Королівська відпустка: Англія+Шотландія

Дата публікації: 19.09.2017

Королівська відпустка: Англія+Шотландія
Королівська відпустка: Англія+Шотландія
Королівська відпустка: Англія+Шотландія
Королівська відпустка: Англія+Шотландія
Королівська відпустка: Англія+Шотландія
Королівська відпустка: Англія+Шотландія
Королівська відпустка: Англія+Шотландія
Королівська відпустка: Англія+Шотландія
Королівська відпустка: Англія+Шотландія
Королівська відпустка: Англія+Шотландія
Королівська відпустка: Англія+Шотландія
  • ЦІНА 373 Eur
  • Тривалість 11 днів
  • Осіб 1 дорослий
  • Виліт/Виїзд Виїзд зі Львова 24.12.2017
  • Харчування Cніданки

Велокобританія – країна чиєю мовою розмовляє весь світ, країна якою керує Королева, країна традицій і манер. Чарівний та історичний Лондон заворожить Вас своєю архітектурою – величний Біг Бен, Букінгемський палац, Лондонський тауер та інші видатні місця. Шотландія вразить своєю природою. Ви тут почуєте музику волинок та скуштуєте найсмачніше віскі. Ну і куди ж без покупок)) Британський шопінг також порадує кожного з Вас.

У програмі: Шотландія, Великобританія, Нідерланди, Бельгія, Німеччина

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

3 ночі в Лондоні!
У вартості: Ганновер, Амстердам, Едінбург, Лондон!

Необхідно два пакети документів – оригінали
документи подаються в 2 Консульства

День 1. Львів

Перетин кордонів.
Ночівля на території Німеччини.
День 2.

Ганновер – Амстердам

Сніданок.
Нас запрошує Ганновер – столиця Нижньої Саксонії. Оглядова екскурсія «Ганновер – фортеця на воді». Під час екскурсії ми дізнаємося багато нового про Ганновері, його минуле, теперешній і майбутньому, його людей, про значення міста для Німеччини і всього світу. Ми побачимо старе і нове місто, перегорнемо захоплюючі сторінки історії Ганновера! Ми увійдемо під склепіння величної Нової Ратуші та церкви Маркткирхе, поговоримо про фахверкової архітектурі і «Північної готиці». Переїзд в столицю Королівства Нідерланди.
Вечірній Амстердам (18€/13€). Вічно-юний, що притягає і зачаровує. Він виблискує в ночі, тягне нас за собою, присвячує в свої таємниці, зачаровує … Забуваючи про сьогодення, прислухаюся до звуків моря, насолоджуючись тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста.

Ночівля в Нідерландах.

День 3.

Амстердам – Заансе Сханс – Волендам

Сніданок. Виселення з готелю.
Сьогодні нас буде дивувати, кликати і притягувати незвичайне місто. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Однак ні те ні інше назва не передає всю його красу і чудову привабливість. Амстердам, столиця Нідерландів- це унікальне та неповторне місто, рівного якому немає у всьому світі. Тому, якщо ви ще не бували в Амстердамі, то покваптеся відвідати його і насолодитися чудовою пишністю водних каналів, старовинною архітектурою та іншими красотами. Багато чудес приготував для нас Амстердам! Екскурсія “Місто-мрія Амстердам”. Амстердам здатний заворожити своїх гостей! Він радий кожному з нас! Його дивовижної краси вулички та площі несуть відбиток його власної унікальної історії, так несхожої на інші. Ми здійснимо подорож по лабіринтах вуличок, каналів, танцюючих будинків, квіткових крамничок, милих магазинчиків … Це місто варто один раз побачити … щоб полюбити його назавжди!
Вільний час. Для бажаючих: Прогулянка по каналах Амстердама на прогулянковому кораблику (16€). Ми залишимо за бортом міську суєту і попливемо по нескінченних каналах Амстердама ….
Екскурсія “Тиха Голландія” (38€/30€). Заансе Сханс – музей під відкритим небом, справжнє голландське селище. Неспішно крутяться вітряки, гордовито несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен вуглик в будинку, кожна вітрякова дихає народним духом голландських промислів. Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище -Волендам. Чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого по старовинним – старовинними рецептами.

