Незабутні вихідні в Хорватії!

Дата публікації: 11.04.2018

Незабутні вихідні в Хорватії!
Незабутні вихідні в Хорватії!
Незабутні вихідні в Хорватії!
Незабутні вихідні в Хорватії!
Незабутні вихідні в Хорватії!
Незабутні вихідні в Хорватії!
  • ЦІНА 149 Eur
  • Тривалість 5 днів
  • Осіб 1 дорослий
  • Виліт/Виїзд Виїзд 29.04.18 зі Львова
  • Харчування Сніданки

“Подорожі множать всі людські емоції”

Пітер Хьог

5 днів незабутнього туру, де у Вас буде можливість відвідати: Ровінь, Лімський фіорд, Пореч, Мостар і Дубровник в Хорватії, мальовничий Мостар та Благай і Кравіцу в Боснії і Герцеговині. 

Екскурсія по Опатії і Плітвіцьким озерам входить у вартість туру! 

День 1
Відправлення в тур зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до Хорватії.

День 2
Сніданок. Переїзд в Опатію. Оглядова екскурсія перлиною Адріатичного узбережжя – Опатією. Унікальний теплий і м’який клімат, субтропічна зелень чудових парків і скверів, десятки розкішних готелів, що вишикувалися уздовж знаменитого прогулянкового променаду, ексклюзивні бутіки європейських фірм, дорогі ресторани і престижні вілли, побудовані ще за часів Австро-Угорщини – знайомлять нас з курортом преміум класу. Поселення в готелі .

Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсію:
«Істарський колорит – Ровінь, Лімський фьорд і Пореч» (46€/36€). Під час цієї екскурсії ми зможемо сповна дізнатися історію країни, отримати насолоду від чарівної природи Істрії.

Ровінь – це, напевно, найколоритніше і найбільш італійське місто півострова, не спроста, його ще називають «маленькою хорватською Венецією». Адже кам’яні стіни критих глиняною черепицею середньовічних будинків старого міста піднімаються з моря, а химерно обрізана берегова лінія з яхтами, що хитаються в блакитній воді передає неповторну атмосферу, завдяки якій місто ще називають «найромантичнішим містом Хорватії». Далі наш маршрут веде до одного з найбільш південних фіордів Європи – Лімського, з ущелиною завдовжки 10 км і глибиною 30 метрів, з найширшою частиною приблизно 600 метрів, що виходить прямо в Адріатику. По обидва боки розташовані дуже круті гори, в деяких частинах вони досягають 100 метрів висоти, вкриті густим лісом, причому у північній частині затоки, ростуть вічнозелені дерева, а у південній – листяні. Фінальним акордом екскурсії буде відвідування містечка Пореч. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 3
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Мостар. По дорозі в Мостар всіх бажаючих запрошуємо відвідати «Плітвицькі озера». На нас чекає знайомство з найбільшим парком в Хорватії «Плітвицькі озера» (вх. квиток оплачується додатково). Вся його краса зібрана в 16 озерах, пов’язаних між собою водоспадами і протоками. Ці озера, немов 16 аквамаринів, вінчають собою корону густого гірського лісу. Прогулянка парком залишить незабутні враження на все життя. Невинність навколишньої природи, широка гладь води, бурхливі водоспади і просто поточні струмки, найчистіше повітря, аромат квітів і рослин налаштовують на почуття єднання з природою. Вода в озерах надзвичайного кольору: яскраво-смарагдово-блакитна … і в той же час абсолютно прозора.
Переїзд в Мостар. Поселення в готелі. Вільний час.
Усім бажаючим пропонуємо відвідати нічну екскурсію Мостаром (13€/10€). Мальовниче містечко, що розкинулося по обидва боки річки Неретви, сьогодні є одним з найпопулярніших туристичних центрів Боснії та Герцеговини. Знайомство з містом потрібно розпочати зі Старого мосту, збудованого в XVI столітті, що був частиною багатьох торгових шляхів. Значення цього моста для місцевої економіки було таким великим, що він постійно охоронявся «мостарами», доглядачами моста. Навколо цього моста зараз є безліч ресторанчиків і сувенірних лавок. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 4
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час всіх бажаючих запрошуємо відвідати:
Благай і Кравіца (36€/30€). Першим на нашому шляху буде маленьке містечко Благай з головною визначною пам’яткою – текією для дервішів. Місце для текії вибиралося з особливою увагою. Це повинен бути куточок, сповнений гармонії, і, в той же час, – затишний. Сім сутностей складають текію: будинок, сходи, вода спокійна і вода текуча, скеля, могила, печера. У Благаї біля витоку Буни є всі ці складові. Далі нас чекає переїзд в природний парк Кравіца з красивими водоспадами, які розташовані півколом, наче декорації на сцені театру. Повернення в Мостар.
Дубровник (48€/41€). Нас зустрічає одне з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію та велич. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник» – так оцінив Бернард Шоу це дивовижне місто. Під час пішохідної екскурсії містом нас чекає знайомство з історією старого Дубровника та його головними визначними пам’ятками. Повернення в Мостар. Нічний переїзд в Україну.

День 5
Переїзд в Україну. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону)  до Львова – 23:00.

 

Вартість туру включає: 

• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс – оплачується додатково)
• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• Проживання по маршруту в готелях на базі сніданків,
• Супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• Дві екскурсії, вказані в програмі.

Вартість туру не включає:
• Турпакет (за бажанням)
• послуга “гарантійний платіж від невиїзду” – 26 €
• послуга “гарантований номер місця” – 13 € (місця з 1 по 16).
• Проїзд громадським транспортом;
• Рекомендовані програми;
• Особисті витрати (обіди, сувеніри);
• індивідуальний страховий поліс (при самостійній подачі)
• Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) – 10€
• консульський збір Хорватії– 35 € (крім категорій громадян, звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 рокі).

 

Подаруйте собі незабутню подорож

Залишіть заявку, щоб наші менеджери знайшли тур який підходить саме для вас