Єгипет

ІНСТАГРАМНИЙ та МОЛОДІЖНИЙ готель Єгипту. 13 304 грн
ІНСТАГРАМНИЙ та МОЛОДІЖНИЙ готель Єгипту.
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 01.03.2021
Prima Life Makadi 5* (Хургада)
Prima Life Makadi 5* (Хургада)
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 01.03.2021
8 березня в Єгипті ♥️ 10 450 грн
8 березня в Єгипті ♥️
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 03.03.2021
Улюблений Єгипет на 10 повних днів на морі!  13 750 грн
Улюблений Єгипет на 10 повних днів на морі! 
9 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 09.02.2021
Обережно! Дуже гарячий Єгипет! від 8 750 грн
Обережно! Дуже гарячий Єгипет!
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 22.01.2021
Готелі Reef Oasis 5* за СУПЕР ціною! 12 825 грн
Готелі Reef Oasis 5* за СУПЕР ціною!
6 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 14.02.2021
Єгипет зі Львова у січні! від 10160 грн
Єгипет зі Львова у січні!
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова
Мережа Albatros 239 $
Мережа Albatros
8 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва  08.12.2020
Відпочинок на МАРСІ :) 340 $
Відпочинок на МАРСІ :)
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 02.12.2020
Поїхали з нами в Єгипет 325 $
Поїхали з нами в Єгипет
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 25.11.2020
ВІДПОЧИНОК для всієї сім’ї / 2 + 2 / 1092 $ 389 $
ВІДПОЧИНОК для всієї сім’ї / 2 + 2 / 1092 $
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова - 06.11.2020

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Супер гарячі тури в Єгипет зі Львова

Гарячі тури в Єгипет популярні серед туристів з усього світу. Це розкішний та цікавий відпочинок, де бездоганні пляжі межують із фантастичною міфічною історією.

Готелі Єгипту розташовані на узбережжі Червоного моря. Температура води комфортна для купання протягом усього року. Наприклад, в районі Шарм-ель-Шейха взимку вона зберігає температуру 22 градуси, а влітку наближається до 30.

Окрім того, тут дуже чисто. В Червоне море не впадають річки, тому воно не забруднене зливами. Щоб переконатися в цьому, достатньо поглянути на підводний світ, багатий яскравими фарбами: корали, незвичайні водорості, незвичайні риби та інші мешканці морських глибин. Саме тому дайвніг в Єгипті приваблює і новачків, і досвідчених спортсменів.

Тури в Єгипет за гарячими цінами. Встигніть впіймати!

Єгипет – всесвітньо відома країна фараонів, де досі збереглися справжні дива світу – піраміди та Сфінкс, що їх охороняє. Головна святиня – гора, на якій Бог вручив Мойсею Десять заповідей. А також – монастир шанованої Великомучениці Катерини, який можна відвідати як самостійно, так і з гідом.

У місцевій культурі химерно переплітаються можна відвідати як самостійно, так і з гідом. Тому локальний колорит завжди справляє незабутнє враження. А національна кухня здивує навіть гурманів.

Шопінг у Єгипті проходить із справжнім східним розмахом. На галасливих ринках та в більш звичних магазинах можна відшукати буквально все. Тут продають одяг, тканини, ароматні спеції, прикраси, сувенірні дрібнички – все орієнтовано на туристів. Та пам’ятайте, що в арабських країнах прийнято торгуватися!

Єгипет – один із найбільш сонячних курортів у світі. В середньому тут лише один дощовий день на місяць, а повітря прогрівається до 30-35 градусів. Це відмінний варіант для тих, хто хоче просто погрітися або засмагнути. Навіть взимку на узбережжі Червоного моря досить тепло для відпочинку – в середньому близько 24 градусів. Лише вночі повітря охолоджується до 15 градусів.

Нюанси при бронюванні гарячих турів в Єгипет

Якщо ви все ще вагаєтеся, чи потрібна вам гаряча путівка в Єгипет, ми вже тут, щоб розвіяти ваші страхи та побоювання! При економії до 40% вартості ви отримаєте ті ж рейси, ті ж готелі, ті ж послуги, проте за меншою ціною. Такі тури відрізняються від звичайних лише терміновістю – і жодних інших підводних каменів. Тож якщо поспіх не створює вам проблем – це чудова можливість відпочити дешевше.

Гарячі тури в Єгипет з’являються, якщо незадовго до відльоту все ще залишилися пропозиції. Або якщо вже організований тур неочікувано повернули в останній момент. Авіаперевізники, готелі та оператори свого часу вигадали цей інструмент, щоб компенсувати власні витрати, а заодно – залучити нову аудиторію.

Якщо ви не боїтеся спонтанності та полюбляєте сюрпризи, навіть основний недолік гарячих турів в Єгипет зі Львова стане для вас перевагою! А ми допоможемо обрати курорт, визначитися з датами та спланувати все найкращим чином. Адже саме для цього і працює туристична агенція «Поїхали з нами!»!

open