Австрія

Тури з виїздом зі Львова на НОВИЙ РІК 2020! від 65 Eur
Тури з виїздом зі Львова на НОВИЙ РІК 2020!
від 4 днів 1 дорослий Австрія Виїзд зі Львова
Свято наближається, новорічна казка 2020 поруч! від 60 EUR
Свято наближається, новорічна казка 2020 поруч!
згідно програми 1 дорослий Австрія виїзд зі Львова від 29.12
Екскурсійні тури від 36 Eur від 36 Eur
Екскурсійні тури від 36 Eur
від 2 днів 1 особа Австрія Виїзд зі Львова
Різдвяний Відень 65 Eur 65 Eur
Різдвяний Відень 65 Eur
4 дні 1 дорослий Австрія Виліт зі Львова 21.12.2018
«Можеш забрати собі весь світ, але залиш мені Італію…» 165 Eur
«Можеш забрати собі весь світ, але залиш мені Італію…»
6 днів 1 дорослий Австрія Виїзд зі Львова 16.11, 23.11, 30.11
Казковий вікенд: Відень і Будапешт 49 Eur
Казковий вікенд: Відень і Будапешт
4 дні 1 дорослий Австрія Виїзд зі Львова 27.06; 05.07; 13.07; 19.07
Травневий вікенд у Відні 68 Eur
Травневий вікенд у Відні
4 дні 1 дорослий Австрія Виїзд зі Львова 27.04.2018
Швейцарія та Північна Італія! Від 261 Eur
Швейцарія та Північна Італія!
8 днів 1 дорослий Австрія Виїзд 24.03, 07.04 зі Львова
Вікенд в Європі! Будапешт + Відень за 49 Eur 49 Eur
Вікенд в Європі! Будапешт + Відень за 49 Eur
4 дні 1 дорослий Австрія Виїзд зі Львова 19, 26.01.2018

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Незабутня відпустка – відпочинок в Австрії

Австрія – країна, що вражає різнобарвністю пейзажів і різноманіттям культурної спадщини. Тури в Австрію користуються популярністю у туристів завдяки чудовим гірськолижним курортам, затишним маленьким містам і численним визначним пам’яткам.

Альпійська країна в Центральній Європі межує із Німеччиною і Чехією, примикає до Швейцарії і Ліхтенштейну, Італії, Словенії, Словаччини та Угорщини. Серед релігій в Австрії, найбільш поширеною є католицтво. Офіційна мова – німецька, хоча у регіонах іноді використовуються словенська, угорська, хорватська.

Гірськолижні курорти та красиві озера, термальні джерела і мальовничі заповідники, незвичайної краси архітектура, середньовічні будинки, замки і палаци, місця, де творили великі люди, де вершилася історія та змінювалися долі всього людства – і все це Австрія, яка вабить, захоплює і заворожує , приваблюючи туристів з усього світу.

Що відвідати взимку та влітку на відпочинку в Австрії?

Подорожуючи Австрією, неодмінно варто відвідати:

  • Відень. Місто вальсів, мистецтв, галерей, музеїв і вишуканих паркових ансамблів. Тут знаходяться головні офіси найбільших держаних компаній, банків, тощо, регулярно проходять міжнародні економічні ярмарки. Варто познайомитися з символом Відня – Собором Святого Стефана, який по праву вважається найбільш значущим в Австрії. Ще два місця, які неможливо проігнорувати, якщо ви опинилися у Відні, – це літня і зимова резиденції Габсбургів, палаци Шенбрунн і Хофбург.
  • Шенбрунн. Тут вражає розкішна архітектура самого палацу і приголомшливої ​​краси парк з фонтанами, один з найвідоміших в світі павільйонів Глорієтта і найстаріший зоопарк. Палац та його територія входять до списку ЮНЕСКО.
  • Хельбрунн. Палац у Зальцбурзі побудований у 17-му столітті. Один із кращих зразків садово-паркового мистецтва в світі. Палац славиться найстаршими в Європі симетричними садами, фонтанами і механічним театром з 265 фігур.
  • Перчах. Головні символи курорту – замок Леонштайн і широка набережна. Серед інших визначних пам’яток можна відзначити кілька старовинних церков і каплиць, музей Брамса і палац Лоретто, що належав князям Розенбергам. Регіон ідеально пасує для сімейного відпочинку.
  • Цель ам Зее. Курорт на південному заході зальцбурзьких земель, на березі озера Целлер-Зее. Місцеві гірські схили підходять для лижників середнього рівня та сноубордистів-початківців.

Крім прекрасних палаців, середньовічної архітектури і замків, в Австрії є багато природних пам’яток. Це найбільша в світі крижана печера Айсрізенвельт, національний парк Нойвідлерзе-Зевінкель, найбільший заповідник центральної Європи Донау-Ауен, озерний край Карінтії, високогірний заповідник Тауерн та гірський масив Дахштайн.

Тури та путівки в Австрію зі Львова автобусом

Клімат Австрії помірний континентальний, теплий і відрізняється вологістю. Гірський рельєф призводить до того, що на території невеликої країни поєднуються різні кліматичні пояси. Туристичний сезон починається в квітні і триває до кінця жовтня.

Для внутрішніх подорожей територією країни використовується розвинене залізничне сполучення. Поїзди тут ходять часто та виключно точно. Менш популярне автобусне сполучення.

Кухня Австрії це свого роду мікс різноманітних кулінарних прийомів сусідніх країн – Угорщини, Словенії, Чехії, та навіть Туреччини. У різних частинах країни вона може сильно відрізнятися. Відень – справжня столиця ласощів. Саме тут був винайдений штрудель – знаменитий яблучний пиріг з тонким і ніжним тестом, а також віденський шніцель – ніжне м’ясо теляти, обсмажене в маслі.

Неможливо уявити Австрію без Відня – музичної столиці Європи, Зальцбурга – батьківщини Моцарта, Карінтії – краю озер, який ще називають австрійською Рів’єрою, і Тіролю – серця Альп. В кожному куточку цієї країни знайдеться щось дивовижне.

Замовляйте тури та путівки в Австрію зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!»!

open