Монастир

Сортувати по Курортах:
Відпочинок преміум рівня у Тунісі 715 $
Відпочинок преміум рівня у Тунісі
10 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт зі Львова 28.05.2019
Раннє бронювання не закінчилось: Туніс від 242 $ від 242 $
Раннє бронювання не закінчилось: Туніс від 242 $
7 ночей 1 дорослий Гарячі тури Виліт з Києва у 2й половині травня

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас

form

Відпочинок в Монастирі, Туніс

Популярність Монастиру почала зростати порівняно нещодавно. Як туристичний напрям Тунісу він ще недостатньо відомий, проте місцева інфраструктура та сервіс задовольняють навіть найвибагливіших мандрівників.

Узбережжя – здебільшого піщане. Скелястих ділянок майже немає, вони невеличкі. Дайверів приваблюють безлюдні острови навколо. Цікавими та приємними будуть прогулянки затишними вулицями. Серед переваг – зручне розташування курорту, помірні ціни, розвинена таласотерапія, численні оздоровчі та СПА-центри, тощо. Головна туристична зона – Сканес за межами міста. Через таке розташування тут панує легка та невимушена курортна атмосфера.

Колись на місці Монастиру було стародавнє римське поселення Руспина. Сучасний же ритм життя майже не мінявся, починаючи від початку правління Хабіба Бургіби. Доречі, народився перший туніський президент саме у Монастирі.

Тури та путівки в Монастир зі Львова

Відпочинок у Монастирі – завжди цікавий та насичений.

Перша та головна пам’ятка – стара медина, історичний центр міста. Тут зберіглася Велика мечеть 9 століття. А залишки мармурових колон нагадують ще стародавню Руспину.

Мавзолей Хабіба Бургіби присвячений першому президенту. Сама будівля – одна з головних архітектурних пам’яток. Це розкішна та багата споруда із золотим куполом та двома мінаретами. Дістатися мавзолею можна широкою дорогою через міське кладовище. Саркофаг Хабіба Бургіби прикрашений золотом.

На башті Рібата діє оглядовий майданчик, з якого відкривається приголомшлива панорама. А сам Рібат – яскравий та колоритний зразок воєнної архітектури ісламу, що датується 8-11 століттями. Історики досі досліджують його заплутане планування. Зараз на території працює Музей ісламського мистецтва.

Цікаві пам’ятки – міські ворота. Південні Баб-Брікша датуються 17 століттям та створені турками-османами. Північно-східні Баб-Туніс датуються кінцем 18 сторіччя. Західні Баб-ель-Гарбі побудовані династією гафсидів у 15 столітті.

Питання та відповіді про курорт Монастир

Як дістатися Монастиру?

У Монастирі є власний аеропорт. Він розташований в туристичний зоні Сканеса, всього у 9 км від центру міста. Інший найближчий знаходиться в Енфіді. З інших міст можна дістатися потягом, внутрішніми рейсами чи луаже – місцевими маршрутними таксі. Основний транспортний вузол регіону – Сусс.

Коли краще їхати у Монастир?

Монастир – теплий та комфортний курорт із тривалим туристичним сезоном. Найтепліше тут з квітня до листопаду. Проте відпочивати можна протягом року. Дещо прохолодніше буває взимку, але й тоді температура майже не опускається нижче +10 градусів.

Як розважитися?

В Монастирі є багато розваг для шанувальників спорту. На першому плані тут гольф, кінний спорт та підводне плавання. На території курорту є одразу два поля для гольфу міжнародного класу. Спортивні майданчики оточені мальовничими пагорбами, пальмами, озерами та пісками. Для новачків діють численні тренувальні центри. Є ранчо з кінною школою. і при бажання можна прогулятися верхи вздовж узбережжя до Суссу чи Сканесу.

Що спробувати та привезти?

Розташований Монастир практично на одній відстані від столиці та пустелі. Звідси зручно їхати на сафарі до Сахари. Неподалік знаходиться мальовничий амфітеатр в Ель-Джемі. Варто звернути увагу на колоритні національні сувеніри. Кухня – різноманітна.

Замовляйте тури та путівки в Монастир зі Львова у туристичній агенції «Поїхали з нами!»!

open