Цього року ми віддихали у Єгипті.Їхали від турагенства “Поїхали з нами”.Готель сподобався.Кожного дня прибирають у номері.Дуже гарне озеленення навкруги:пальми,квітучі дерева,квіти.Персонал дуже ввічливий.Їжа смачна.Готель невеличкий ,але дуже затишний,для сімейного відпочинку і знаходиться біля моря.Це дуже зручно для відпочиваючих.І ще він недалеко від аеропорту.
Висловлюємо щиру подяку працівникам турагенстава “Поїхали з нами”за кваліфіковану допомогу у виборі туру.













