Анастасія

Дата публікації: 17.08.2017

  • ЦІНА
  • Тривалість
  • Осіб
  • Виліт/Виїзд
  • Харчування

Туропертор: Мені сподобалась організація зустрічі в Єгитпі. Нам назвали номер автобуса, там нас зустріли, все розповіли. Але була одна непріємна ситуація з гідом при готелі. Він вказав не вірний час відправлення атобуса з готелю. Добре, що ми раніше прийшли, інакше б не встигли і мали їхати в аеропорт самостійно.
Готель: Теріторія набагато більша, ніж здається на фото. Він знаходиться на горі, тому там декілька ярусів. Ми були на найвижчому, тому нам було видно море з вікна. Поселили в достатньо тихе місце як і просили.

Читати далі… »

Навіть не питались про додаткові гроші за покращений номер. Думаю це пов’язано з тим, що отель італійський. Їжа дуже смачна, різноманітна. Багато італійських блюд. Плюс піца в кафе біля плажу. Море теж сподобалось. Є місце біля берега з пісочком, де можна купатися без взуття. Сам риф як завжди красивий з різноманітними рибками. Відстань між сусідніми пірсами достатня, щоб можна було поплавати і насолодитися морем. Ще сподобалась організація анімації. Дівчатка і хлопці проводили різні майстер класи і розважальні програми.

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас