Поморіє

Болгарія. Раннє бронювання 963 EUR
Болгарія. Раннє бронювання
12 днів 2 дор.+ 1 дит. Болгарія Виїзд зі Львова 03.06.2019
Відпочинок у Болгарії — літо 2018! 374 Eur
Відпочинок у Болгарії — літо 2018!
7 ночей 1 дорослий Болгарія Виїзд зі Львова 06.06.2018

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Відпочинок в Поморіє, Болгарія

Мальовниче Поморіє – спокійне та зелене курортне місто Болгарії, відоме чудовими пляжами. Окрім добре обладнаний, є й дикі, для прихильників недоторканої природи та усамітнення.

Особливість курорту – в його дуальності. З одного боку, тут тихо та затишно. З іншого – постійно триває розбудова та розвиток інфраструктуру. При цьому нові споруди максимально органічно вписуються в аутентичний міський колорит, тож Поморіє виглядає наче з листівки.

Варто враховувати, що Поморіє – курорт, орієнтований переважно на сімейне дозвілля. Тут розвинена та різноманітна дитяча інфраструктура: майданчики, парки для прогулянок, затишні сімейні ресторанчики, тощо. Саме цей курорт зазвичай обирають й ті, хто планує переїхати у Болгарію поближче до узбережжя.

Тури та путівки в Поморіє зі Львова

Відпочинок у Поморіє – завжди цікавий та насичений. Стара частина міста займає невеличкий півострів. Із материковою частиною його  з’єднують два перешийки. Проте таке розташування – не рідкість для Болгарії. Схожу картину можна побачити в Несебрі та Созополі.

  • Старе місто – це типові старовинні європейські вулички для прогулянок, мальовничі будинки та численні сувенірні крамнички. Майже на кожному кроці зустрічаються парки та сквери, де можна сховатися від спеки та перепочити.
  • Центральна пішохідна вулиця – вулиця князя Бориса І. Варто також побачити церкву Різдва Богородиці, яку спроектував видатний майстер Уста Генчо. Він прагнув створити розкішний храм, на кшталт Варнського собору, проте його амбіції зупинила нестача коштів. Але все одно церква дуже цікава
  • Нова частина – більш житлова, ніж туристична. Тут простіша забудово, проте дешевші магазини та ресторани. А майже на околицях розкинулися найрозкішніші готельні комплекси із власною територією.

Питання та відповіді про курорт Поморіє

Як дістатися Поморіє?

Найближчі аеропорти розташовані у Бургасі та Варні. Звідти можна скористатися автобусом чи таксі. Бургас – значно ближче. Дістатися Поморіє від Варни можна з пересадками через Сонячний Берег.

Коли краще їхати у Поморіє?

Поморіє – найсонячніше місце всього чорноморського узбережжя Болгарії. Тут панує помірний континентальний клімат із відчутним впливом середземноморського. Влітку середня температура – близько 30 градусів. Найспекотніше у червні, проте спеку легше переносити завдяки морським вітрам. Опади тут бувають нечасто. Найбільш інтенсивні вони восени. Сезон відпусток триває із весни до пізньої осені. Проте в травні ще доволі прохолодно – чудові умови для екскурсій.

Як розважитися?

Хоча Поморіє – скоріш сімейний курорт, тут не доведеться сумувати. Постійно проходять різноманітні фестивалі та змагання, приїжджають музиканти та танцівники. Значна частина заходів безкоштовна. Поширені вуличні концерти та дискотеки.

Що спробувати та привезти?

Одна із найпоширеніших причин мандрівки до Поморіє – оздоровлення. Тут працює безліч санаторіїв та здравниць із супутньою інфраструктурою. Активно використовуються цілющі грязі та процедури на їх основі. Зверніть увагу на місцеву косметику.

Замовляйте тури та путівки в Поморіє зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!».

open