Латвія

Екскурсійні тури від 36 Eur від 36 Eur
Екскурсійні тури від 36 Eur
від 2 днів 1 особа Австрія Виїзд зі Львова
Балтійська новорічна ніч! 233 Eur
Балтійська новорічна ніч!
7 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 29.12.18
Рига, Стокгольм та Юрмала – 48 Eur 48 Eur
Рига, Стокгольм та Юрмала – 48 Eur
5 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 18.12.2018
Вікенд в Стокгольм 46 Eur
Вікенд в Стокгольм
5 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 05.12.2017
Подорожуй до Санта Клауса на Новий Рік! 446 Eur
Подорожуй до Санта Клауса на Новий Рік!
8 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд 28.12 зі Львова
Фарби півночі – Стокгольм та Рига 68 Eur
Фарби півночі – Стокгольм та Рига
5 днів 1 дорослий Гарячі тури Виїзд зі Львова 30.09.2017

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Незабутня відпустка: відпочинок в Латвії

Тури в Латвію, одну з країн, розташованих на березі Балтійського моря, дуже популярні серед тих, хто бажає поєднати відпустку з пізнавальною екскурсійною програмою. Можна за одну поїздку познайомитися зі столицею цієї прибалтійської європейської країни, відпочити в найвідомішому ще з радянських часів курортному місті Юрмала та помилуватися архітектурою замків колишньої Курляндії.

Більшість екскурсійних програм починається з відвідин Риги, де особливий інтерес представляє монументальний Домський Собор з його концертами органної музики. По вузеньких вуличках Старого міста можна пройтися до Ратушної площі, оглянути відбудований Будинок Чорноголових. Піднявшись на оглядовий майданчик церкви Святого Петра, можна побачити панораму міста і Ризької затоки, а потім по Бульварному кільцю і мальовничим паркам пройти до Пам’ятника Свободи. Звідти – неспішно прогулятися по знаменитій вулиці Альберта, яка представляє собою справжній архітектурний ансамбль югендстилю.

Автобусні тури в Латвію. Що потрібно знати?

Латвія багата на різноманітні пам’ятки, тож сумувати тут точно не доведеться.

 • Стара Рига – найулюбленіше туристичне місце відпочинку і розваг. Це історичний і географічний центр латвійської столиці з безліччю вузьких мощених вулиць та різноманітною архітектурою.
 • Рундальский палац розташований у південній частині Латвії, на родючій Земгальскій рівнині. На території знаходиться музей.
 • Юрмальский курорт добре відомий своїми природними багатствами – м’яким кліматом, морем, корисним для здоров’я повітрям, лікувальними грязями і мінеральними водами.
 • Обов’язково потрібно пройтися пішки по відомій вулиці Йомас, де можна підібрати сувеніри в численних магазинах, помилуватися на дачі і будинки з унікальною архітектурою, посидіти в вуличних кафе і прогулятися вздовж берега моря. Купальний сезон тут досить обмежений за часом – балтійське літо коротке. Зате завжди можна відвідати численні СПА-центри.
 • Гауйский національний парк – найбільший і найстаріший національний парк в Латвії. Для нього характерні значне біологічне різноманіття, різні форми рельєфу, джерела, пісковики, мальовничі пейзажі, своєрідні пам’ятники природи та культури.
 • Кулдига – ідеальний варіант для тих, кому подобається шарм і відчуття маленького середньовічного міста, а також – участь в незвичайних культурних заходах. Окрім того, саме тут можна провести незабутні романтичні вихідні.
 • Турайдський музей-заповідник з його величезною територією багатий на пам’ятки археології, архітектури, історії і мистецтва, які розповідають про події, що відбувалися протягом тисячоліть, починаючи з 11-го століття.
 • Цесіс – одне з найстаріших міст Латвії та колишня резиденція магістра Лівонського ордену і член старого Ганзейського союзу. Це старовинне місто не втратило своєї магії з плином часу.
 • Лієпаю також називають містом, де народжується вітер. Тут можна насолоджуватися мистецтвом, музикою і активним відпочинком на морських пляжах.
 • Даугавпілс – місто Дінабургським замком в самому його серці. Воно було засноване Лівонським орденом і свого часу перебувало під поляками, шведами та німцями. Історія залишила на Даугавпілсі свій відбиток – в його архітектурі та різноманітності культури.
 • У Вентспілсі варто затриматися довше, адже тут кожен зможе знайти дозвілля до смаку.

Автобусні екскурсійні тури в Латвію зі Львова

Мандруючи Латвією, варто включити в маршрут екскурсію в Єлгаву, столицю колишнього герцогства Курляндії, де збереглися шедеври самого Бартоломео Франческо Растреллі – палац герцога Курляндського і православна церква.

Не менший інтерес представляє поїздка в Сигулду, де варто відвідати найбільшу піщану печеру країни, Турайдский середньовічний замок, а також оцінити види річки Гауї та її околиць з оглядового майданчика та проїхатися канатною дорогою.

Замовляйте тури та путівки в Латвію зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!».

open