Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Незабутні гарячі тури в Грузію зі Львова

Грузія привертає все більше уваги, як практично незвіданий туристичний напрямок. Тут і море, і сонце, і гірські пейзажі, і шалена кухня. Культура та традиції формувалися століттями, а історична спадщина тісно переплітається із сучасними розвагами. Все це надає країні надзвичайного колориту, і тут постійно панує святкова атмосфера.

Грузинські ресторани та фестивалі стрімко ширяться по всьому світу. Зараз багатьом вже відомі традиційні грузинські наряди, танці та страви. Навіть сучасні вулиці Тбілісі із багатоповерхівками та звичними європейськими автомобілями зберігають національний характер.

Грузія дуже гостинна, привітна та щира. Тут постійно вирують емоції, а місцеве населення ставиться до гостей, як до рідні. Ви побачите це всюди – в ресторанах, магазинах, на вулицях.

Тури в Грузію за гарячими цінами. Покваптесь!

Клімат в Грузії – перехідний від субтропічного до помірного. Великий Кавказький хребет захищає від холодних північних вітрів, тож у місцевих горах надзвичайно цікава флора та фауна. Найвища точка – понад 5000 метрів. У грузинських горах можна відпочивати як взимку на гірськолижних курортах, так і влітку. Під час мандрівки варто відвідати Жинвальське водосховище та фортецю Ананурі.

Узбережжя найпопулярнішого грузинського курорту Батумі також рясніє зеленню. Але на відміну від гір, тут ростуть пальми та екзотичні квіти. Туристам в Батумі доступна вся сучасна інфраструктура, приправлена незабутнім грузинським колоритом. В усьому оточенні химерно переплітаються сучасний модерн, італійська архітектура, відлуння радянської епохи і грузинські традиції.

Грузинське вино заслуговує на окрему увагу, адже тут це вишукане мистецтво. Вам не лише запропонують скуштувати традиційні сорти, а й розкажуть про зародження виноробства в Грузії. Адже вважаться, що саме тут вино виготовляли ще біля 5 тисяч років тому. Дегустація в Грузії, як і застілля – справжнє свято, яке може тривати годинами. Тож численні виноробні навіть пропонують гостям недороге житло.

Що треба знати при бронюванні гарячих турів в Грузію?

Гарячі тури в Грузію зі Львова – чудова можливість зекономити до 40% вартості мандрівки. Процент знижки завжди залежить від конкретних умов, проте також він завжди доволі високий. Програма відпочинку при цьому не відрізняється від звичайної: ті же готелі, перельоти та послуги.

Гарячі путівки насправді – лише можливість для організаторів відшкодувати свої витрати. Таким чином розпродають тури, які залишилися на останній момент або від яких неочікувано відмовилися. Фактично, тут немає жодних підводних каменів. Це лише взаємовигідний інструмент на мінливому туристичному ринку.

Обирайте гарячі путівки в Грузію та вирішуйте одразу кілька проблем!

  • Робіть спонтанні сюрпризи, якщо не любите довге планування заздалегідь;
  • Зекономте бюджет на екскурсії, шопінг чи будь-які інші більш приємні витрати;
  • Обирайте кращі курорти та готелі за меншими цінами;
  • Змініть середовище навколо саме в той момент, коли потребуєте.

А ви в туристичній агенції «Поїхали з нами!» допоможемо визначитися з вибором та візьмемо на себе всі організаційні клопоти, щоб ви могли насолоджуватися відпусткою!

open