Фіорди Півночі!!! Швеція – Норвегія – Данія

Дата публікації: 15.09.2017

Фіорди Півночі!!! Швеція – Норвегія – Данія
Фіорди Півночі!!! Швеція – Норвегія – Данія
Фіорди Півночі!!! Швеція – Норвегія – Данія
Фіорди Півночі!!! Швеція – Норвегія – Данія
Фіорди Півночі!!! Швеція – Норвегія – Данія
Фіорди Півночі!!! Швеція – Норвегія – Данія
  • ЦІНА 373 EUR
  • Тривалість 4 днів
  • Осіб 1 дорослий
  • Виліт/Виїзд Виїзд 24.09 зі Львова
  • Харчування сніданки

Запрошуємо Вас відвідати одне з найкрсивіших чудес природи –  фіорди Норвегії!

Їх караса зачаровує одразу, а найсміливіші – можуть підійти до самого краю скелі, щоб зарядитись дозою адреналіну.

Всього за 7 днів ми побуваємо, побачимо і насолодимось красою:
• Ослофіорда, Согнефіорда і Неройфіорда;
• водоспадів – Кьосфоссен і Твіннефоссен;
• столиці Данії – Копенгагена, а також неперевершених замків Данії – Розенборг, Кронборг, Фредериксборг!
• столиці Норвегії – Осло, а також парку скульптур Густава Вігеланна, музею кораблів вікінгів, музею «Кон-Тікі»,
• незабутнього морського міста Гетеборга і замка Шьюлеом;
• Балтійської перлини Гданська і замка Мальброк!

 

День 1. Львів – Варшава

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону.
Переїзд по території Польщі. При наявності часу нас чекає вечірня екскурсія по столиці Польщі – Варшаві (18Є/13Є)! Нас зачарує місто королівських резиденцій, місто музики Шопена, місто в якому панує неповторна і унікальна атмосфера.

Переїзд в готель. Поселення і ночівля в транзитному готелі.

День 2. Гданськ – Мальборк

Сніданок. Виселення з готелю. Нас запрошує прекрасне і старовинне місто Польщі – місто Гданськ (21€/16€). Розташований він на березі Гданської затоки біля південних берегів Балтики, і є світовою столицею бурштину. Разом з містами Гдиня і Сопот він утворює агломерацію, звану Труймясто (Тримісто). Гостинний Гданськ запрошує на чарівні вулиці і в історичні інтер’єри, на морські купальні пляжі, елегантні ресторани і ліричні кафе.
Запрошуємо в «Подорож по середньовіччю» (26€+вхідний квиток) – величний замок Мальброк, на березі річки Ногат. Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, фортечні стіни з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости – зберігають ауру загадковості і чарівності.
Орієнтовно в 18:00 розміщення на борту парома. Нас чекає Швеція – країна озер і бурхливих рік, високих гір і тисяч маленьких островів, невеличких поселень і жвавих міст. Ніч на паромі.

День 3. Копенгаген – Кронборг

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт.
Переїзд в місто Ганса Крістіана Андерсена – Копенгаген. Запрошуємо поринути в казку! Пішохідна екскурсія «Копенгаген – місто королівських чудес»: для тих, хто хоче детально пізнати Копенгаген, відчути його неповторну атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглою вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста – будівлею Біржі, церквою Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена…

У вільний час рекомендуємо на вибір:
• здійснити прогулянку на кораблику «По каналах Копенгагена» (18€).
• автобусну екскурсію «Є Данія на світі, друг Гораціо …» (23Є/18Є). Почуємо історію Датського королівства і зробимо три основні зупинки для фотопаузи. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена – Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Лангліньє. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найдорожчих кварталів Копенгагена – Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Крістіансборг – датський Парламент.
• «Королівський Копенгаген – замок Розенборг» (26€+вхідний квиток). Данська монархія – найстаріша в світі, і зараз столиця країни – це місто королеви. Нас чекають історії про королівської династії, замок Росенборг, Королівська скарбниця, найстаріші Королівські сади. Ми немов здійснимо подорож в минуле, відкриємо вікно, крізь яке можна заглянути в світ монархів Данії і побачити, як вони жили в далеко пішли від нас днями.
• «Таємниці і легенди Королівських Замків» (52 € + вхідний квиток) замок «Гамлета» – Кронборг, а також неймовірної краси – Фредеріксборг !!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II – палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, за прогулянкою по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм – романтика тут всюди …Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Швеції.

День 4. Осло

Сніданок. Норвегія – це гори, фіорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі …. В них краса і велич північної країни. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Нас чекає «Столиця землі Вікінгів – Осло». В Осло з’єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми …. Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
«Парк скульптур Густава Вігеланна» (30 € екскурсія). Унікальний парк скульптур. Він вміщує понад 600 скульптур різного віку і настроїв. Наш екскурсовод знає, про що думають і чим живуть ці скульптури…Під час екскурсії пропонуємо відвідати трамплін Хольменколлен (Трансфер 13 €). Трампліну Хольменколлен більше ста років. Ми зможемо побачити цю гордість жителів Осло…
«Музейний острів» (26 € екскурсія + вхідний квиток). Музейний острів – це вілли, що потопають в квітучих садах, до яких примикають пристані з білосніжними яхтами і безліч музеїв …. Всі бажаючі зможуть відвідати музей з екскурсоводом і почути захоплюючі історії. Відвідування Музею кораблів вікінгів.
Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.

День 5. Согнефьорд – Флом

Сніданок. Сьогодні нас чекає царство норвезьких фіордів – неповторні ландшафти, засніжені вершини, відображаються в прозорій глибині моря, грандіозні водоспади, смарагдова гладь фіордів, які, виблискуючи на сонці, кружляють між відступившими і застиглими у своїй величі горами… Усім бажаючим рекомендуємо:
• незабутній «Круїз на кораблику» (68€/48€). Два мальовничих рукави Согнефіорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфіорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фіорд внесений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд.
• поїздка Фломською залізницею (68€/48€). 20 років будівництва, 20 тунелів довжиною 20 кілометрів, 18 з яких прокладалися вручну. Ми побачимо все най-най – гори, річки, озера, водоспади і …фіорди… Під час зупинки у нас буде час насолодитися водною стихією неймовірної краси – водоспадом Кьосфоссен. І знову в дорогу… Здається, що більшої краси годі уявити, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню.
• «Ущелина Сталхейм» (33€/23€). Нас чекає захоплюючий вид на ущелину Сталхейм, зупинка з видом на гарний водоспад Сталхеймсфоссен. Частування в одному з найстаріших готелів Норвегії.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Швеції.

День 6. Гетеборг

Сніданок. Нас чекає чудова природа і розвинена економіка, багатюща історія і доброзичливі люди. Як це по-скандинавськи. Переїзд в Гетеборг. Оглядова екскурсія «Душа Швеції Гетеборг …» (21 € / 13Є). Гетеборг – столиця західного узбережжя Швеції. Це море, сонце, вітер і атмосфера південного шведського міста …. Місто ресторанів і центр промислу креветок, яких тут дуже багато, і вони тут дуже смачні. Оглядова екскурсія по місту з оглядом головних визначних пам’яток і можливістю спробувати найвідоміший «бутерброд з креветками» в ресторані неба.
Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
«Прогулянка на кораблику по каналах Гетеборга» (30€/23€). Місто з води виглядає надзвичайно красиво. Ми пропливемо під 20 містками і побачимо набережну Гетеборга.
«Родзинка Швеції –Замок Шьюлеом» (26€/18€). Казковий замок чарує красою і архітектурною пишністю.
«Музей Концерну “Вольво”» (30€/23€). Гетеборг є столицею найвідомішого в світі шведського автомобільного концерну. САМО СЛОВО “VOLVO” стало синонімом якості, надійності, безпеки і стилю. Прибуття в порт. Орієнтовно 20:00 розміщення на борту парома і відправлення в Польщу.

День 7. Львів

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт.
Переїзд по території Польщі.
Повернення в Україну. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:30 (залежить від проходження кордону).

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас