Святий Влас

Раннє бронювання. Болгарія літаком зі Львова від 323 Eur
Раннє бронювання. Болгарія літаком зі Львова
10 ночей 1 дорослий Болгарія Виліт зі Львова 13-16.06.2020
Сонячна Болгарія – літаком зі Львова! Від 243 Eur
Сонячна Болгарія – літаком зі Львова!
10 ночей 1 дорослий Болгарія Виліт зі Львова 03.06.2020
Болгарія!  398 EUR! Відкриваємо сезон крутих пропозицій! 398 EUR
Болгарія! 398 EUR! Відкриваємо сезон крутих пропозицій!
10 ночей 1 дорослий Без категорії Виїзд зі Львова 19.06.2019
Відпочинок у Болгарії — літо 2018! 374 Eur
Відпочинок у Болгарії — літо 2018!
7 ночей 1 дорослий Болгарія Виїзд зі Львова 06.06.2018

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Відпочинок в Святому Власі, Болгарія

Святий Влас – порівняно невелике курортне містечко Болгарії. Колись тут було стародавнє поселення. Перші знахідки датуються 2 століттям. Тоді тут оселилися фракійці та збудували своє місто, що отримало назву Лариса. Святим Власом воно стало тільки у 14 столітті разом із прийняттям християнства.

Монастир мученика Власія, святого покровителя міста, був діючим аж до 18 століття. Зараз він перетворений на руїни. Поблизу збереглися залишки чотирьох інших монастирів, колись спалених піратами.

Тури та путівки в Святий Влас зі Львова

Відпочинок у Святому Власі – завжди цікавий та насичений. Хоча місто доволі нове, воно приємно дивує туристів.

  • Його особливість – комфортабельні широкі піщані пляжі протяжністю до 1,5 км. По два боки від пристані розкинулися два найбільші пляжі – Марина та Центральний. Вони охайні, доглянуті, із розвиненою інфраструктурою та ретельною охороною. Тут обладнані бари, кафе, прокат водного інвентарю, спортивні майданчики. Третій пляж – кемпінг. Він вужчий, а на узбережжі зустрічається галькове покриття.
  • Особливість Святого Власу – яхтовий порт. Це нетипове рішення для узбережжя Болгарії. Тому більшість вулиць постійно знаходяться під відео-спостереженням. Любителі яхтингу їдуть сюди наприкінці липня. В цей час тут проходить славнозвісна вітрильна регата.
  • На сцені амфітеатру Арена у туристичний сезон постійно проводяться концерти, фестивалі, шоу та інші розважальні програми. Сюди приїжджають відомі виконавці, музиканти, танцювальні колективи та фокусники.
  • Зі Святого Власу зручно мандрувати по околицях, до аквапарків та дискотек Сонячного Берега чи історичної спадщини давньофракійського Несебру.

Питання та відповіді про курорт Святий Влас

Як дістатися Святого Власу?

Зручне розташування – одна із переваг Святого Власу. Лише у 10 км розкинулося стародавнє місто Несебр. А всього у 2 км – один із найвідоміших курортних центрів Болгарії – Сонячний Берег. Саме тут відпочивають не лише туристи, а й болгари. На курорті – численні резиденції сімей чиновників. Тому тут особливо ретельно піклуються щодо безпеки.

Коли краще їхати у Святий Влас?

Святий Влас – затишний сонячний курорт. Найтепліше тут із травня по вересень, проте клімат завжди м’який. Цілюще повітря відрізняється значним вмістом корисних для оздоровлення морських мікроелементів.

Як розважитися?

Головна фішка Святого Власу – пляжний відпочинок. Сонячні ванни та купання сприяють розслабленню, оздоровленню та відновленню нервової і дихальної системи. Сюди варто їхати сім’єю та з дітьми. Для найменших гостей обладнані спеціальні центри та майданчики, клуби, майстерні, басейни. Також тут багато літніх туристів. А за бурхливим нічним життям завжди можна поїхати до Сонячного Берегу.

Що спробувати та привезти?

Хоча курорт Святий Влас почав розвиватися порівняно нещодавно, тут є безліч ресторанів. Перщі готелі та кафе з’явилися у 1963 році. У 2000-х розпочалася нова хвиля забудови. Зараз тут можна скуштувати як типову європейську, так і аутентичну болгарську кухню.

Замовляйте тури та путівки в Святий Влас зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!»!

open