Кіпр

339 Eur
Кіпр зі Львова за найнижчою ціною, Fedrania Gardens – 339 Eur
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 25.05.2018
від 249 EUR
Кіпр зі Львова! Найкращі ціни у нас!!!
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 25.05.2018

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Раннє бронювання турів на Кіпр

Казковий острів Афродіти, Кіпр – один із осередків стародавнього світу, святилище краси та кохання. Численні античні пам’ятки сусідствують із вражаючими православними монастирями.

Це третій за розміром середземноморський острів зі столицею у Нікосії. Значна площа зайнята горами. Хребет Троодос покритий зеленими сосновими лісами. Гірська смуга Кіренія тягнеться вздовж берегу. Ландшафтне розмаїття – ще одна родзинка Кіпру. Скелясте та порізане північне узбережжя вразить любителів недоторканої природи, а південні піщані пляжі ідеальні для релаксу.

Вибір пляжів на Кіпрі – на будь-який смак. Це теплі, пологі узбережжя Корал Бей, напівдикі пляжі півострову Акамас коло національного парку, найгарніший та відомий Куріон із бурхливим морем, веселий та галасливий Дасуді у Лімассолі. Обов’язково варто відвідати Ларнаку та Айя-Напі, де панують золоті піски з тихим, спокійним неглибоким морем. Кам’янистий Пафос – знахідка для тих, хто прагне віддалитися від шуму та галасу, насолоджуючись усамітненим відпочинком.

Переваги раннього бронювання туру на Кіпр

Раннє бронювання турів на Кіпр зі Львова – вигідний та практичний варіант для тих, хто хоче максимально чітко розпланувати свій час та зекономити кошти. Для цього необхідно лише заздалегідь вибрати цікаву пропозицію та сплатити за неї.

  • Знижки при ранньому бронюванні легко сягають 40-50%;
  • Чим раніше обирати тур – ти більше варіантів та ти нижчі ціни;
  • Іноді це єдина можливість відвідати найпопулярніші курорти та готелі, потрапити до яких у піковий сезон майже неможливо через величезну кількість бажаючих;
  • Готелі та перевізники легко надають знижки, адже для них це можливість мінімізувати власні ризики, точніше планувати сезон та привабити нових клієнтів;
  • З наближенням відпустки не доведеться турбуватися про фінансові та організаційні проблеми, адже більшість питань до того часу вже давно будуть вирішені;
  • Коливання курсу чи зміни цін не впливають на вже оплачений тур;
  • Кіпр – популярний напрямок, тож в останню хвилину можна просто не встигнути обрати зручний варіант;
  • Можна не квапитися та спокійно планувати деталі, купувати речі, займатися паперами, тощо, адже часу вдосталь.

А зекономлені таким чином час та кошти можна витратити на значно приємніші та корисніші речі.

Раннє бронювання турів на Кіпр зі Львова

Раннє бронювання – свого роду взаємовигідна акція. Особливо це стосується відпочинку на Кіпрі, потрапити куди у пік сезону без попереднього планування буває досить проблематично.

Пляжний сезон на Кіпрі триває з травня по листопад. Тепле Середземне море приваблює туристів з усього світу. Привітне населення та якісний сервіс доповнюють враження. Розвинені готельні комплекси мають всі необхідні послуги, а також умови для сімейного відпочинку з дітьми. Сприятливий клімат, екскурсійне розмаїття, мальовничі панорами протягом року приваблюють десятки тисяч туристів з усього світу.

Замовляйте путівки на Кіпр заздалегідь у туристичній агенції «Поїхали з нами!»! Наші консультанти допоможуть обрати ідеальний варіант, враховуючи всі побажання, а також вирішать всі можливі питання та проблеми, що виникнуть у процесі.

open