Еленіте

Раннє бронювання. Болгарія літаком зі Львова від 323 Eur
Раннє бронювання. Болгарія літаком зі Львова
10 ночей 1 дорослий Болгарія Виліт зі Львова 13-16.06.2020
Сонячна Болгарія – літаком зі Львова! Від 243 Eur
Сонячна Болгарія – літаком зі Львова!
10 ночей 1 дорослий Болгарія Виліт зі Львова 03.06.2020
Відпочинок у Болгарії — літо 2018! 374 Eur
Відпочинок у Болгарії — літо 2018!
7 ночей 1 дорослий Болгарія Виїзд зі Львова 06.06.2018

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Відпочинок в Еленіте, Болгарія

Еленіте – унікальне курортне селище Болгарії, яке ще нещодавно було закритим. Воно розкинулося неподалік від Сонячного берега, приховане у мальовничій затоці. Специфіка курорту – повністю автономна та самодостатня інфраструктура за принципом «все включено».

Ще нещодавно на території Еленіте була недоторкана природа. Активне будівництво розпочалося в 1985 році. Назву курорт отримав через те, що свого часу біля підніжжя гір водилися численні олені. До 1993 року комплекс працював у закритому режимі, за принципами клуба. Зараз же він пропонує численні розваги для всієї родини, та щороку активно розвивається завдяки потужним інвестиціям.

Тури та путівки в Еленіте зі Львова

Відпочинок в Еленіте – завжди цікавий та насичений. Хоча це невеличке та фактично штучне містечко, тут є чим зайнятися.

  • Можна відвідати Несебр, де раніше знаходилося стародавнє фракійське місто, одне із найстаріших на всю Європу. Все старе місто внесене у список ЮНЕСКО.
  • Також можна поїхати до Бургасу, який славиться сучасною інфраструктурою, бурхливим життям та мальовничими білосніжними архітектурними ансамблями.
  • Гирло річки неподалік також охороняється ЮНЕСКО, як один із найбільш унікальних в Європі природних заповідників. В будь-якому разі, резервація Камчія – надзвичайно цікава природна пам’ятка. Тут гармонійно поєднуються багатовікові ліси та піщані дюни. Сама Камчія – найдовша річка Балканського півострова.

Питання та відповіді про курорт Еленіте

Як дістатися Еленіте?

Аеропорт Бургасу знаходиться в 40 км від Еленіте. Окрім того, неподалік розкинувся Сонячний Берег. Їх відділяє лише 10 км.

Коли краще їхати в Еленіте?

Особливості клімату Еленіте пов’язані із розташуванням курорту. Від вітрів його захищає гора Стара Планина, а численна зелень рятує від спеки та забезпечує чисте повітря. За рахунок поєднання морського повітря із хвойними лісами тут комфортна та цілюща атмосфера. Пікова температура – близько +28 градусів. Клімат загалом – доволі м’який та приємний. Вода тепла із травня до жовтня.

Як розважитися?

В Еленіте є все для комфортного та різноманітного відпочинку – доглянутий пляж з чистим морем, ресторани, крамнички, салони та навіть яхт-клуб. Сюди приїжджають сім’ї та просто прихильники тихого комфортабельного відпочинку. Можна орендувати обладнання для серфінгу, катамарани, човни, спробувати сили у водному спорті. Є майданчики та центри для дітей. Повсюди працюють аніматори, що вигадують тематичні розваги та святкування. Є в Еленіте навіть власний аквапарк.

Що спробувати та привезти?

В Еленіте багато різноманітних кафе та ресторанів. Окрім того, можна скористатися шведським столом в готелі. Тут можна скуштувати як європейські, так і типово болгарські страви. Морепродукти, рибу та делікатеси подають у спеціалізованих закладах. Обов’язково варто скуштувати виноградну ракію під час візиту таверни чи винних льохів. При всій специфіці розташування Еленіте, тут є навіть торгівельний центр та супермаркети. У сувенірних крамничках зверніть увагу на керамічні вироби, срібло, парфумерію та олію із Долини троянд.

Замовляйте тури та путівки в Еленіте зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!».

open