Угорщина

Подорож Європою завжди актуальна ♥ від 46 Eur
Подорож Європою завжди актуальна ♥
від 3 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова
РІЗДВЯНІ ЯРМАРКИ В ЄВРОПІ ♥ від 1510 грн
РІЗДВЯНІ ЯРМАРКИ В ЄВРОПІ ♥
від 5 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова
Тури з виїздом зі Львова на НОВИЙ РІК 2020! від 65 Eur
Тури з виїздом зі Львова на НОВИЙ РІК 2020!
від 4 днів 1 дорослий Австрія Виїзд зі Львова
Свято наближається, новорічна казка 2020 поруч! від 60 EUR
Свято наближається, новорічна казка 2020 поруч!
згідно програми 1 дорослий Австрія виїзд зі Львова від 29.12
Романтика Парижу від 128 Eur 128 Eur
Романтика Парижу від 128 Eur
7 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 12.02.2019
Екскурсійні тури від 36 Eur від 36 Eur
Екскурсійні тури від 36 Eur
від 2 днів 1 особа Австрія Виїзд зі Львова
Мандрівка в Париж! 128 Eur
Мандрівка в Париж!
6 днів 1 особа Гарячі тури Виїзд зі Львова 11.02.2019 р.
«Можеш забрати собі весь світ, але залиш мені Італію…» 165 Eur
«Можеш забрати собі весь світ, але залиш мені Італію…»
6 днів 1 дорослий Австрія Виїзд зі Львова 16.11, 23.11, 30.11
Твоє свято Закоханих в Парижі. 118 Eur
Твоє свято Закоханих в Парижі.
6 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 10.02.19
Новорічна казка в Парижі!!! 188 Eur
Новорічна казка в Парижі!!!
6 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 29.12.2018
Сiao Італія!!! 133 Eur
Сiao Італія!!!
5 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 31.07.2018

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Екскурсії в Угорщину

Угорщина – дивовижна країна, що вражає всім: і своєї традиційною та водночас надзвичайно яскравою атмосферою, багатством історії та архітектури, смаком місцевих страв, красою природи, яка славиться не лише чарівністю, а й своєю користю.

Угорщина – це визнана оздоровниця, країна чистого повітря і цілющих термальних джерел. До безумовних переваг Угорщини можна також віднести зручне розташування, приємні ціни, налагоджену інфраструктуру.

Столиця Будапешт розділена навпіл Дунаєм. Найгарніша будівля – будівля угорського парламенту. Усе місто – суцільна архітектурна пам’ятка.

Зараз в Угорщині стрімко розвивається велотуризм. Навколо озера Балатон – велосипедні доріжки протяжністю понад 200 кілометрів. Крім цього є багато веломаршрутів по Будапешту, тощо.

Автобусні тури в Угорщину. Що необхідно знати мандрівникам?

В Угорщині завжди знайдеться, що подивитися:

  • Хевіз – один із головних курортів Угорщини. Основна пам’ятка – термальне озеро, оточене лісопарком. Озеро Хевіз – найбільше тепловодне озеро в Європі площею 47,5 тисяч квадратних метрів. Живиться воно потужним джерелом із вмістом солей кальцію, калію та гідрокарбонатів. Кожні 28 годин вода в озері повністю оновлюється.
  • Вишеград до 16-го століття був столицею країни. Його візитною карткою вважається палац короля Мотьяша. Серед місцевих пам’яток – цитадель та фортеця Вишеград, одним із ув’язнених якої колись бува сам Влад Цепеш, граф Дракула.
  • Мішкольц – найдавніше поселення Угорщини, розташоване на річці Шайо. Перші стоянки людей датуються епохою палеоліту. Тут – знамениті купальні, фортеця та середньовічний готичний Реформатський храм.
  • Місто Егер називають перлиною готики, бароко і неокласики. Славиться воно вишуканими палацами і соборами. Варто відвідати Церкву Святого Антонія Падуанського, церкву міноритів, одну із найгарніших в країні. В Егері також знаходиться другий за величиною храм Угорщини – Кафедральний собор, відомий найбільшим органом в країні.
  • Базиліка Св. Іштвана названа на честь першого короля Угорщини Іштвана. Тут зберігаються найцінніші реліквії угорської католицької церкви. На дзвіниці – найбільший в Угорщині дзвін, вагою 9,5 тонн.
  • Купальня Геллерт в стилі модерн є однією з визначних пам’яток міста. Легенда стверджує, що колись тут жив відомий цілитель-відлюдник, який купав хворих в мулистому озері перед печерою. Тому у 18-19-х столітті її називали Брудною купальнею.

Автобусні тури в Угорщину зі Львова

Угорщина – країна термальних купалень. Найвідоміші – термальні купальні «Сечені» в Будапешті. Це найбільший купальний комплекс Європи, вода в якому видобувається з глибини понад 100 метрів. Температура – 76 градусів. Крім басейнів поширені й спа-процедури, спортивні тренування, тощо.

Головним центром для шопінгу є столиця країни – Будапешт, в якому є чимало цікавих ринків, велика кількість антикварних та сувенірних крамничок, і дуже багато гастрономічних магазинів. Перше, що варто привезти з Угорщини, це спеції зроблені на основі паприки, місцеву ковбасу-салямі за традиційними угорськими рецептами, вина, тощо.

Замовляйте тури та путівки в Угорщину зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!»!

open