Скандинавське тріо: Стокгольм, Осло, Копенгаген!

Дата публікації: 20.03.2019

Скандинавське тріо: Стокгольм, Осло, Копенгаген!
Скандинавське тріо: Стокгольм, Осло, Копенгаген!
Скандинавське тріо: Стокгольм, Осло, Копенгаген!
Скандинавське тріо: Стокгольм, Осло, Копенгаген!
Скандинавське тріо: Стокгольм, Осло, Копенгаген!
Скандинавське тріо: Стокгольм, Осло, Копенгаген!
Скандинавське тріо: Стокгольм, Осло, Копенгаген!
Скандинавське тріо: Стокгольм, Осло, Копенгаген!
Скандинавське тріо: Стокгольм, Осло, Копенгаген!
  • ЦІНА 296 Eur
  • Тривалість 7 днів
  • Осіб 1 дорослий
  • Виліт/Виїзд Виїзд зі Львова 04.08.2019
  • Харчування сніданки

Скандинавське тріо: Стокгольм, Осло, Копенгаген! Aбо 3 столиці Скандинавії!

Днів: 7
Виїзд зі Львова 04.08.2019
Львів – Гданськ – Стокгольм – Осло – Гетеборг – Мальме – замки Данії – Копенгаген – Львів

У вартості екскурсії по Гданську, Стокгольму, Осло та Копенгагені!
БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

У програмі туру:
• королівська столиця Швеції – Стокгольу та таємний Фрегат Vasа!

• столиця Норвегії – Осло, а також парк скульптур Густава Вігеланна, музей кораблів вікінгів, музей «Кон-Тікі»!
• столиця Данії – Копенгаген, а також неперевершені замки Данії – Розенборг, Кронборг, Фредериксборг!

• незабутньє морське місто Гетеборг і Мальмо;
• Балтійська перлина Гданську і замку Мальброк!

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс – оплачується додатково)
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
• проживання по маршруту готель зі сніданками;
• Проїзд в 4-х місцевій каюті економ – класу (спальне місце) без вікна на нижній палубі БЕЗ сніданку.
На поромах Рига – Стокгольм і Стокгольм – Таллінн. Послуга по підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається
• екскурсії по програмі: Вільнюс, Стокгольм;
• супровід гіда-керівника по маршруту;

Програма туру:

День 1.
Львів – Гданськ

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Перетин кордону.
При наявності часу переїзд в місто, де народився Микола Коперник – Торунь. Запрошуємо на екскурсію «Пряникове містечко – Торунь» (16Є): будинок і університет Коперніка, Староміська площа, ратуша, костел св. Яна, в якому зберігається знаменитий дзвін “Tuba Dei” (Сурма Господа), другий в країні за величиною після краківського Сигізмунда (7 тонн). Торунь славиться і єдиною в Польщі “пізанською” вежею, лише називається вона тут Krzywa Wieza (крива вежа). Рекомендуємо спробувати один із найсмачніших кулінарних символів Польщі – торунські пряники!
Переїзд в місто неповторної краси – Гданськ. Поселення і ночівля в готелі на території Польщі.

День 2.
Гданськ – Мальборк – Сопот

Сніданок.Екскурсія “Золоті Ворота Речі Посполитої – Гданськ”! Старовинна Королівська дорога прикрашена Золотим будинком, Двором легендарного короля Артуса, фонтаном Нептуна, а також Ратушею Старого міста, на площі перед якою місцеві жителі вітали королів! Скарб Гданська – Марьяцький храм – другий за величиною і красою собор в Європі, з вежі якого кожну годину лунає чарівний передзвін. Вільний час.
Запрошуємо на екскурсії:
«Подорож по середньовіччю – замок Мальброк» (26€+вх. білет). Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, фортечні стіни з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости зберігають ауру загадковості і чарівності … А колекції бурштину, старовинної зброї і лицарських обладунків перенесе нас у часи могутності хрестоносців!
«Бурштинова перлина Балтики – курорт Сопот» (26€/18€). Неймовірно затишний і красивий Сопот – “музична перлина Балтики”, містечко прекрасних піщаних пляжів, ласкавого сонечка і Міжнародного Пісенного Фестивалю. Прогулянка найдовшим в Європі пірсом, який котиться на кілька сотень метрів в море – вишукане місце для романтичних побачень, зустрічі заходів і сходів сонця …
Переїзд в порт. Нас чекає Швеція – країна де жила велика казкарка Астрід Ліндгрен, дивак Карлсон, і улюблениця всіх дітей Пеппі Довгапанчоха!
Ніч на поромі.

День 3
Стокгольм

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Починаємо наше знайомство з країною озер і бурхливих річок, високих гір і тисяч невеликих островів, невеликих сіл і метушливих міст. Переїзд до столиці Швеції – Стокгольм.
Сьогодні нас чекає знайомство з королівської столицею Швеції. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Gamla Stan -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам’ятників і скульптур, які зберегли пам’ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивних фактів.
Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
автобусна екскурсія з фотопаузами «Місто на воді – Стокгольм» (26 € / 21 €). Королівський палац, набережна озера Мелером, фото на тлі озера і Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Королівський Стокгольм» (38€/30€). Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи. Ми зайдемо в Скарбницю і зможемо дізнатися, чому Шведський король не носить корону на голові.
«Таємний Фрегат Vasa» (18€ + вх квиток). Нас чекає єдиний у світі збережений до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але … Про це наша історія.
Орієнтовно 21:00 переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі на території Швеції.

День 4.
Осло

Сніданок. Переїзд в неповторну столицю Норвезького королівства – Осло, яка розкинула свої затишні володіння посеред мальовничих пагорбів, сорока островів і безлічі озер, в глибині однойменного фіорду! Нас чекає «Столиця землі Вікінгів – Осло». В Осло з’єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми ….
Пропонуємо відвідати:
автобусну екскурсію “Велика прогулянка по Осло і парк скульптур Густава Вігеланна” (26€/21€). Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузи. А далі нас чекає ні на що не схожий парк скульптур. Він вміщує понад 600 скульптур різного віку і настроїв. Наш екскурсовод знає, про що думають і чим живуть ці скульптури… Кульмінація екскурсії, гордість жителів Осло – трамплін Хольменколлен, якому більше ста років …
екскурсію «Осло-фіорд і музей Кон-Тікі» (26Є + вх. білет). Музейний острів – це вілли, що потопають в квітучих садах, пристанях з білосніжними яхтами і безліч музеїв… Ми в супроводі екскурсовода відвідаємо музей «Кон-Тікі» де знаходяться судна і предмети, які знаменитий мандрівник і антрополог використовував під час експедицій – «Кон-Тікі»,«Фату-Хіва»,« Ра» і «Ра II»,«Тигрис». Але головним експонатом музею безсумнівно є пліт «Кон-Тікі», на якому Тур Хейєрдал перетнув Тихий океан в 1947 році.
Поселення і ночівля в готелі.

День 5.
Гетеборг – замок Фредеріксборг – Кронборг – Мальме

Сніданок. Переїзд в Хельсінгборг. По дорозі рекомендуємо відвідати «Душу Швеції – місто Гетеборг …» (18Є). Гетеборг – столиця західного узбережжя Швеції. Це море, сонце, вітер і атмосфера південного шведського міста …. Місто ресторанів і центр промислу креветок, яких тут дуже багато і вони тут дуже смачні. Оглядова екскурсія по місту з оглядом головних визначних пам’яток і можливістю спробувати найвідоміший «бутерброд з креветками» в ресторані неба.
Приїзд в Хельсінгборг. Вільний час для прогулянок уздовж узбережжя затоки або центром Старого міста. Рекомендуємо відвідати «Таємниці і легенди Королівських Замків» (48 € + вх квиток) замок «Гамлета» – Кронборг, а також неймовірної краси – Фредеріксборг!!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II – палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, прогулявшись по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм – романтика тут всюди … Морські хвилі і зелені береги, а над ними височить могутній і неприступний, величний і романтичний замок Кронборг – ” коронний замок “датських королів. Відома по шекспірівської трагедії «фортеця Гамлета -” Ельсіоноре “»: строгі фасади, кутові вежі, міфологічний “Сплячий вікінг”, а також фортечний вал, на якому зізнаються в коханні один одному бронзові статуї Гамлета і Офелії!
Переїзд в готель. Всіх бажаючих запрошуємо відвідати прекрасний Мальме (23Є/18Є). Розташоване місто в південній Швеції, в провінції Сконе. Це один з найстаріших міст Скандинавії і єдине велике місто в Північній Європі, яке може похвалитися своїм власним пляжем в центральній частині міста – і до того ж дуже хорошим, який отримав міжнародну нагороду «Синій прапор» за свої прозорі води. Центральна частина Мальме залишається маленьким, доброзичливим і приємним серцем міста, де майже все зручно розташоване на відстані пішохідної прогулянки. Тут багато цікавих будівель, зведених в різні історичні періоди, серед яких – дерев’яні будинки, побудовані в XVI столітті.
Ночівля в готелі на території Швеції.

День 6.
Копенгаген

Сніданок. Переїзд через протоку Балтійського моря по грандіозному Ересуннському мосту з прилеглими до нього тунелями й естакадами (3,5 кілометра дороги проходить через тунель, 8 кілометрів над водою і 4,5 кілометра по штучному острову – ось воно, чудо інженерної думки!!!).
Приїзд в місто Ганса Хрістіана Андерсена – Копенгаген. Запрошуємо поринути в казку! Екскурсія «Копенгаген – місто королівських чудес»: палац королеви Маргарет – Амалієнборг, красива будівля датського Парламенту – Крістіансборг, пам’ятник єпископу Абсалону – засновнику міста, рибальська гавань Нюхавн, будинок Ганса- Крістіяна Андерсена, статуя Русалоньки, Мармурова церква, фонтан Гефьон, а також Ратушна площа, на якій зберігається унікальний барометр, в сонячну погоду на ньому з’являється фігура дівчини на велосипеді, а в похмуру – з парасолькою в руці! Незабутня атмосфера міста створює відчуття казковості…
У вільний час рекомендуємо:
здійснити прогулянку на кораблику «По каналах Копенгагена» (18€/10€).
автобусна екскурсія «Є Данія на світі, друг Гораціо…» (26Є/21Є). Почуємо історію Датського королівства і зробимо втричі основні зупинки для фотопауза. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена – Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Ланглінье. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найбільш дорогих кварталів Копенгагена – Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Кристиансборг – данський Парламент.
«Королівський Копенгаген – замок Розенборг» (26 € + вх квиток). Датська монархія – найстаріша в світі, і зараз столиця країни – це місто королеви. Нас чекають історії про королівську династію, замок Розенборг, Королівська скарбниця, найстаріші Королівські сади. Ми немов здійснимо подорож в минуле, відкриємо вікно, крізь яке можна заглянути в світ монархів Данії і побачити, як вони жили.
Прибуття в порт. Орієнтовно о 20:00 розміщення на борту порома і відправлення в Гдиню. Ночівля на поромі.

День 7.
Львів

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Переїзд по території Польщі.
Повернення в Україну. Перетин кордону.
Прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).

 

Якщо у Вас виникли запитання або додаткові побажання ми раді допомогти, звертайтесь до наших менеджерів.

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас