Несебр

Болгарія – авіа зі Львова 183EUR
Болгарія – авіа зі Львова
7 ночей 1 дорослий Болгарія Виліт зі Львова 26.08.2020
Екскурсійні тури з відпочинком на морі ♥  від 98 EUR
Екскурсійні тури з відпочинком на морі ♥ 
від 6 днів 1 дорослий Болгарія Виїзд зі Львова
Раннє бронювання. Болгарія літаком зі Львова від 323 Eur
Раннє бронювання. Болгарія літаком зі Львова
10 ночей 1 дорослий Болгарія Виліт зі Львова 13-16.06.2020
Відпочинок у Болгарії — літо 2018! 374 Eur
Відпочинок у Болгарії — літо 2018!
7 ночей 1 дорослий Болгарія Виїзд зі Львова 06.06.2018

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Відпочинок в Несебрі, Болгарія

Несебр – яскравий та самобутній болгарський курорт, пляжі якого часто називають найгарнішими в країні. Вони не дарма отримали свої Блакитні прапори. Широка простора смуга золотого піску простягається аж до селища Равда та залишається чистою і мальовничою навіть у розпал сезону.

Мандрівка до Несебру – доволі економне задоволення. Тут доступне житло та багатий вибір готелів. А бажаючі навіть можуть оселитися у старовинних відреставрованих будинків, що зберегли свій історичний колорит, проте зручно обладнані для туристів.

Тури та путівки в Несебр зі Львова

Відпочинок у Несебрі – завжди цікавий та насичений. Це не лише суто пляжний курорт, на кшталт Золотих Пісків чи Сонячного Берегу. Фактично, це історичне серце пляжного регіону.

  • У Несебрі – надзвичайна кількість церков. Колись, коли регіон належав Візантії, сюди відсилали політичних конкурентів. А разом із ними їхали й їх заможні сім’ї. Вони не бажали втрачати звичний рівень комфорту на новому місці, тому й будували розкішні маєтки із фамільними капличками.
  • У 1994 році відкрито Археологічний музей Несебру. Тут зберіглася спадщина фракійської епохи та інші численні знахідки. Розкопки у місті тривають й досі.
  • Одразу біля моста починаються перші пам’ятки Старого міста. Добре зберігся старовинний млин та пам’ятник Святому Миколаю, покровителю рибалок. А за ним – антична кріпосна стіна. Зараз біля неї постійно збираються вуличні музиканти, які вражають гостей грою на національних інструментах. В місцевих мотивах можна почути відголоски турецької та арабської культур.
  • Біля морського порту розташований літній театр та Етнографічний музей. Власний міні-музей є й майже у кожній церкві.
  • У південній частині Несебру – церква Святого Іоанна Алітургетоса та старовинний амфітеатр. Вечорами тут проводяться безкоштовні концерти.
  • Подекуди збереглися турецькі фонтани та лазні. Залишилися і візантійські терми 6 століття.

Питання та відповіді про курорт Несебр

Як дістатися Несебру?

Найближчий аеропорт та залізнична станція розташовані у Бургасі. Це у 30 км від Несебру. Звідти курсують прямі рейсові автобуси. Також можна доїхати через Сонячний Берег.

Коли краще їхати у Несебр?

У Несебрі панує помірний клімат із відтінком середземноморського. Ідеальний пляжний сезон – влітку, коли температура сягає +28 градусів, а вода у морі лише на кілька градусів прохолодніша. Проте купальний сезон триває із травня до жовтня.

  • Як розважитися?

На курорті доступні найрізноманітніші водні розваги. Можна орендувати яхту чи скутер, зайнятися віндсерфінгом чи дайвінгом, пограти у волейбол. Завжди можна відправитися у морську оглядову екскурсію чи помандрувати до сусідніх курортів: Сонячного Берега, Святого Власу чи Бургасу.

Що спробувати та привезти?

Майже на кожному кроці у курортному Несебрі – численні кафе та ресторанчики. Найцікавіші для туристів – аутентичні таверни. Саме там краще куштувати страви із свіжих морепродуктів. А за екзотикою відправляйтеся до старого міста. Тут можна скуштувати не лише звичні жаб’ячі лапки чи мідії, а й омарів, м’ясо акули, тощо.

Замовляйте тури та путівки в Несебр зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!».

open