Переїзд в порт. Посадка на пором Amsterdam- Newcastle. Ночівля на поромі (в каютах).
День 3 – Амстердам – Заансе Сханс – Волендам День 3 – Амстердам – Заансе Сханс – Волендам День 3 – Амстердам – Заансе Сханс – Волендам День 3 – Амстердам – Заансе Сханс – Волендам

День 4. Едінбург

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в Ньюкасл. Переїзд до Шотландії.
Велична Шотландія – країна мальовничих гір, вкритих вереском, глибоких і льодових гірських озер, широко розкинулись серед казкових замків і теплого душевного гостинності. Шотландія – це стакан віскі, який ви повільно потягує біля каміна з потріскують торфом, Шотландія – це чарівні звуки волинки, давні перекази про героїв Горянах, то Непереможені клани, кілти, і величні замки.
Прибуття в Едінбург, одне з найкрасивіших міст Європи, розкинулося на пагорбах біля Північного моря. Його палаци і пам’ятники побудовані на скелях, велично підносяться над містом і над навколишнім пейзажем. Едінбург- це ряди середньовічних будинків на Королівській Милі, старовинні вежі на тлі неба, замок побудований на вершині скелі в самому центрі міста. У Старому місті відчуваєш себе так, як ніби останні двісті років пройшли повз Едінбург. Нас чекає екскурсія по Едінбургу. Едінбург це не тільки середньовічна архітектура і пам’ятники. Це і переповнені галасливі паби і ресторани відкриті до пізньої ночі, вулиці з безліччю музикантів, художників і комедіантів. Місто живе своїм життям і нас запрошує в неї зануритися. Для бажаючих відвідування Едінбурзького замку. (18€ + вх. Квиток). Вільний час. Пропонуємо відвідати на вибір:
Вечірні розваги. Популярне шоу “Scottish Evening” (68€), де можна скуштувати національні страви, приготовані за традиційними рецептами а також подивитися виступ артистів, які будуть розважати нас весь вечір. Ночівля в Шотландії.
День 5.

Сніданок. Вільний час в Единбурзі. Екскурсії на вибір:
«Південна Шотландія – романтика середньовіччя» (68€/60€ + вхідний квиток).
АБО «Північна Шотландія …» (68€/60€ + вх.квитки).Сьогоднішній день назвемо віршами шотландського поета Роберт Бернса «Моє серце в горах Шотландії». Прекрасний день для тих, хто хоче побачити все “шотландське” і побути на природі. Прогулянка по місту Стірлінг. Заїдемо в одну з місцевих віскікурень. Ми відвідаємо живописне село Luss. Сьогодні Luss зберігається як пам’ятник середньовічної архітектури. У селі шиють кілти і роблять волинки. Наш шлях веде нас уздовж найбільшого і найгарнішого озера Шотландії Лох Ломонд, прозваного “королевою шотландських озер”. «Лох» в Шотландії перекладається як «вода», і Кінні статуї Kelpies. Ночівля в Шотландії.

День 6. Лондон

Сніданок. Переїзд по території Великобританії. Для бажаючих:
Нас чекає поїздка на мальовничу південну Шотландію – в ті місця, які облюбував колись сам Вальтер Скотт. Скільки ж таємниць зберігають руїни старого-старого абатства Мелроуз. Спробуємо розгадати, що хотіли передати нам ченці! Вільний час. Для бажаючих поїздка в замок Вальтера Скотта в Абботсфорд (38€/30€) – великого шотландця, улюбленого всіма його сучасниками, нащадками і шанувальниками в усьому світі. Його будинок – втілення всіх його фантазій, злетів і падінь.
Переїзд в Манчестер. «Діловий Манчестер» Манчестер, перша згадка про який відноситься до 10 століття, виник на місці кельтського поселення Мансеніон. Вільний час в місті.
Для бажаючих «Спортивний Манчестер» (30€/23€). Піша прогулянка по центру. потім відвідування Олд Траффорд, домашньої арени Манкуніан і навіть якщо ви не футбольний фанат це історія! Прибуття в Лондон.
Вечірня програма: «Традиції англійських пабів» (дорослі, діти 30€). Відвідування пабу в Лондоні -Неодмінний ритуал для поважаючого себе туриста. У Лондоні понад 6000 пабів. Це свого роду національний інститут всій Великобританії. Ця незвичайна прогулянка припаде до смаку не тільки любителям пива! Бажаючі зможуть продегустувати безліч сортів англійського елю (вартість напоїв і харчування в пабах не включена у вартість екскурсії). Ми також дізнаємося про традиційний етикет, що панує в будь-якому англійському пабі. Ночівля в Великобританії.

