Добрий день)
О!Я Вам дякую величезне за те,що допомогли вибрати отель.
Я дуже задоволена.
Батьки в захваті!!!!
В отеля хороша територія ,не величезна,але є достатньо місця гуляти,море прекрасне ,було тепле і чисте,ми кожен день дивилися з дітьми рибок з пірсу.
Пляж чистий ,місця і лежаків достатньо.
Бар на пірсі,бар на пляжі,бари в ресторані і на вулиці,в отелі і в болт можна брати алкогольні і безалкогольні напої,горішки на перекус.
Є ресторан на пляжі,де кожен день були смачні перекуси і бургери (хто-доги,бургери,м’ясні і рибні),турецькі страви.
Є бар з фрешами,кондитерська,безлімітне смачне морозиво.
Кухня смачна,от все смачне!
Риба,мясо,овочі,сири,оливки,солодке….купа всього ,цілодобово і смачно!
Номера чисті,свіжі і майже у всіх є хоч трохи,але вид на море.
Для дітей є басейни і така площадка,але там була холодну вата вода,є міні клаб,але ми не дійшли.
Анімація спокійна.
Виступи артистів кожен вечір.
Юля
Дата публікації: 10.10.2021
- ЦІНА
- Тривалість
- Осіб
- Виліт/Виїзд
- Харчування
Подаруйте собі незабутню подорож
Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас













