрему увагу заслуговує місцева кухня та вина. Грузинська кухня протягом останніх років стрімко набирає статус однієї із найпопулярніших у світі.

Основний туристичний сезон припадає на травень-червень та вересень. У цей період зазвичай сонячно, тепло та сухо, проте й не надмірно спекотно. Для пляжних курортів найкраще підходять липень-серпень.

Грузія ідеальна для дружніх компаній, романтичної подорожі та сімейного відпочинку, навіть із малими дітьми. Для оздоровлення та лікування на території країни діють бальнеологічні та високогірні санаторії. Туристична інфраструктура розвивається з кожним роком, тож якість обслуговування постійно зростає при порівняно низьких цінах.

Замовляйте тури та путівки в Грузію зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!»!

open