Ізраїль

Паломницький тур в Ізраїль, 8 днів 655 $
Паломницький тур в Ізраїль, 8 днів
8 днів 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва,Вінниці 18.09.2017
Відвідайте  Святу землю Ізраїля за 6 днів. 550$
Відвідайте Святу землю Ізраїля за 6 днів.
6 днів 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 19.09.2017

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Незабутня відпустка – відпочинок в Ізраїлі

Спекотний Ізраїль для кожного приготував заняття до душі: пляжний відпочинок на Середземному і Червоному морі, паломницькі тури по святинях відразу трьох релігій, потужну екскурсійну програму слідами найдавніших цивілізацій і, звичайно, лікування на Мертвому морі.

Єрусалим – вічне місто, де подих історії відчувається кожною клітинкою тіла. Тут відбувалися основні біблійні події, але святим це місто вважають не тільки християни. У Старому місті є мусульманський, єврейський і вірменський райони. Щоб доторкнутися до святинь, до Єрусалиму щороку стікаються тисячі паломників.

Мертве Море – легенда, розташована між Ізраїлем і Йорданією. Третина цілющої сили місцевої води – це сіль і цілий спектр мінералів. Навіть кілька днів на узбережжі добре впливають на загальне самопочуття та стан здоров’я: запускаються процеси детоксикації, відновлюється водно-сольовий баланс, шкіра починає дихати і молодіє буквально на очах.

Відпочинок на Мертвому морі в Ізраїлі

Відпочинок в Ізраїлі славиться чудовими та різноманітними курортами:

  • Тель-Авів. Неофіційна столиця з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розв’язкою. Уздовж узбережжя тягнуться готелі, вглиб міста йдуть старовинні вулички і сучасні магістралі. У Тель-Авіві більше десятка районів, і кожен з них має свій характер.
  • Хаїфа. Діловий та фінансовий центр. Унікальна особливість – ступінчате розташування міста на схилах гори. Тут прокладені навіть спеціальні оглядові маршрути сходами.
  • Ейлат. Це шматочок Червоного моря на самому півдні країни. Тут є і розкішні готельні комплекси, і затишні міні-готелі, і сотні ресторанчиків – всі вони приймають гостей цілий рік. Узбережжя, визнане заповідною зоною, викликає захоплення у любителів підводних красот. Для шопоголіків тут зона безмитної торгівлі.
  • Герцлія. Місто-курорт з власною Силіконовою долиною. Тут – всі умови для спокійної респектабельної відпустки.
  • Нетанія. Тут тепле море, чисті піщані пляжі, прекрасна погода, затишні готелі та ресторани, численні парки, фонтани та бульвари. Спокійний і тихий курорт пасує для сімейного відпочинку.
  • Тверія. Місто поблизу озера Кіннерет, найбільшого прісноводного водоймища на території Ізраїлю. Одне із святих єврейських міст, водночас відоме як СПА-курорт.

Тури в Ізраїль зі Львова літаком

Пляжний відпочинок в Ізраїлі доступний протягом всього року. У Тель-Авіві і в Нетанії спекотно і волого, в Єрусалимі – більш прохолодний гірський клімат, в Ейлаті біля Червоного моря сухо та спекотно.

В Ізраїлі знаходяться духовні центри трьох світових релігій – іудаїзму, ісламу та християнства. Ізраїль – це не тільки багатонаціональна, але і багатомовна країна. Державними мовами є іврит та арабська.

Зі страв місцевої кухні варто спробувати хумус – пасту з гороху та інших бобових, фалафель – маленькі соєві котлетки, і відомі з арабської кухні кебаби, шашлики та шаурму. Тут не їдять свинину та деякі морепродукти, а м’ясо з молоком ніколи не подається разом.

Замовляйте тури та путівки в Ізраїль у Львові у туристичній агенції «Поїхали з нами!»!

open