Набель

Сортувати по Курортах:
Відпочинок у готелі NOVOSTAR KHAYAM GARDEN BEACH & SPA 4* 489 $
Відпочинок у готелі NOVOSTAR KHAYAM GARDEN BEACH & SPA 4*
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва 20.05.2018
Раннє бронювання не закінчилось: Туніс від 242 $ від 242 $
Раннє бронювання не закінчилось: Туніс від 242 $
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва у 2й половині травня

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Відпочинок в Набелі, Туніс

Набель – унікальна столиця гончарного мистецтва, що лише зараз активно розвивається, як туристичний центр. Тут майже немає класичних готелів, тож ритм життя залишається незмінним.

Пляжі Набеля – одні із найчистіших серед мілкопіщаних пляжів країни. Тут – прозорі та чисті води, широка берегова смуга та не занадто багато туристів. Інфраструктура пляжів не надто розвинена, хоча парасольки зазвичай знайдуться. Більша частина узбережжя – муніципальна. І навіть при цьому іноді тут буває безлюдно. Є й зовсім дикі ділянки. Наприклад, розкішний піщаний Сіді-Мехрсі та північний Маамура.

Тури та путівки в Набель зі Львова

Відпочинок у Набелі – завжди цікавий та насичений. Тут не дуже багато пам’яток, проте історія міста багата різноманітними подіями. Оснований колишній Неаполіс стародавніми фінікійцями у 5 столітті до нашої ери. Згодом поліс був зруйнований, а ще пізніше – відновлений римлянами. Зараз а місці колишнього центру знаходиться унікальний археологічний парк. В ньому збереглися руїни античних будівель із стародавніми прикрасами та мозаїками, древні чани, тощо.

Одна із регіональних особливостей – гарум, який у такій кількості не виготовляли більше ніде. Це соус із ферментованих риб’ячих нутрощів. Збереглися навіть спеціальні чани для його виготовлення, а в середині минулого століття археологи віднайшли кілька запечатаних амфор із соусом.

Сам Археологічний музей порівняно невеликий, проте тут значна концентрація цікавих експонатів. Збереглися пунічні прикраси та предмети побуту, статуї 7 століття до н.е., сфінкси, скульптури богів із поховань Карфагену, мозаїки Неаполісу.

Два головних скульптурних символи міста стоять у центрі та одразу біля залізничного вокзалу. Це гігантська керамічна чаша з апельсинами та керамічна амфора з деревом, відповідно.

Питання та відповіді про курорт Набель

Як дістатися Набелю?

Набель розташований приблизно на одній відстані від Тунісу та Енфіди. Дещо далі аеропорт Монастиру. Відусюди курсують потяги, міжміські автобуси та місцеві маршрутки-луаже. Популярний курорт Хаммамет знаходиться всього у 16 км.

Коли краще їхати у Набель?

У Набелі тепло протягом всього року. Навіть взимку температура рідко опускається нижче +15. Пік температур припадає на липень-вересень. А основний туристичний сезон триває з квітня по жовтень.

Як розважитися?

Розваг та пам’яток на курорті небагато. Проте є зручна транспортна розв’язка до інших міст. Набель переважно обирають прихильники спокійного, тихого, бюджетного відпочинку. У п’ятницю варто прогулятися на галасливий базар Сук-ель-Джемаа, на якому можна придбати все, що завгодно.

Що спробувати та привезти?

Набель славиться цитрусами, червоним перцем, томатами та духмяними спеціями. Тут поширена домашня кухня та аутентичні страви, які майже не зустрічаються в інших регіонах. Наприклад, рибний суп-шорба с фенхелем, рисом та квітами апельсинового дерева. Сувенірна гордість міста – керамічні вироби. Майстерні та крамнички знаходяться майже на кожному кроці. Тут продають посуд, сувеніри, тощо. Є й різнокольорова кераміка, і аутентичні вироби в спокійних класичних тонах. Також варто звернути увагу на солом’яні вироби, парфуми, квіткові дистиляти.

Замовляйте тури та путівки в Набель зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!»!

open