Катерина

Дата публікації: 13.07.2017

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Тиждень тому, разом із мамою літали відпочивати до Іспанії, а саме до Солоу (Salou). Хочу поділитися своїми враженнями про дану подорож. Прилетівши до Барселони нас зустріли і направили до автобуса, який мав би нас доставити вже безпосередньо до готелю-тут можна сказати все було на вищому рівні, ніяких затримок і очікувань. Скорим темпом нас доставили до готелю 4R Salou Park Resort IІ. Тут звісно було не все так просто. Заселення в готелях починається з 13:00, а ми приїхали приблизно о 9:00 годині ранку.

Читати далі… »

Звісно нічого страшного, але для людей які їдуть зі Львова до Києва на потязі, а потім сідають на літак — то дуже тяжко (нам просто сильно хотілося вже лягти й поспати). Та все-ж-таки, то не можна вважати проблемою, речі можна лишити в камері схову. Також, варто зазначити, що в самому готелі на ресепшені нас зустріла досить привітна дівчина, але на превеликий жаль, вона не говорила ні на українській, ні на російській мовах, а на іспанській та англійській. Але я не говорю про те, що жоден з персоналу не розмовляв російською, звісно були й такі які знали, і навіть, вільно володіли. У будь-якому випадку, навіть якщо ти нічого не розумієш тобі, так мовити, все пояснять “на пальцях”, маю на увазі — до спільно мови прийдете.
Якщо вже почали говорити про готель, в нас був такий, досить не приємний момент — було зламано ліжко, а це дійсно проблема, коли ти просто падаєш з ніг. Ми звернулися до стійки на ресепшн, пояснили що маємо таку-то й таку проблему, і маю сказати, буквально за 4-5 хв. до нас в номер прислали майстра, який в свою чергу владнав всі неполадки менше ніж за хвилину. Тут я Вам скажу — ми були приємно вражені, адже не довелося ні сперечатися, ні щось-там доводити. Просто — прийшли і зробили.
Якщо вже почали говорити про готель, то даний має три зірки. Зовні нагадує наші звичайні санаторії в м. Трускавець, але трохи ліпший. Хороші ліфти, непогані номери — звичайні але затишні. В номерах є кондиціонер, wi-fi, фен. До речі, до wi-fi можна під’єднатися взявши на ресепшені талончик, на якому вказаний пароль, що діє виключно для одного пристрою, тобто якщо Ви маєте телефон і планшет, то треба буде взяти таких талончиків два.
Тепер про харчування. В нас був сніданок і вечеря. Все було досить смачною. Хочу сказати, що в нас був досить приємний повар, який потайки пригощав нас свіжо-спеченими круасанами.
Тож, тепер можна поговори й про екскурсії й прогулянки. Перше місто, яке ми самостійно відвідали було Tarragona. Сюди прямо від готелю ходить міський автобус, на якому можна доїхати за 30хв. Варто зазначити, що автобуси в Іспанії — то взагалі окрема тема: швидкі, тихі, сучасні; потужні кондиціонери. Ввічливі водії, які і валізу занесуть, і дорогу вкажуть.
Також ми були в Монсераті (Monserrat), Камбрілсі (Port De Cambrils) та Барселоні. Звісно, аби побачити всю Барселону й одного тижня буде мало. І все-ж-таки, кожне місто особливе по-своєму, і є на що подивитися. Купа вражень, емоцій і спогадів.
Що не сподобалося, так це те, що розетки в готелях мають доволі малу потужність й тому зарядка телефону може тривати досить довгий час. А також, аеропорт Барселони. Тут, хочу сказати — наш, Київський в 3 рази кращий. По-перше, в аеропорті Барселони не оголошують посадку на літак. По-друге, немає такої кількості покажчиків, які дають інформацію куди йти й можна легко заблукати.
Загалом, хочу сказати, що подорож була неймовірною й незабутньою, спокійною. За це, хочу подякувати тур-агенцію “Поїхали з нами” та нашого персонального агента Олену.

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас