Чехія

Подорож Європою завжди актуальна ♥ від 46 Eur
Подорож Європою завжди актуальна ♥
від 3 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова
РІЗДВЯНІ ЯРМАРКИ В ЄВРОПІ ♥ від 1510 грн
РІЗДВЯНІ ЯРМАРКИ В ЄВРОПІ ♥
від 5 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова
Неймовірні вихідні: Краків – Прага – Дрезден. 136 Eur
Неймовірні вихідні: Краків – Прага – Дрезден.
4 дні 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова - 24.01
Тури з виїздом зі Львова на НОВИЙ РІК 2020! від 65 Eur
Тури з виїздом зі Львова на НОВИЙ РІК 2020!
від 4 днів 1 дорослий Австрія Виїзд зі Львова
Прага на католицьке Різдво від 249 Eur
Прага на католицьке Різдво
4 ночі 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 22.12.2019
Екскурсійний Авіа тур у Прагу зі Львова! 290 EUR
Екскурсійний Авіа тур у Прагу зі Львова!
4 ночі 1 дорослий Гарячі тури Виліт із Львова 20.10.2019
Свято наближається, новорічна казка 2020 поруч! від 60 EUR
Свято наближається, новорічна казка 2020 поруч!
згідно програми 1 дорослий Австрія виїзд зі Львова від 29.12
Романтика Парижу від 128 Eur 128 Eur
Романтика Парижу від 128 Eur
7 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 12.02.2019
Амстердам та Брюссель за 99 Eur! 99 Eur
Амстердам та Брюссель за 99 Eur!
6 днів 1 особа Без категорії Виїзд зі Львова 19.12.2018 р.
Екскурсійні тури від 36 Eur від 36 Eur
Екскурсійні тури від 36 Eur
від 2 днів 1 особа Австрія Виїзд зі Львова

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Незабутні тури в Чехію

Чехія – серце Європи і одна з небагатьох центральних країн, яка не була зруйнована під час Другої світової війни. Саме тому тут чудово збереглись історичні споруди, зведені кілька століть назад. Місцева архітектура вражає своєю недоторканістю, адже переважно це оригінали, а не реконструкція чи відновлені творіння.

Чехія – одна з найбільш привабливих для туризму європейських країн. Тут є все: блискуча столиця і затишні середньовічні містечка, різноманітні розваги для дорослих і дітей і спокійні бальнеологічні курорти, фортеці, замки, гірськолижні схили, немислима кількість сортів пива, чудова їжа, магазини з міжнародними брендами і місцевим кришталем або косметикою.

Автобусні тури до Чехії. Що варто побачити?

Відпочинок у Чехії може бути надзвичайно різноманітним.

  • Прага поєднує у собі все найкраще, що є у Чехії. Тут можна помилуватися архітектурою, доторкнутися до культури та історичної спадщини, спробувати місцеве пиво та страви, придбати срібні прикраси з гранатами, відвідати з дітьми зоопарк чи Замок розваг з лабіринтами, атракціонами та ігровими майданчиками. Для прихильників нічного життя – численні клуби та модні вечірки.
  • Лікувальні курорти Чехії не обмежуються Карловими Варами. По всій країні безліч курортів з лікувальними центрами, мінеральними джерелами і висококласними фахівцями. Маріанське-Лазне – це сорок унікальних мінеральних джерел. Франтішкові-Лазне – джерела з високим вмістом заліза. Джерела мінеральної вуглекислої води в Подебрадах використовуються при лікуванні серцево-судинних захворювань. Тепліце славиться вмістом фтору для лікування нервових захворювань і захворювань опорно-рухового апарату. У Лазне-Кінжварт знаходиться найвідоміша чеська здравниця для дітей.
  • Не варто ігнорувати чеські гірськолижні курорти. Тут навіть проводяться етапи Кубка світу та Європи. Знаходяться вони на півночі. Основні: Янске-Лазне, Гаррахов і Шпіндлерув-Млин. Янске-Лазне відоме також термальними джерелами та дитячим санаторієм.
  • Таку кількість цікавих замків, як в Чехії, треба ще пошукати. Готичний замок Карлштейн вражає своєю суворою красою і неприступністю. Два замки Леднице і Валтіце об’єднані в єдиний парковий комплекс з англійським парком. Розкішний Леднице побудований в стилі бароко і пізньої готики. Замок Аустерліц в ренесансному стилі зацікавить любителів історії. Замок Чеський Штернберк розташувався на скелі в самому центрі Чехії і поєднує риси готики, романтизму і навіть бароко. І це лише мала частина.

Екскурсійні тури в Чехію зі Львова

Насправді кожне місто Чехії прекрасне та цікаве по-своєму. Навіть у невеликих селищах обов’язково знайдеться щось особливе, оточене таємницями та легендами.

Варто відвідати Брно, Чеський Крумлов, Пльзень, Кутну гору, Чеське-Будейовіце, тощо. Це ідеальна відпустка для тих, хто полюбляє довго та багато ходити, роздивляючись пам’ятки.

Закохані пари їдуть в Чехію за романтикою, галасливі компанії друзів – за розвагами і пригодами, сім’ї з дітьми – за тихим неспішним відпочинком. Не сумуватимуть і поодинокі мандрівники, адже чехи завжди привітно ставляться до гостей.

Замовляйте тури та путівки в Чехію зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!».

open