День 7. Лондон

Сніданок. Вільний день в Лондоні. Для бажаючих можливість відвідати на вибір:
ПЕРЕСУВАННЯ ПО ЛОНДОНУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ. ОПЛАЧУЄТЬСЯ САМОСТІЙНО.
Сьогодні нас чекає перше знайомство з Лондоном – велика автобусно-пішохідна екскурсія, в ході якої ми побачимо прекрасний Гайд Парк, Кенсінгтонські сади, торгову вулицю Оксфорд Стріт, знаменитий на весь світ Біг Бен, а нині “Вежа Єлизавети”, Букінгемський палац, унікальний Тауерський міст, Кафедральний собор Святого Павла …Вільний час
Прогулянка “Минуле і сьогодення, екскурсія в Британський музей” (18€/13€). Британський музей своїм багатством перевершує навіть Лувр. Художня колекція Ганса Слоуна, колекція рукописів Харлейна, первісне суспільство, древній Єгипет, стародавня Греція, Рим, середньовічна історія і наступні століття, монети і медалі, гравюри та малюнки. Безліч безцінних скарбів ми побачимо і почуємо про них. Вхідні квитки в музей безкоштовні, але якщо хочете почути екскурсію, пропонуємо відвідати цей факультатив.

Вестмінстерське абатство (38€/30€ + вхідний квиток). Це не тільки цікавий з архітектурної точки зору пам’ятник, але і унікальна історична пам’ятка. Тут з 11 в. коронувалися майже всі англійські монархи. Британська історія спочиває у Вестмінстерському абатстві. Тут поховані багато королів і королев, державні діячі та винахідники, поети і письменники. Це місце більше, ніж просто діюча церква – це священне місце …
Лондонський Тауер (30€+вх.квиток) – один з найдавніших і найпопулярніших символів Лондона, який був недоступною фортецею, палацом, сховищем королівських коштовностей, монетним двором, в’язницею для в’язнів шляхетного походження … А зараз це місце привертає увагу величезної кількості туристів.
«Лондонське Око» (33€). Лондонське око, London Eye, Колесо Тисячоліття- як би не називали колесо, а залишається воно одним з найпопулярніших місць Лондона. Колесо огляду, побудоване до святкування міленіуму запрошує нас піднятися на борт вагончика, щоб помилуватися панорамним видом всього Лондона. Цей тур дозволить нам поглянути на місто з унікального ракурсу: Біг Бен, Собор Св. Павла, Вестмінстер … і багато іншого!
Прогулянка «На кораблику по Темзі Грінвіч і Нульовий Меридіан» (30€). Темза – рушійна сила Лондона. У ній як в дзеркалі відбивається дійсність міського життя. Її ще називають найвеличнішою річкою Європи і водної історією Лондона. Грінвіч, це один з найвідоміших у всьому світі районів Лондона. Цей район грає, важливу роль в житті всієї планети. Відомий він в першу чергу тим, що через нього проходить нульовий меридіан, від якого починається відлік часових поясів Землі на схід і на захід. Грінвіч по праву вважається одним з найкрасивіших лондонських районів.
Ночівля.

День 8. Лондон

Сніданок. Вільний час в Лондоні. Для бажаючих можливість відвідати:
ПЕРЕСУВАННЯ ПО ЛОНДОНУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ. ОПЛАЧУЄТЬСЯ САМОСТІЙНО.
“Науковий підхід в Оксфорді та батькывщина Шекспіра Стратфорд на Ейвоні” (68€/60€). Почнемо з Оксфорда. Це чудове місто відоме на весь світ своїм найстарішим у всьому світі університетом, який був закладений ще в 11 столітті. Чудова архітектура, захоплюючі історії, унікальна атмосфери студентського середовища робить Оксфорд неповторним і цікавим для людей будь-якого віку. Переїзд в місто Стратфорд-на-Ейвоні – батьківщину Вільяма Шекспіра. Стретфорд на Евоні – місто, якого не торкнулася рука часу, культове місце, найважливіше в житті не тільки Великобританії, але і всього світу. І не важливо, «чи був Шекспір?», Головне, що тут все пов’язано з ім’ям великого майстра. За пішохідними прогулянками, оглядом найкрасивіших пейзажів, відвідуванням музеїв, цікавою розповіддю екскурсовода, час пролітає непомітно на цій екскурсії. Миле затишне містечко, куди теж можна подіти себе на цілий день, статут, засісти в пабі з кухлем Еля і відомого англійського м’ясного паю. Вільний час.
Або “Містика Стоунхендж” (43€/38€+вх.квиток). Немає жодної іншої екскурсії, яка дозволила б нам доторкнутися так близько до історії давньої Британії, як відвідування Стоунхенджа, яке називають восьмим чудом світу. Напевно, кожна людина, яка абсолютно не цікавиться подорожами та іншими країнами, хоча б раз у житті чула про Стоунхендж. Стоунхендж – місце, оповите пеленою таємниць і загадок, яке протягом багатьох століть намагаються розгадати вчені та любителі всього таємничого. Це кам’яна мегалітична споруда можна сміливо назвати найвідомішим пам’ятником давнини. Ночівля у Великобританії.

День 9. Лондон

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Лондоні. Для бажаючих можливість відвідати:
«Парламент Сполученого королівства» (30€). Парламент, він же Вестмінстерський Палац, знаходиться в самому центрі Лондона на площі Парламенту. Перший варіант палацу був початий в XI столітті при королеві Едуардові. Йшли роки і палац перетворився в заплутаний лабіринт будівель і приміщень, використання яких визначалося не менше заплутаними традиціями. Під час екскурсії у нас буде можливість заглянути в Палату Лордів (Lords Chamber), Палату Громад (Commons Chamber) та інші державні зали. Ми також зайдемо в кімнату, де королева надягає коштовності перед тим як вийти до лордів, а також кімнату, де висять портрети Генріха VIII і всіх його восьми дружин. Екскурсія завершиться в залі Вестмінстер -в ньому проводяться численні церемоніальні події.
«П’ять століть Хемптон Корта і Віндзорський замок» (46€/38€+вх.квиток). Ми відвідаємо два дивовижні місця. Літню резиденцію Її Величності Королеви. Ми побачимо колекцію картин королівської династії, серед яких полотна Рембрандта і Рубенса, унікальні меблі, зайдемо в каплицю, почуємо цікаві розповіді про монархів Великобританії. Палац Хемптон Корт – 500 років королівської історії та садового дизайну. Величні апартаменти Генріха VIII, де розгулюють примари його дружин, 24 гектара чудових садів. Лабіринт, посаджений в 1702 році, найстаріша виноградна лоза у світі. Нас чекає незабутній день. Переїзд на пором. Поромна переправа. Ночівля на території Бельгії.

День 10.

Сніданок. Переїзд до Німеччини.
Німеччина… Дорога проходить через сонні середньовічні міста, повз величні барокові палаци і фантастичні казкові замки..
“Замки романтичного Рейну” (43€+вх.квиток). Велична річка, обрамлена середньовічними замками та старовинними фортецями, прославлена численними легендами і оповідями, протікає серед рейнських гір, в одному з кращих винних ландшафтів Німеччини. Романтичний Рейн – це також долина прекрасної німфи Лорелеї. Неприступний замок Марксбург, легенди про гордих дів з Обервезель, семи велетнів, хороброго лицаря Зигфриде, ворожих братів, дівчині Гуті і бідному лицаря Рихарде запрошують познайомитися з цим чарівним і неповторним ландшафтом. Ночівля на території Німеччини.

День 11. Львів

Сніданок. Виїзд на Україну.
Час прибуття до Львова орієнтовно 21:00 (залежить від проходження кордону).

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас