Румунія – любов з першого погляду

Дата публікації: 10.09.2017

Румунія – любов з першого погляду
Румунія – любов з першого погляду
Румунія – любов з першого погляду
Румунія – любов з першого погляду
Румунія – любов з першого погляду
Румунія – любов з першого погляду
  • ЦІНА 38 Eur
  • Тривалість 4 дні
  • Осіб 1 дорослий
  • Виліт/Виїзд Виїзд зі Львова 05.10.2017
  • Харчування Сніданки

Румунія тепер ще доступніша.

Країна зі своїм унікальним колоритом, історією та традиціями Вас обов’язково здивує.

Проживання у Трансільванії
Відвідання резиденції Графа Дракули
Поїздка у місто Сігішоара, внесене до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО
День 1

Львів.

13:00 – збір групи на залізничному вокзалі.
13:30 – виїзд зі Львова. Перетин україно-румунського кордону. Нічний переїзд.
День 2

Прибуття в Брашов.
Оглядова екскурсія у Брашові – найцікавішому місті в Румунії. Абсолютно не дивно, що Брашов знаходиться в центрі Трансильванії і представляє собою місце, яким цікавляться всі туристи в Румунії. Чим так притягує Брашов? По-перше, він знаходиться в колі гірських вершин Східних Карпат, які оковиті містичними історіями та легендами. По-друге, в літній час, завдяки хорошому клімату, Брашов являє собою живописний куток природи, де гармонічно переплітаються м’який клімат, столітні ліси, краса гір і чудові місцеві пам’ятки культури. Брашов не залишить байдужим нікого, незалежно від того, в яку пору року ви в нього приїдете в гості.
Вільний час.

Рекомендуємо:
– факультатив “Легенди Трансільванії”* (30євро) – відвідання кращих замків-музеїв Румунії – Бран та Пелеш. Перший, візитівка всієї Румунії – домівка графа Дракули. Побувавши в ньому, кожний себе відчуває маленький героєм кінострічки про Дракулу: зуплутані, подібні до лабіринтів коридори, височезні стелі та різноманітно оздоблені кімнати – все це викликає бажання взяти камеру і зняти фільм жахів. Другий, замок Пелеш – диво інженерії та дизайну, адже архітектура будівлі гармонічно і вдало поєднує в собі кілька стилів: французький, рококо, німецький барокко та англійський ренессанс! І це тільки зовнішнє оформлення, а внутрішні декорації представлені ще більшим калейдоскопом стилів: турецький, італійський, іспано-маврицький, французький, бароко, англійський та рококо. Терраси прикрашені колонами, статуями та фонтанами, дах – вежами. В замку нараховується 160 кімнат. Їх стіни прикрашені шкірою з Кордови та чорного дерева, стелі заворожують люстрами із кришталю Мурано, а інтер’єр – фарфором Мейсена і Сервера.

Ночівля на території Румунії.
День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у м.Сігішоара. Шопінг. Пропонуємо факультативно:

Екскурсія у місті Сігішоара (10євро) – При першому знайомстві з містом, здається ніби Сігішоара – це древнє німецьке поселення. Маленьке мальовниче містечко в центрі Трансільванії, на березі річки Тирнава. А завдяки історичній цінності та значущості ансамблю середньовічної фортеці, місто внесене до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. Кожен будинок цього міста був побудований як маленька фортеця, з високими товстими стінами, з вікнами на верхніх поверхах, надійними і важкими воротами. Місто де приємно заблукати)

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.
Перетин румуно-українського кордону.
День 4 Прибуття до Львова орієнтовно о 12:00.

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас