Ірина

Дата публікації: 14.07.2017

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Готель тяне на хорошу 4. Жили ми в корпусі 31. Номер великий, світлий, чистий, меблі не нові, але не обшарпані, матраси зручні. У ванній кімнаті шви між плиткою білого кольору, місцями уже чорні – можливо один з недоліків. Прибирають кожен день, постіль міняють на третій день, правда рушники – по вимозі, як побачиш прибиральницю – попросиш – то відразу приносять чисті. Сама територія готелю гарна, доглянута, є клітки з павліном, індиками. Для дітей тут просто рай: багато батутів, дитячих площадок, гірки і водяні і звичайні, морозиво – бери – не хочу.

Читати далі… »

Харчування нормальне, без вишуканості, але добре. Анімація просто на вищому рівні: бавлять і дітей і дорослих цілий день і цілий вечір. Дівчатка на рецепшн – дуже ввічливі, завжди готові допомогти. Море чисте. Недолік – захід в море, багато каміння. Бар на пляжі класний, смачно готують. Балять на пляжі теж аніматори з 10-00 до 18-00. Біля другого басейну завжди якісь змагання – прижки через перешкоду висоти у басейн, зумба, бій на надувних матрасах надувними палками в басейні. Гарне Бенджамін кафе і дуже смачні там кексики з 16-00.
Настрій для відпочинку створює собі людина сама, і як вона ставиться до всього, що її оточує – такий і в неї і буде цей відпочинок. Або ти шукаєш у всьому одні мінуси, або ти налаштований добре відпочити.

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас