Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Вражаючі гарячі тури на о. Балі
Балі – найпопулярніший курорт та найсамобутніший регіон Індонезії. В одному місці зібралися непрохідні джунглі, потужні вулкани, могутній океан та екзотична природа. Центр та північний захід вкриті горами, серед яких приховані релігійні святині та кавові плантації.
Балі – один із тисяч островів вулканічного походження, що формально належить до Малайського архіпелагу. По сусідству знаходяться недоторкані тропки острова Ломбок та діючі вулкани Яви. На півдні Балі омиває спокійний і ласкавий Індійський океан, а на півночі – Балійське море, що входить до складу Тихого океану.
Популярність Балі як туристичного напряму зростає з кожним роком. Пік сезону взимку, проте у будь-яку пору року загадковий острів вабить туристів з усього світу. Сюди мандрують серфери та дайвери, екстремали, любителі пляжів, історії, культури, незвичайних традицій та східного колориту. Навіть аеропорт Балі нагадує скоріш стародавній храм, ніж сучасний транспортний хаб! А отже і гарячі тури на Балі актуальні завжди!

Тури на Балі за гарячими цінами. Поспішайте!
На Балі не доведеться сумувати, бо кожен зможе знайти розваги до душі. Коли набридне куштувати екзотичні фрукти та кухню, сміливо крокуйте на урок віндсерфінгу, покататися на надувному сап-борді з веслом або на каное, позайматися йогою з видом на океан чи відпочити в СПА.

Одна з головних пам’яток Балі – храм Улувату, що височіє на обривистих скелях над бурхливими океанічними хвилями. Особливо красиво тут на заході сонця, який вифарбовує місцевість у казкові кольори.
Ще одне цікаве місце – парк Гаруда Вішну Кенсан. В вапнякових кар’єрах височіє статуя. яку видно з кожного куточка Балі. Це найвища статуя Вішну у світі. А неподалік прихований пляж Пандаво з білосніжним піском і космічними видами.
Обов’язково варто провести хоча б кілька днів в містечку Убуд. Воно знаходиться в оточенні джунглів і рисових полів, а всі готелі розташовані на берегах бурхливої річки. Саме тут виготовляють найдорожчу каву у світі – лювак. Також варто побачити королівський палац та мистецький ринок.
З Убуда зручно добиратися до високогірних регіонів. Відвідайте водоспад Тібумана, «загублений каньйон», озеро Бератан, оточене горами з однойменним храмом, а на світанку підніміться на вулкан Батура.

Особливості бронювання гарячих турів на Балі
Гарячі тури на Балі зі Львова – унікальна можливість зекономити до 40% від вартості мандрівки! В таких екзотичних напрямках з тривалим перельотом це особливо важливо. І мі в туристичній агенції «Поїхали з нами!» добре це розуміємо!
Гарячі тури не мають жодних відмінностей від звичайних ні в проживанні, ні в перельоті, ні в програмі. Фактично, ви отримуєте знижку за власний поспіх, адже такі мандрівки потребують негайних рішень та швидких зборів.
Для нас гарячі тури на Балі – лише можливість компенсувати витрати на вже готові тури, які залишилися чи від яких відмовилися в останній момент. А це не така вже й рідкість для мінливого туристичного ринку. Тож якщо ви полюбляєте спонтанність, не боїтеся сюрпризів, прагнете змінити умови негайно чи хочете зекономити – сміливо обирайте саме цей варіант!

open