Вікенд в Стокгольм

Дата публікації: 05.10.2017

Вікенд в Стокгольм
Вікенд в Стокгольм
Вікенд в Стокгольм
Вікенд в Стокгольм
Вікенд в Стокгольм
  • ЦІНА 46 Eur
  • Тривалість 5 днів
  • Осіб 1 дорослий
  • Виліт/Виїзд Виїзд зі Львова 05.12.2017
  • Харчування Без харчування

Проведи свої вихідні цікаво та насичено у старовинних місцях Риги та Стокгольму.

Отримай незабутні враження від круїзу на паромі!

День 1 – Львів

Збір на з.д. вокзалі.
Екскурсія “Тільки у Львові”. Ми пройдемо по вулицях Старого Львова, почуємо його історії і легенди, скоштуємо львівської кави і закінчимо нашу екскурсію на вокзалі. Відправлення в тур здійснюється з Комплекса Термінал «А». Перетин кордонів.
Нічний переїзд в Латвію.
День 2. Рига
Сніданок. Переїзд в Ригу.
Пішохідна екскурсія по столиці Латвії Ризі. Рига – одне із найзатишніших, старовинних міст Латвії, і найбільше в країнах Балтії. Місто-натхнення для творчих натур, центр відпочинку, розваг і шопінгу. Рига- місто доброї кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе. Під час пішохідної екскурсії по Старій Ризі, ми дізнаємося про що розповідають будинки та вулиці старого міста, познайомимося з багатьма архітектурними пам’ятками середньовіччя. Якщо захочемо, продегустуємо Ризький бальзам (оплата по меню).
Автобусна екскурсія по Ризі «Душевна Рига»(18€/13€). Найдушевніші розповіді про столицю Латвії. Рига-місто стародавнє йому більше 800 років. Район спікера, Центральний ринок-найбільший критий ринок в Європі! Мости Риги і район Пардаугава. Стиль Модерн -вулиці в стилі модерн, які складаються з прекрасних фасадів будинків, Еспланада і Верманський сад.
Можливість відвідування центру відпочинку LIDO. Оформлений в народному стилі комплекс має свій млин, ставки, пивоварню, невеликий дитячий розважальний парк. Lido Atputas Centrs – це цілий комплекс з бістро, кафе і затишним ресторанчиком. У центрі парку – сувенірні лавки, будиночки, безліч атракціонів для дітей і дорослих. У підвалах варять знамените латвійське пиво.
Відплиття в Стокгольм на поромі. Ночівля на поромі.
День 3. Стокгольм
Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття до Стокгольму.
Стокгольм – столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом в Скандинавії. Ми хотіли в казку … і тому ми тут. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Гамла Стан -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам’ятників і скульптур, які зберегли пам’ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивовижних фактів. Вільний час. Для бажаючих екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія з фотопаузами «Місто на воді – Стокгольм» (26€/18€). Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера та Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Стокгольмська Ратуша» (13€ + квиток). Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету.
«Таємний Фрегат Vasa» (21€ + вхідний квиток). Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але … Про це наша історія.
«Королівський Стокгольм»(21€+вх.квиток). Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи- офіційна робоча резиденція короля Швеції Карла XVI Густава.
Відплиття порома зі Стокгольма в Ригу. Ночівля на поромі.
День 4. Юрмала – Рига – Таллінн
Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в Ригу. Вільний час. Для всіх бажаючих:
«Місто музикантів і квітів – Юрмала»(23€/18€). Історія популярного міста-курорту починалася з рибальських хатин. Сьогодні Юрмала найпопулярніший курорт на березі Балтійського моря з незвичайною аурою прибережного містечка. Дерев’яна архітектура Юрмали – спогади про минуле в стилі модерн …. Ми прогуляємося по самим примітних місцях міста: пляж, концертний зал «Дзінтарі», парк Дзінтарі. Повернення в Ригу.
Вільний час для шопінгу. У столиці Латвії щорічно проводяться традиційні розпродажі, під назвою pārdošana. Знижки тут – справа звична, так що шопінг в Ризі багатий на привабливі пропозиції і мега розпродажі.
Або поїздка в Таллін Нас чекає екскурсія «Лицар Балтійського моря – Таллінн»(38€/30€). Таллінн захоплює гармонійним поєднанням старого і нового. Старе Місто – зачаровує середньовіччям, приваблює вузькими готичними будинками, флюгерами на них, черепичними дахами, і фортечною стіною з розсипом веж. Старе Місто Таллінна збереглось дуже добре і є пам’яткою старовини ЮНЕСКО. Старе місто ділиться на дві частини: Нижнє Місто, яке називають “будинком воску і льону” і Верхнє Місто – місто-лицар. Повернення в Ригу. Виїзд в Україну.
День 5. Львів
Час прибуття до Львова орієнтовно 17:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничному вокзал.
До нових зустрічей!

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас