Обзор

Раннє бронювання. Болгарія літаком зі Львова від 323 Eur
Раннє бронювання. Болгарія літаком зі Львова
10 ночей 1 дорослий Болгарія Виліт зі Львова 13-16.06.2020
Відпочинок у Болгарії — літо 2018! 374 Eur
Відпочинок у Болгарії — літо 2018!
7 ночей 1 дорослий Болгарія Виїзд зі Львова 06.06.2018

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Відпочинок в Обзорі, Болгарія

Обзор – спокійне та тихе курортне селище, яке щороку все частіше обирають для усамітненого сімейного відпочинку. Тут пологий та безпечний спуск до води і неглибоке море, безпечне для дітей. Скелясте узбережжя починається лише наприкінці затоки, де до води поступово спускається хребет Стара Планина.

Славиться Обзор й цілющим мікрокліматом та кришталево чистим повітрям. Унікальні природні умови обумовлені поєднанням моря із хвойними лісами. Це ідеальний вибір для оздоровлення, загального тонусу та профілактики порушень дихальних шляхів.

Хоча Обзор – порівняно невеличке селище, це ще й сучасний та добре обладнаний курорт. Серед його переваг – стабільно якісний європейський сервіс. Тут відпочивають не лише мандрівники, а й місцеве населення. Особливо – мешканці більших міст, що прагнуть змінити обстановку, забути про роботу, насолодитися природою, скористатися оздоровчими процедурами чи просто порибалити.

Тури та путівки в Обзор зі Львова

Відпочинок у Обзорі – завжди цікавий та насичений. Селище має власну багату історію. Колись тут було невелике грецьке поселення Хеліополіс – місто сонця. Тут знаходилися розкішні резиденції римських правителів. А у 30-х роках Обзор почав набувати сучасних обрисів та поступово перетворюватися на курорт.

Основна архітектура – малоповерхова забудова 20 сторіччя. Затишні невеличкі будиночки тісно перемежовані із сучасними готельними комплексами. Тут приємно просто гуляти та роздивлятися. Можна відправитися до сусідніх міст та курортів. А можна розпланувати великий екскурсійний оглядовий тур по всьому регіону.

Питання та відповіді про курорт Обзор

Як дістатися Обзору?

Найближчі аеропорти знаходяться у Бургасі та Варні. Відстань до них приблизно однакова – близько 60 км. Зручніше за все скористатися трансфером.

Коли краще їхати в Обзор?

В Обзорі затишно, тепло та сухо. Туристичний сезон тут класичний для Болгарії – із травня до жовтня. Пік температур припадає на липень-серпень. Середня літня температура – до 28 градусів. Вода – лише на кілька градусів прохолодніша.

Як розважитися?

Обзор – доволі спокійний курорт, проте тут є чим розважитися. Є дискотеки, різноманітні водні розваги. На пляжах можна орендувати катамарани, катери та човни. Є водні лижі, гірки та банани. У наявності повний спектр курортних екстремальних розваг, є кінна база. Все це приємно доповнюють помірні ціни, які тут значно нижчі за більш відомі курорти. Неподалік діє дитячий оздоровчий центр. Для маленьких гостей також обладнані майданчики, розважальні центри та парк атракціонів.

Що спробувати та привезти?

Біля всіх готельних комплексів зосереджені численні ресторани, кафе та магазин. Є на курорті й бюджетний продуктовий ринок із найсвіжішими овочами та фруктами. Варто також звернути увагу на запашні спеції, мед, зелень, молочні продукти. Повсюди багато сувенірних  крамничок. Цікавими будуть вироби майстрів народних промислів. Поширені речі із льону та шкіри, олія із Долини троянд та локальні вина.

Замовляйте тури та путівки в Обзор зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!».

open